Skocz do zawartości

kupić osobiste ograniczenia prędkości


kozmin

Rekomendowane odpowiedzi

> dziś w nocy będziemy to wprowadzać w życie jeśli pogoda się nie zepsuje

Chyba masz na myśli drugą część zdania swojej wypowiedzi grinser006.gif

Pomysł Clarksona jest chyba dla ludzi o podobnej zasobności portfela. Tak to każdego stać na co innego i będzie jeszcze gorzej na drodze niż jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba masz na myśli drugą część zdania swojej wypowiedzi

Mam ten plus, ze w mojej okolicy jest DUŻA ilość autostrad bez ograniczeń prędkości. O ile pogoda się nie załamie to mamy zaplanowany wylot dzisiejszej nocy.

> Pomysł Clarksona jest chyba dla ludzi o podobnej zasobności portfela. Tak to każdego stać na co

> innego i będzie jeszcze gorzej na drodze niż jest obecnie.

Clarkson niestety nie dodaje, że sam jest osobą bardzo majętną. Na tyle majętną aby być skłonnym zapłacić sporo za miejsce parkingowe lub możliwość jeżdżenia szybciej od innych.

To cos jak wypowiedź bodajże (o ile dobrze pamiętam) upierającego się, ze płyty z muzyką są tak tanie, że piractwo jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten plus, ze w mojej okolicy jest DUŻA ilość autostrad bez ograniczeń prędkości. O ile pogoda

> się nie załamie to mamy zaplanowany wylot dzisiejszej nocy.

A to przepraszam, nie zauważyłem wpisanego przez Ciebie miejsca zamieszkania ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam ten plus, ze w mojej okolicy jest DUŻA ilość autostrad bez ograniczeń prędkości.

Nie będę się licytował ale u mnie jest trochę więcej zlosnik.gif

Dzicy najczęściej szleją na pętli Dortmundzkiej , A45 => A1 => A2 =>A45 w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, razem 72 km. Start albo bezpośrednio przy autostradzie na parkingu Westerfilde albo z miasta droga szybkiego ruchu z okolic DO-Hafen.

95% trasy jest bez ograniczeń prędkości i ma 3 pasy.

W sezonie, w odpowiednich porach i przy dobrej pogodzie jest ich zatrzęsienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Proponuję też superautostrady bez górnych ograniczeń szybkości

> dziś w nocy będziemy to wprowadzać w życie jeśli pogoda się nie zepsuje.

U mnie 10 cm sniegu +...

wiec nie wprowadzimy w zacie biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie będę się licytował

Ja tez nie. A 1, A7 A 23 A 24 Tyle, ze w 10 mi jestem a autostradzie i dwa razy w roku pozwalem sobie na ta extrawagancje potrzymac te 280 km/h na budziku, tyle, ze po 45 min musze zatankowac. biglaugh.gif

Osobiscie nie widze sensu montowania takiego ustrojstwa, bo z regoly fura jezdze wolniej niz zalecone, a ze czasami filtr czasteczkowy trzeba przepalic, to juz inna bajka. biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrego miło czasem posłuchać ale i tak już teraz mam osobiste ograniczenia prędkości zgodne ze zdrowym rozsądkiem, a nie tym co na znakach i wolałbym za nie nie płacić, ani w formie podatków, ani w formie mandatów (dzięki CB)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.