Skocz do zawartości

Zacisk hamulca porada


wieszakms

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli Ci goni to może brakuje Ci blaszek trzymających klocki... często ich mechanicy nie zakładają a potem takie cuda wychodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszki mam smile.gif Ostatnio rozbierałem także wiem co w trawie piszczy smile.gif To na pewno wina jarzma. Nawet byłem u sąsiada mechanika i mi to samo powiedział jak go poprosiłem żeby rzucił okiem, chociaż podobno to rzadkość żeby się jarzmo wytarło.. No ale cóż moja sienka swoje już przejechała więc wszystko możliwe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mili smile.gif Chodzi mi przede wszystkim o to czy we wszystkich 1.2 tarcze były wentylowane?

Również o to jak było z 1.4 i 1.6 czy od nich podejdzie mi zacisk do mojego 1.2? smile.gif Bo chyba w 1.4 zakładali zaciski do tarcz niewentylowanych. Wgl ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o zacisk że pod tarcze wentylowaną czy też niewentylowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co no wkurza mnie to 270751858-jezyk.gif też już ponad rok to mam 270751858-jezyk.gif a teraz już tak krzyczy że mnie trafić chce 270751858-jezyk.gif więc stwierdziłem że muszę to zrobić smile.gif Przyznam się Wam 270751858-jezyk.gif mam małe zboczenie na punkcie tego auta 270751858-jezyk.gif wszystko muszę mieć idealnie 270751858-jezyk.gif auto ma 300 000 tys a nie wiem czy znajdziecie drugie w takim stanie smile.gif Ja to nie bał bym się nawet nim pojechać do Włoch i z powrotem choćby jutro bo dbam o każdy najdrobniejszy szczegół i staram się wszystko robić na orginałkach smile.gif wiem to dziwne ale mam sentyment do tego złomka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez robie na orginałach i od razu jak zajdzie taka potrzeba, no ale z tymi klockami to moze przesadzasz? przeciez klocek nie moze byc wbity na siłe, musi miec troche luzu, zeby swobodnie pracował, bo jak dojdzie Ci jeszcze syf różnego rodzaju, to sie wogóle wszystko zapiecze i dopiero bedziesz stękał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiesz co no luzu musi mieć ale u mnie jest już przesada bo jak w dziurę nawet wjadę to słychać jak rzęzi smile.gif Dziś wymieniam amorki jak się wyrobie to dokładnie obczaję temat z zaciskiem, czy to trzeba robić czy nie smile.gif pozdro i sorki że tak długo nie odpisywałem ale wiecie sesja 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.