Jump to content

Igorek

użytkownik
 • Posts

  4867
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Igorek

 • Birthday 04/17/1979

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  2287695

Profile Information

 • Name
  Wojtek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Corby, UK
 • Zainteresowania
  motoryzacja w teorii i praktyce
 • Car
  C4GP, DS5H

Recent Profile Visitors

2094 profile views

Igorek's Achievements

starszy kierowca

starszy kierowca (13/19)

1.6k

Reputation

 1. Zdaje się, że za granicą mieszkasz. Ja miałem ostatnio podobną sytuację i przez pierwsze dwa tygodnie olałem temat a potem jak się za to wziąłem to kazali właśnie profil zaufany zakładać ( w moim przypadku tymczasowy) w dość odległym terminie, który mnie praktycznie wykluczał z możliwości skorzystania z tego. Spakowałem papiery w kopertę, wysłałem przesyłką rejestrowaną i mam ich gdzieś. Jedyne czego nie będą mieli to mój dowód osobisty do wglądu.
 2. Zasadniczo to pozostanę przy tym, aby żona sobie strzygła z przodu, tylko zapewnię jej sprzęt
 3. Ja bym zrobił sam trawnik. Po kilku latach posiadania krzaków powyrywałem to w cholerę, żona to przejęła i postanowiła tak sobie urządzić. Porażka z koszeniem tej trawy ale jak chce to niech ma.
 4. Tyle jest tego wszystkiego do obcięcia co na zdjęciach. Jakoś coś w typie nożyc najbardziej tu widzę
 5. Niezłe, chyba właśnie coś w tym stylu będzie ok
 6. Wiem. Ale nie widzę lepszej opcji. Ostatnio żona próbowała tam wjechać kosiarką i był to zły pomysł pomimo niewielkich jej wymiarów. A za jakiś czas dojdzie mały plotek dookoła i wtedy już tylko zostanie coś na wzór nożyc
 7. Trawnik mający w sumie ze 3mkw, trzeba będzie to podcinać jakoś ręcznie bo rośnie na tym trochę kwiatów. Myślałem o jakiś ręcznych nożycach ale może są lepsze rozwiązania? Co byście polecili?
 8. Kuczę, 50zł za żarówkę, która nawet jakiejś marki nie reprezentuje i świeci trupim światełkiem to jakoś tak mam obawy przed wydaniem.
 9. To jeśli masz taką cenę i robią rzetelnie to tylko się cieszyć i korzystać
 10. W kwietniu robiłem gościowi Golfa, skrzynia pracowała bardzo głośno i zaleciłem mu wymianę oleju na początek. Zarzekał się, że nie ma sensu bo olej był dopiero co zmieniany i ma na to fakturę. Taki olej zlałem
 11. Mam taki zestaw i daje on radę. Producent nie istotny.
 12. A możesz podać jakiś przykład?
 13. Odświeżam bo ponownie szukam. Ponad rok temu kupiłem 5 sztuk z polecanych tutaj 144LED 4014. Owszem, potrafią świecić mocno ale dość nieprzyjemnym trupim światłem a ich trwałość jest niezadowalająca. Jedna padła po miesiącu, druga po ponad roku. Czy pojawiło się coś nowego, wartego uwagi?
 14. Panowie, a doradzicie jakich przekrojów użyć do zbudowania zadaszenia i jakie odstępy? Są jakieś standardowe czy trzeba liczyć za każdym razem? Chcę zbudować zadaszenie szerokości 6m, głębokości 2,7m i wysokości 2,5m. Nie mam pomysłu jak się za to zabrać.
 15. Czy możecie streścić jak to działa dla powyżej 3,5t? Do tej pory Viatoll wymagał urządzenia na przedniej szybie, które było odpowiednio ustawione i połączone było w przedpłaconym kontem. Jak to będzie teraz wyglądać w e-toll?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.