Skocz do zawartości

pokrowiec na kierownicę


zedred

Rekomendowane odpowiedzi

> wiem że pewnie kiedyś było ale znaleźć nie mogę za cholerę moze ktoś

> regenerował kerownicę czyli obszywał skórką i może polecic

> coś??? np z allegro,

> może jakoweś fotki są..

uderz do Marcinio20 on chyba robił z allegro obszywke i powiem Ci że całkiem całkiem mu to wyszło ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma pokrowców, które nie "jadą" wsią.

> Jedź do firmy, która profesjonalnie obszywa takie rzeczy (fotele

> itd.) i za 100,00 zł zrobią Ci jak fabryczną

Co ty gadasz ja sam obszywalem kiere pokrowcem z allegro i lux jest, Ci co widzieli moga potwierdzic, a na obszycie w jakiejkolwiek firmie trzeba minimum 200zl ale kiera musi byc zdjeta a jak na aucie 250zl.

Jezeli chcesz to zrobie i wrzuce fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co ty gadasz ja sam obszywalem kiere pokrowcem z allegro i lux jest,

> Ci co widzieli moga potwierdzic, a na obszycie w jakiejkolwiek

> firmie trzeba minimum 200zl ale kiera musi byc zdjeta a jak na

> aucie 250zl.

> Jezeli chcesz to zrobie i wrzuce fotki

Zrób fotki, ja też chcę blagam.gif, jeżeli pamiętasz od kogo kupiłeś na Alledrogo to też napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I ja i ja

> Myśle że wiele osób z przebiegiem >150 i nie tylko będzie chciało tak

> sobie "dobrze" zrobić

hmm.gif ja mam 128k i kierownica wyglada IMO doskonale, byłem tym zaskoczony jak kupowałem auto. mimo to mam ochotę na jakieś obszycie bo mi ten plasticzor w dotyku nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok natrzaskałem kilka fotek, sami oceńcie:

kiera1au9.jpg

kiera2lg8.jpg

kiera3hb5.jpg

kiera4jf1.jpg

kiera5kx4.jpg

A tak to sie prezentuje w całości:

kierafinalek7.jpg

jest to kiera od Fiata Coupe (podobała mi się i zmieniłem grinser006.gif) ale to nie ma żadnej różnicy w obszywaniu.

Zabawa mniej więcej na dwa dni lub jeden od rano do wieczora (bez ściągania kierownicy)

Kupowałem to z allegro od użytkownika ptychu5 pokrowiec w połowie ze skóry perforowanej.

Od razu mówie, ze jakby sie ktos zdecydowal to perforowana nie chce sie tak ladnie naciagac, zwykla skora idealnie sie dopasowala a perforowana jest jakas twarda takze przy mierzeniu kiery nie odejmucie pół centmetra bo nie naciągniecie smile.gif

Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiem że pewnie kiedyś było ale znaleźć nie mogę za cholerę moze ktoś

> regenerował kierownicę czyli obszywał skórką i może polecić

> coś??? np z allegro,

> może jakoweś fotki są..

ja miałem obszytą kierę bodajże za 20 pln-ów pokrowiec uszył znajomy od teścia( obydwaj są tapicerami ) a teściu mi obszł w parę chwil także widziałem jak to robił i nie jest to nic trudnego także kupuj pokrowiec i sam sobie obszyj a takie gadanie idź do firmy to wiesz jak masz 2 lewe ręce i za dużo kasy to słuchaj takich rad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 190 kkm bez grosza i czasem jak kręce na parkingu jedną ręką to potrafię się "poślizgnąć" 270751858-jezyk.gif

Chce obszyć bo ja ojczulek kupił avensisa z skórzaną kierką to milsze jest odczucie trzymania skóry niż jakiejś wyślizganej gumy 893goodvibes.gif

Tylko już do tego zabieram od dobrego miesiąca, jak tak dalej pójdzie to wcześnie zdąrze sprzedać padake hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma pokrowców, które nie "jadą" wsią.

> Jedź do firmy, która profesjonalnie obszywa takie rzeczy (fotele

> itd.) i za 100,00 zł zrobią Ci jak fabryczną

widzialem na zywo kierownice Marcino20 która pokazuje na fotkach i w realu wyglada znakomicie! zdjecia nie oddaja tego w rzeczywistości naprawde fajnie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.