Skocz do zawartości

1.2 16v kol. wydechowy


Hadziej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie kolektora wydechowego zintegrowanego z katem. Czy żeliwniak bez kata podejdzie po zmodyfikowaniu rozstawu szpilek? Ewentualnie co można zainstalować zamiennie? jakiś rurowy kolektor? Bo rozumiem że ten z katalizatorem niepodejdzie confused.gif Ktoś poradzi co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych, przekroczenie prędkości +50km/h, niezatrzymanie się na

> przejściu gdzieś czeka osoba niepełnosprawna i za 3 przewinienia mamy 30 punktów a

> hipotetycznie można by to zarobić w jednej sekundzie

Faktycznie, masz racje, ale co to ma do kolektora? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyprzedzanie przed przejściem dla pieszych, przekroczenie prędkości +50km/h, niezatrzymanie się na

> przejściu gdzieś czeka osoba niepełnosprawna i za 3 przewinienia mamy 30 punktów a

> hipotetycznie można by to zarobić w jednej sekundzie

A tak apropo tematu... żeliwiak podejdzie po rozcięciu paru otworów.

Jeździłem 6 miesięcy na takim, później była jakaś nieszczelność i zrobił się strasznie głośny.

Finalnie zakończyło się na wycięciu kata z oryginalnego kolektora i zrobieniu zwężki do wydechu.

W efekcie było cicho, poprawił się znacznie dół, niestety padł góra i Vmax.

Kolega Tschoob zamawiał ostatnio kolektor rurowy od Irka Górnego, ale na to trzeba trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podepnę się do tematu, też szukam rozwiązania na kol wydechowy do 80ps, ewentualnie czy da się

> upchnąć ori kolektor z katalizatorem?

Ja do Uniaka upchnąłem go z trudem i bez przesuwania chłodnicy nie obyło się, także podejrzewam, że w seju łatwiej nie będzie wink.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest jakis pomysl dzieki. A moze mamy na saki kogos kto by wydziergal jakies 4 2 1 w rozsadnej

> kasie?

Spawalem sobie kiedys kolektor z rurek kupionych w Vidze. Za komplet chyba 200zl placilem do tego 40zl za flansze. Zadzwon do nich moze ugna pare kompletow bo ja tez jestem jednym zainteresowany ale za malo chetnych narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spawalem sobie kiedys kolektor z rurek kupionych w Vidze. Za komplet chyba 200zl placilem do tego

> 40zl za flansze. Zadzwon do nich moze ugna pare kompletow bo ja tez jestem jednym

> zainteresowany ale za malo chetnych narazie.

W tych pieniążkach, też jestem zainteresowany ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.