Jump to content

Elephant

użytkownik
 • Content Count

  6446
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 2h 19m 9s

5 Followers

About Elephant

 • Rank
  Transporter
 • Birthday 02/07/1976

Profile Information

 • Name
  Marcin
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  WA, czasami RST
 • Car
  Passat B8 HL 2.0TDI 190KM DSG

Recent Profile Visitors

1018 profile views
 1. A fakt, sorry, tylko w przednich fotelach są czujniki pokazujące czy ktoś siedzi i brzęczyk jak są nie zapięte pasy
 2. Przecież on ma chyba 7,5 s/100
 3. Dodatkowo chyba czy ktoś na nich siedzi ? Bo świeca się chyba tylko wtedy gdy, na danym ktoś usiądzie.
 4. 190km, mam przejechane nieco ponad 100k. Oleju na dolewki zero, tylko wymiana co 30k. Jutro aż musze sprawdzić kontrolnie
 5. Ja również od 3 lat DSG i następne auto pewnie będzie mniejsze, ale na pewno z automatem. U mnie DSG + 2.0 TDI i działa super.
 6. I 100 tysęcy km minęło jak jeden dzień
 7. Jestem zadowolony, uważam że był dobry wybór. Większych problemów brak, raz się złożyło że Active Display przestał nagle działać. Całe szczęście 2 km od serwisu, podjechałem i zresetowali jakiś błąd. Od te pory ok. Świetne wyniki spalania - ok. 5,5-6,0 l/100km przy sporym aucie i 7,5 sekundzie do setki uważam za świetny wynik. Za miesiąc kończy mi się leasing, ale mam zamiar jeszcze nim troche pojeździć, szkoda chyba się pozbywać.
 8. Mam ten sam silnik. W rzeczywistości wystarcza na ok. 8-9 tys. km. W opcjach masz informację ile można dolać. Ja dolewam jak pojawia się komunikat że można wlać 10 litrów, wtedy wlewam całą taką bankę. Jak chyba zasięg na Adblue spada do ok. tysiąca to przy każdym uruchomieniu będziesz miał komunikat na desce. Mi właśnie wczoraj stukneło 100k km.
 9. @Ozarek nie, na razie nie sprawdzałem niczym. Ekstrakcyjna mam, WD też. Poprobuje jutro.
 10. A czyms może bardziej powszechnym i dostępnym ? Bo nie chce mi się kupować puszki 450ml na dosłownie 10 plamek o średnicy 1-2 mm. Jakaś benzyna ekstrakcyjna ? Aceton ? Bo to akurat mam pod ręką, tylko czy mi lakieru nie uszkodzi ??
 11. Miałem drobną stłuczkę. Pokleiłem trochę plastiki tasmą firmową. I po odklejeniu nieco kleju zostało na lakierze. Te taśmy mają chyba jakiś klej kauczukowy. Czym to usunąć tak aby nie uszkodzić lakieru ??
 12. Panowie doradzcie - gdzie zmienia się dzwięk dzwoniącego telefonu sparowanego po BT ?? Zmieniłem telefon i obecnie mam ciszę, tzn. gdy jest przychodzące połączenie wycisza radio i tyle. W poprzednim telefonie grała po cichu jakaś melodyjka. Kojarże gdzieś to ustawienie, że jest do wyboru 5-6 melodyjek. Ale drugi dzień szukam tego w ustawieniach, przeglądam instrukcje obsługo i nie mogę znaleźć
 13. Szukaj ze światłami Top Led - robią robotę
 14. U mnie lekkie muśnięcie w tył i wchodzi w tryb sport.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.