Jump to content

planty

użytkownik
 • Posts

  358
 • Joined

 • Last visited

About planty

 • Birthday July 27

Profile Information

 • Name
  Marek
 • Lokalizacja
  Kalisz
 • Zainteresowania
  auto, działka
 • Car
  Fabia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

planty's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/19)

42

Reputation

 1. Dziękuję za zainteresowanie. Odprysk jest na czarnym pasku przy podszybiu, ok.6cm od krawędzi. Każdy specjalista /byłem u trzech/ mi mówi, że w tym miejscu się nie naprawia. Chcę popróbować samodzielnie, żeby nie rozchodziło się dalej.
 2. Dzień dobry, czy ktoś z Was naprawiał samodzielnie odprysk/pajączek na szybie przedniej, dostępnymi na alle środkami do tego typu napraw? Można coś spartolić czy raczej sprawa prosta do wykonania? Podzieli się ktoś doświadczeniem? Dziękuję.
 3. Zapomniałem dodać, że niestety MUX-8 nie odbiera.
 4. Do nadajnika mam ok.50 km. Naokoło las. Antena samoróbka w oknie od wewnątrz, wg tego: https://www.changpuak.ch/electronics/bi_quad_antenna_designer.php
 5. planty

  Felgi PDW

  Sprzedawca na all......... podaje PDW. Z tego co doczytałem to jakieś rosyjskie. PLW to chyba niemieckie?
 6. planty

  Felgi PDW

  Czy ktoś z forumowiczów ma/miał felgi aluminiowe PDW? Jakieś opinie konstruktywne na ich temat? Kupić nie kupić na zimę? W necie jest wiele sprzecznych opini.
 7. planty

  Felgi

  Pomóżcie proszę. Mam oryginalne felgi 6,5jx17 ET 40. Chce na zimę kupić dodatkowe, ale nie mogę znaleźć 6,5j , ale są 7j. ET w nich są różne od 38 do 46. Jakie powinno być ET dla felgi 7jx17, mniejsze czy większe?
 8. Dziękuję, sprzęgło do wymiany. Sprawa nieopłacalna ze względu na koszt sprzęgła.
 9. Działa czyli kręci jak nie ma założonej prowadnicy z łańcuchem. Jak założę prowadnice i łańcuch silnik działa ale zębatka nie chce kręcić łańcucha.Rozebrałem, wyczyściłem, wszystkie koła zębate całe. Hamulec łańcucha działa. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny? Czy nie do naprawienia? Dziękuję.
 10. Taki środek tzw.krwawą felgę robią też polscy producenci, np. K2, Tenzi, Adbl.. itd. Środki całkowicie bezpieczne, aczkolwiek nie wszystkie do felg polerowanych.
 11. Woda demineralizowana (woda dejonizowana)
 12. Firma obojętna, coś co ma w nazwie tar&glue remover.
 13. Fabia II, od nowości 10 lat i 8 miesięcy, fabryczny Varta. Trochę słabł, więc profilaktycznie wymieniłem wczoraj na nowy.
 14. Skoda Fabia 1,4, 2008 r. wymienny filtr paliwa.
 15. Jak widzę masz Coli, a on lubi jałową powierzchnię. Czyli cleaner i wosk, potem co któreś mycie QD i zimę Ci przetrzyma.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.