Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Artur_W_wa

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Artur_W_wa

  1. To może niech się w serwisie lepiej przyjrzą autu, bo skoro 40 kkm przelatał bez komunikatów (a zakładam że nie zmieniłeś drastycznie sposobu korzystania), to coś może powodować częstsze wypalania DPF. Jak ze zużyciem paliwa?
  2. A przed odcięciem mocy nie było wcześniej żadnego komunikatu, czy komunikat i od razu ciach Może w ASO mogą przekodować interwał, i zmienić rodzaj oleju
  3. Tylko nie bierz Pro Ace City z 1,2 puretech, bo będzie tylko gorzej. Interwał co 12 kkm nie jest jakiś masakryczny
  4. Czyli sam się upomina o wymianę przed czasem. Mi Mercedes żongluje między 30 a 50 przy interwale ustawionym na 40 kkm, ale aż tak często nie jest chyba gaszony jak u Ciebie
  5. Z doświadczenia zakupów tanich opon przez zarządcę, podpowiem że nawet gwiazdą jest strach jechać na mokrym - bo komuś szkoda 500/1000 zł raz na kilkadziesiąt tysięcy kilometrów.
  6. Eeee tak to nie, zróbmy referendum bo jestem team
  7. Manetki, czy żeby nie jeździć trzema markami jednego dnia
  8. Najgorzej jak się przesiadasz między mercedesem, jakimś niemcem i francuzem, gdzie w lewym masz spryskiwacz lub klakson
  9. Zajrzyj do OWU, i zobacz za co zapłaciłeś
  10. Kiedy kupujesz żonie
  11. Poświęcić te 250 pln, i złożyć na koniec na podstawie faktury przedsądowy wniosek o zwrot kosztów wynajmu, do wiadomości knf.
  12. Czym grozili jak auta nie oddasz - jakie konsekwencje ? Kumpla tak męczyli telefonicznie ok dwa tygodnie, za każdym razem odpowiadał - "nie ma sprawy, oddam jak tylko oddacie mi mój naprawiony, o której go podstawiacie?" Nic do tej pory nie obciążyło jego konta a to z 5 lat.
  13. Może i są na rynku takie butle, ale jeżeli nie jesteś molochem który ma obsługę dostaw butli, to wszyscy pozostali jeżdżą na normalnych, i czasem jest to propan, a innym propan-butan Nie, nic się nie dzieje jak leży. Ps U kumpla butle na wózkach są w pionie, do góry nogami
  14. Artur_W_wa odpowiedział fred77 na temat - Motokącik
    Świeżak u wulkanizatora obok, przez kilka lat jedno koło zakładał bez odważników. Jak młody poszedł po podwyżkę, to mu stary kazał się oddalić trybem węża - samemu nie potrafiąc dokręcić koła, a najgorsze że mimo zdjęć - nie potrafił się do tego przyznać. U szefa ten sam komplet miał też więcej odważników. Więc nie tylko doświadczenie ale i podejście jest ważne - warsztatu już nie ma.
  15. Za 60 to możesz kupić nowe Sandero, a za 65 wyskakuje nowe Polo. Widzę że nowe Sandero Stepway wyskakuje w okolicy 68
  16. Może dlatego pracują szybciej , że pracują troszkę więcej niż my, i raczej niekoniecznie dostają wynagrodzenie za nadgodziny. A niby dlaczego bez dopłat? Skoro bez dopłat, to skąd nadprodukcja?
  17. Aku

    Artur_W_wa odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Niestety, inteligentne ładowanie, nie wie tylko że nie zamierzasz jeździć 2km w jedną stronę
  18. Aku

    Artur_W_wa odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Zamykasz zamki wkrętakiem, czekasz godzinkę albo dwie i mierzysz. Pamiętaj by po pomiarze nie trzaskać maską / drzwiami bez otworzenia zamków
  19. , zamiast papieru używam Viledę, Jedynie co to robię to w rękawiczkach Wszystko jest w kuchni. A potem raz na jakiś czas to wystarczy jedna ścierka mokra ( sama woda), i tą żółtą na sucho.
  20. Aku

    Artur_W_wa odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Tak, nie zaszkodzi
  21. A jak nie ma samochodozy to tylko zasieki pomogą Zasieki ze słupków i kamery. Walka z "patoparkowaniem"Przed wjazdem do podziemnego garażu zamontowano podwójny szpaler słupków. To odpowiedź wspólnoty mieszkaniowej na problem nielegalnego parkowania i blokowania ruchu. Dodatkowo system kamer osiedlowego
  22. Czyli jeżeli jest i ktoś sobie parkuje mimo to utrudniając tym innym życie, to należy prawo stosować literalnie czy nie
  23. Jak prysznic to 30 wystarczy, ale 50 będzie dla jednej osoby już bardzo komfortowa. W wakacje w 6 osób korzystaliśmy z łazienki z 50 od aristona, i nikomu ciepłej wody pod prysznicem nie zabrakło Kumpel przy dwóch dorosłych korzysta z 30
  24. No to kilka przykładów z praktyki. Przy pomocy wózka masztowego można bez problemu załadować i zdjąć pełnego mausera na busa ( w moim doświadczeniu sprinter, załadunek bocznymi drzwiami), musi być minimum kostka brukowa równa i czysta. Bus musi być duży/wysoki żeby ten wózek "położyć" z tyłu na pace. Wózek ok 2m plus mauser ok 1m , więc minimum 3 metry długości paki, wysokość paki powyżej 1,6. Trzeba pamiętać by spiąć widły by nie miały własnego życia, i czasem wylewa się olej z siłownika. Wracając do lawety. Zarówno załadunek jak i rozładunek z użyciem wyciągarki. Lina i pasy przypięte do palety, paleciak tylko jako koła. Ładowaliśmy na lawetę paletę kostki, którą mieliśmy problem we trzech pchać po równym placu, nie była to tona a raczej dwie (1x1x1,2m kostki ile może ważyć ). Laweta w tym przypadku jak u @Fili_P. W sąsiedniej firmie handlującej ogrodzeniami, non stop panele ogrodzeniowe ( i nie tylko) są zabierane przez klientów różnymi lawetami. Kolega mający swoją lawetę często przewozi różne gabaryty np szamba, przydomowe oczyszczalnie.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.