Jump to content

Miromat

użytkownik
 • Content Count

  563
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Normalny

About Miromat

 • Rank
  wyciszony kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Ząbki (Mazowsze)
 • Car
  Chevrolet Cruze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czytałem ostatnio, że już nawet za 5 lat może zostać przekroczona czerwona linia nieodwracalnych zmian klimatycznych, gdy średnia temperatura roczna wzrośnie o 1,5 stopnia. A na to wszystko wskazuje przy obecnej dynamice jej wzrostu. Więc zastanówcie się, czy ważniejsze jest V8, czy przyszłość naszych dzieci. Niestety, większość i tak widzi tylko czubek własnego nosa.
 2. Kilka lat temu Straże Miejskie i Gminne zostały pozbawione fotoradarów.
 3. Miromat

  Co to jest?

  Co to jest za element na zdjęciu, który wisi w powietrzu? Czy to jest mocowane do amortyzatora? Samochód to Renault Clio III.
 4. Nie śmieszki tylko zimne luty. Trzeba popoprawiać.
 5. Cruze z manualem, bo taki mam, to świetny samochód. Tani w zakupie, tani w utrzymaniu, wygodny i komfortowy. Silnik benzynowy ma dwie przypadłości, które prędzej czy później dotkną każdego: chłodnica oleju i cewka zapłonowa. O automacie nic nie wiem.
 6. Chevrolet Lacetti - tylko wymiany eksploatacyjne.
 7. Tak, na forum.chevroletteampoland.com opisane przez wielu użytkowników. I na ogół w prawych przednich drzwiach, w lewych rzadko.
 8. Jest to awaria sterownika szyby. Miałem to rok temu w prawych przednich drzwiach. Ponieważ nie udało mi się kupić używanego modułu sterownika podnośnika szyby , ani nawet całego mechanizmu, a na nowy mechanizm nie miałem ochoty wydawać 600 zł, więc podjąłem próbę naprawy sterownika. Podejrzewałem zimne luty, ale wszystkie elementy są montowane powierzchniowo (SMD), więc używanie normalnej lutownicy nie wchodzi w grę. Jedynie kondensator elektrolityczny 150uF/25V jest klasyczny. Dla spokoju sumienia wymieniłem kondensator, a następnie zająłem się ewentualnymi zimnymi lutami. W tym celu nabyłem
 9. Sąsiad 3 miesiące temu kupił SsangYonga XLV (nowy z LPG) i pieje z zachwytu.
 10. Nie, skody nie mam i nigdy nie miałem. Hemi? Co to jest?
 11. Chyba dużo więcej czasu spędzasz w mieszkaniu niż w samochodzie. Mieszkanie też zmieniasz co 2 lata?
 12. A czymże samochód jako przedmiot użytkowy różni się od telewizora, pralki, lodówki czy mieszkania? Telewizor służy do oglądania, pralka do prania, mieszkanie do mieszkania a samochód do przemieszczania się. Mieszkanie, pralkę czy lodówkę też zmieniasz co 2-3 lata, bo ci się znudziły? Nie dla każdego samochód jest wyznacznikiem prestiżu, statusu, czy czego tam jeszcze. Ma po prostu spełniać określone wymagania i jeżeli je spełnia i nie psuje się to się go użytkuje dokąd można.
 13. Nexia, Espero. Nie do znalezienia na drodze. Nawet na otomoto tylko jedna Nexia do sprzedania i żadnego Espero.
 14. W marcu, za Chevroleta Lacetti dawali mi 4 tys. Do tego 2 godz. oczekiwania na oględziny mimo, że byłem umówiony na konkretną godzinę. Sam sprzedałem go za 7 tys.
 15. Po skorzystaniu z AC w następnym roku należy zmienić TU na takie, gdzie utrata zniżek jest najmniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.