Skocz do zawartości

Kółka do walizki tworzywowej Puccini


Elephant

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można wymienić same kółka w walizce plastikowej? Pod podszewką od środka jest opcja ich odkręcenia.

Czy można to gdzieś kupić, dopasować?

Wiem że powinienem kupić nową, ale skorupa całą wiec może trochę udałoby się ochronić środowiska przez naprawę.

 

9L32WRhMzBtS1xwZ.png.5f607cabc275a81ada2098c0becb4731.png

 

WTS0Yv43SvsUI0xG.png.b696a20b35888b1bf248e34b56dde4c6.png

 

fGGyyVUmBTAePQzk.png.6ef939204adef104aaf348cf13a535db.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zzzz napisał(a):

Teraz zdradzę Ci wiedzę tajemną, spróbuj w internetach wpisać ^kółka do walizki puccini^. Nie ma za co...

 

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Wykaż się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Elephant napisał(a):

Czy można wymienić same kółka w walizce plastikowej? Pod podszewką od środka jest opcja ich odkręcenia.

Czy można to gdzieś kupić, dopasować?

Wiem że powinienem kupić nową, ale skorupa całą wiec może trochę udałoby się ochronić środowiska przez naprawę.

 

 

Probowales juz bezposrednio w Puccini? W FAQ maja info odnosnie czesc zamiennych: 

 

https://puccini.pl/najczestsze-pytania

 

"Czy mogę kupić zapasowe części do walizek (np. kółka)?
W sprawie dostępności części prosimy wysłać e-mail na adres [email protected]. Prosimy o dołączenie do niego zdjęcia uszkodzonej walizki oraz uszkodzonego miejsca, aby serwis był w stanie zidentyfikować model walizki oraz odpowiednią część. W przypadku kółek ważne jest m.in. to, czy są on prawe czy lewe, przednie czy tylne."

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Probowales juz bezposrednio w Puccini? W FAQ maja info odnosnie czesc zamiennych: 

 

https://puccini.pl/najczestsze-pytania

 

"Czy mogę kupić zapasowe części do walizek (np. kółka)?
W sprawie dostępności części prosimy wysłać e-mail na adres [email protected]. Prosimy o dołączenie do niego zdjęcia uszkodzonej walizki oraz uszkodzonego miejsca, aby serwis był w stanie zidentyfikować model walizki oraz odpowiednią część. W przypadku kółek ważne jest m.in. to, czy są on prawe czy lewe, przednie czy tylne."

 

Tak, pierwsze co to napisałem do ich serwisu.

 

 

Screenshot_20240411_065206_Outlook Lite.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Elephant napisał(a):

 

Tak, pierwsze co to napisałem do ich serwisu.

 

 

Troche slabo 😕 Ile lat ma ta walizka?

Mozesz sprobowac jeszcze tutaj dopytac, opinie maja bardzo dobre ale nie korzystalem.

 

https://ewalizki.pl/kategoria-produktu/czesci-do-walizek/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur_W_wa napisał(a):

Zacząłbym od zdjecia samego kółka Screenshot_20240411-061706_Gallery.jpg.c1cddc8f92c1cc009c568f0afdce6da4.jpg

I szukania jego po wymiarach

 

Hmmm, że niby pod tą zaślepka jest mocowanie samego kółka? Może i masz rację. Po pracy sprawdzę. Bo same koła faktycznie łatwiej znaleźć, ale do tej pory myślałem że cały ten moduł koła z mocowaniem trzeba wymienić 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Troche slabo 😕 Ile lat ma ta walizka?

Mozesz sprobowac jeszcze tutaj dopytac, opinie maja bardzo dobre ale nie korzystalem.

 

https://ewalizki.pl/kategoria-produktu/czesci-do-walizek/

 

Wydaje mi się że koło 7-8 lat.

Dzięki,.zaraz wyśle zapytanie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Elephant napisał(a):

 

Hmmm, że niby pod tą zaślepka jest mocowanie samego kółka? Może i masz rację. Po pracy sprawdzę. Bo same koła faktycznie łatwiej znaleźć, ale do tej pory myślałem że cały ten moduł koła z mocowaniem trzeba wymienić 👍

Zdecydowanie od tego bym zaczynał 

👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artur_W_wa napisał(a):

Zdecydowanie od tego bym zaczynał 

👍

 

Da się to otworzyć i widać mocowanie. Niestety to jakaś zanitowana chyba tulejka, wygląda jakby nierozbieralna :no:

To tyle w temacie chęci bycia eko.

 

obraz.png.45f8aeea286d3be5b57c5a50ba1d7975.png

 

obraz.png.ff22642c2647da3040e6b884346918e2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.