Skocz do zawartości

wymiana regulatorow swiatel w e39 i problem


QuickArti

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienilem regulatory swiatel w swoich ksenonach i... pekl sie balonik:(

Trzy poszly bez problemu ale w czwartym peklo mocowanie ( ten element w lampie w ktory wtyka sie zlacze kulowe regulatora ) Ma ktos z was pomysl gdzie cos takiego dokupic? Albo moze zniszczona/uszkodzona lampe , a mocowanie jest cale to bym odkupil.... Bez tego cala robota psu w ... no nie ma bez tego mozliwosci wyregulowania swiatel frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymienilem regulatory swiatel w swoich ksenonach i... pekl sie balonik:(

> Trzy poszly bez problemu ale w czwartym peklo mocowanie ( ten element w lampie w ktory wtyka sie

> zlacze kulowe regulatora ) Ma ktos z was pomysl gdzie cos takiego dokupic? Albo moze

> zniszczona/uszkodzona lampe , a mocowanie jest cale to bym odkupil.... Bez tego cala robota

> psu w ... no nie ma bez tego mozliwosci wyregulowania swiatel

Do przedliftów (bezringowców) są zestawy naprawcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do przedliftów (bezringowców) są zestawy naprawcze...

Lampa po lifcie

Ostatecznie zadzwonilem do faceta u ktorego kupilem regulatory, mimo ze nie mialetego w ofercie...

Okazalo sie ze ma, nawet kilka i wyslal mi poleconym.... za darmo blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lampa po lifcie

> Ostatecznie zadzwonilem do faceta u ktorego kupilem regulatory, mimo ze nie mialetego w ofercie...

> Okazalo sie ze ma, nawet kilka i wyslal mi poleconym.... za darmo

A narysuj / opisz dokładnie co pękło w tej lampie i gdzie to kupiłeś, bo mam wrażenie, że w jednej z lamp też mam uszkodzone mocowanie, bo na dużych nierównościach snop światła potrafi zadrgać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A narysuj / opisz dokładnie co pękło w tej lampie i gdzie to kupiłeś, bo mam wrażenie, że w jednej

> z lamp też mam uszkodzone mocowanie, bo na dużych nierównościach snop światła potrafi

> zadrgać...

Organoleptycznie możesz stwierdzić czy masz połamane regulatory - od tylu lampy poruszasz "kloszem " i jak luźno lata to regulatory do wymiany - ale skoro na nierownosciach ci lata snop to już coś nie tak jest.

U siebie udało mi sie wymienić samodzielnie wszystkie regulatory w obu lampach przednich w ok 3 godziny smile.gif e39 lampy xenon po lifcie (bez rozbierania lamp wymiana)

ps. na allegro te czarne regulatory kupowałem , instrukcja krok po kroku i pomoc telefoniczna w cenie była smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Organoleptycznie możesz stwierdzić czy masz połamane regulatory - od tylu lampy poruszasz "kloszem

> " i jak luźno lata to regulatory do wymiany - ale skoro na nierownosciach ci lata snop to już

> coś nie tak jest.

> U siebie udało mi sie wymienić samodzielnie wszystkie regulatory w obu lampach przednich w ok 3

> godziny e39 lampy xenon po lifcie (bez rozbierania lamp wymiana)

> ps. na allegro te czarne regulatory kupowałem , instrukcja krok po kroku i pomoc telefoniczna w

> cenie była

Regulatory zasiegu mam OK, jeżeli już to w grę wchodzi któryś z regulatorów kąta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Regulatory zasiegu mam OK, jeżeli już to w grę wchodzi któryś z regulatorów kąta...

u znajomego zasyfiony był czujnik na wahaczu (a dokładnie coś z tą dźwignią co od czujnika poziomowania do wahacza idzie )

mnie teraz w e38 czeka wymiana wahaczy przód (banany) i z tylu zdaje się te tuleje wahliwe - auto z 94 roku i nie wiem jak tam rozwiązane jest poziomowanie ksenonów ( spryskiwaczy nie ma np ale wtedy nie były wymagane) przy lampach pokrętła są jakieś , na przeglądzie wyszło ,że prawa do opuszczenia delikatnie - zabawa dopiero się zaczyna ,auto ma kilka mankamentów ,ale brzmienie V8 rekompensuje wiele zlosnik.gif

edit orientujecie się czy jest sens lemfordera ładować ? czy coś tańszego wystarczy ? felgi 18 , z przodu opony run on flat i twardo dosyć , na naszych drogach zawieszenie dostaje w tyłek trochę - skoro ma mi wytr4zymać tańszy produkt tyle samo ,to bez sensu ładowac drogiego lemfordera chyba crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> u znajomego zasyfiony był czujnik na wahaczu (a dokładnie coś z tą dźwignią co od czujnika

> poziomowania do wahacza idzie )

> mnie teraz w e38 czeka wymiana wahaczy przód (banany) i z tylu zdaje się te tuleje wahliwe - auto z

> 94 roku i nie wiem jak tam rozwiązane jest poziomowanie ksenonów ( spryskiwaczy nie ma np ale

> wtedy nie były wymagane) przy lampach pokrętła są jakieś , na przeglądzie wyszło ,że prawa do

> opuszczenia delikatnie - zabawa dopiero się zaczyna ,auto ma kilka mankamentów ,ale brzmienie

> V8 rekompensuje wiele

> edit orientujecie się czy jest sens lemfordera ładować ? czy coś tańszego wystarczy ? felgi 18 , z

> przodu opony run on flat i twardo dosyć , na naszych drogach zawieszenie dostaje w tyłek

> trochę - skoro ma mi wytr4zymać tańszy produkt tyle samo ,to bez sensu ładowac drogiego

> lemfordera chyba

Tanie mięso psy jedzą.

To tyle w temacie gratów do BMW.

Załozysz jakieś wynalazki a potem będziesz płakał, że kierą telepie, że ściąga i takie tam.

Poczytaj moje boje nt. niestabilnego zachowania na drodze mojej e38 i wniosków do jakich tu wspólnie doszliśmy.

Możesz się po tej lekturze nieźle zdziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tanie mięso psy jedzą.

> To tyle w temacie gratów do BMW.

> Załozysz jakieś wynalazki a potem będziesz płakał, że kierą telepie, że ściąga i takie tam.

> Poczytaj moje boje nt. niestabilnego zachowania na drodze mojej e38 i wniosków do jakich tu

> wspólnie doszliśmy.

> Możesz się po tej lekturze nieźle zdziwić...

tak właśnie myślałem smile.gif w e39 zawieszenie na częściach lemforder robiłem i tu w e38 tak samo zrobię , a wątki napewno poczytam , dzięki za rady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygladaja regulatory, które wymienialem

287949057-beznazwy.png

w lampie sa w zaznaczonych miejscach wewnątrz

287949057-imagesP7LHHL56.jpg

a element o który pytałem to ta czesc w która wtyka się kulista czesc regulatora

(mocowanie peklo przy probie wyjecia starej, ułamanej części regulatora, która została wewnątrz mocowania.

> A narysuj / opisz dokładnie co pękło w tej lampie i gdzie to kupiłeś, bo mam wrażenie, że w jednej

> z lamp też mam uszkodzone mocowanie, bo na dużych nierównościach snop światła potrafi

> zadrgać...

post-8811-14352526063898_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.