Jump to content

robertharnas

użytkownik
 • Content Count

  1630
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  7d 4h 33m 21s

Community Reputation

236 Przezacny kompan

2 Followers

About robertharnas

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  motoryzacja ciezka muza i nie tylko imprezy
 • Car
  Astra 1,8 brc 2002

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szwagier tydzień temu sprzedał Fiata Croma chyba 2006 rok 1,9 ten 120 koni za 5100 zł. Jechałem tym autem kilka razy bardzo fajny wóz. Deska dużo fajniejsza niż w vc. Bardzo wygodne auto.
 2. robertharnas

  Papamobile

  https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/dacia-duster-nowe-papamobile-papieza-franciszka/kpcekyq
 3. Kurczę poważnie mnie zaciekawiłeś. Fajna opcja 👍
 4. OK przypilnuje tego dzięki. Co to rabatu na początku zakupu to było tak. Założyłem sobie kartę dom ale okazało się że to powitalne 5% mogę dostać tylko na bramę ponieważ reszta elementów była na promocji internetowej a tam to 5% nie obowiązuje. W przypadku braku tego lakieru zaprawkowego mam to zaznaczyć przy odbiorze i mają mi go dostarczyć tak?
 5. @4tyelement wielkie dzięki zrobiłem jak napisałeś. Konkretny młody chłopak mocno się zdziwił zaistniałą sytuacją. Dostałem 5% rabatu i darmowy transport. Brama ma być u mnie w połowie przyszłego tygodnia reszta elementów w sobotę. 😀👍
 6. Tak to jest pisać na tablecie 😁 oczywiście poniedziałek 27 maja.
 7. W dniu 26 kwietnia zamówiłem przęsła bramę i furtki w leroy. Zapłaciłem 50% ceny zamówienia. Akurat bramy nie mieli na miejscu a ja wszystkiego nie musiał mieć na już więc ustaliłem ze sprzedawcą że poczekam na bramę i wszystko przyjedzie jednym transportem. Miałem czekać na telefon po 15 maja. Oczywiście telefonu nie było. W sobotę 25 maja podjechałem dowiedzieć się co z moim zamówieniem. Po chwili zamieszania i kilku telefonach zostałem poinformowany że brama jest w drodze i będzie na miejscu w poniedziałek 27 maja. Miałem czekać na telefon. Dziś ponownie telefon do leroy i tu nagle dowiaduje się że brama jednak dojedzie do mnie bezpośrednio od producenta. Pracownik nic więcej nie wiedział. Znowu miałem czekać na telefon od koordynatora sprzedaży. Parę godzin później zadzwonił do mnie pracownik(nie koordynator) leroy z informacją że brama przyjedzie bezpośrednio od producenta a zamówiona reszta czeka na mój odbiór. Coś na zasadzie przyjedź Pan po zakupy bo ich długo nie będziemy trzymać. A co z bramą? A to będą się z Panem kontaktować bezpośrednio. A kiedy i co z kosztami transportu? A on nic nie wie on jest tylko zwykłym pracownikiem. Ja mu na to że wszystko miało być jednym transportem a nie żaden odbiór osobisty. Kupiłem wszystko w leroy. Jadę jutro zrobić tam mały raban i zaraz wysmaruję maila do jakiejś ich centrali. Jak ich jeszcze można podejść żeby nie dać się zrobić w balona?
 8. @Hysek tak tak ale tam jest jeszcze coś nie tak a już nie pamiętam o co dokładnie chodziło. W każdym razie u mnie naprawa niewiele pomogła. Ale nie mówię może można to zrobić skutecznie.
 9. Co do kluczyka i centralnego. Prawdopodobne że peknieta jest płytka pilota. To bardzo częsta usterka w tym modelu. Kupisz używke albo na Ali nowa coś około 40-50 zł.
 10. Właśnie też to z kumplem zwróciliśmy na to uwagę że prawo w stecz nie działa. A z tym adresem zameldowania to nie miałem nigdy problemu choć od 7 lat mam inny.
 11. Nie wiem czy było https://autokult.pl/33183,nowy-wzor-prawa-jazdy-obowiazuje-od-4-marca-2019-roku
 12. @kokosz Nie martwił bym się za bardzo co będzie za 4 lata. Myślę że nową sieć dróg ogarnie spokojnie. Stare lg zapasowy model leżący w szufladzie z 1 giga daje radę. Tu ktoś to przetestował: https://nt.interia.pl/testy/news-navitel-t757-lte-test,nId,2858093
 13. Potwierdzam wszystko. Butle mam ważną do sierpnia przegląd robiłem w sobotę. Pan pouczyl że butle należy wymienić do sierpnia przegląd podbity na rok 😀
 14. Tu gościu opisuje akurat tanie radyjko taki ciekawy gadżet dla niewymagających https://telchina.pl/tanie-chinskie-radio-2din-recenzja-t35193.html
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.