Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pers

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Pers odpowiedział volkov na temat - Motokącik
    M60B40 + Getrag 420G Fajne autko , sprawnie się odpycha Problem z dostępnością części do skrzyni , jak się zepsuje to koszt większy niż poliftiwego autka w dobrym stanie. U mnie 315kkm przebiegu , 1994 rok Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
  2. Pers odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Czarna locha e65 745i `03 + babcia e38 740i `94manual
  3. Pers odpowiedział prebek na temat - Motokącik
    Pomijając wszystkie powyższe (wg mnie cena też podejrzana) ,to mam pytanie : siedziałeś i jeździłeś w takiej 5tce ? z tego co kojarzę masz e65 730d - może być dla Ciebie duży szok po przesiadce na auto o klase niżej i o słabszym silniku ...
  4. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Autko obejrzałem i tak jak pisaliście opony do wymiany przerysowany bok z zawiechą też coś nie bardzo (jakoś krzywo stał - może mi sie zdawało ...) tarcze zardzewiale jakby z rok niejeżdzony auto tak ustawione ,że na ew jazdę próbna trza by kilka godzin czekać (mały plac i totalnie zastawione) do tego nie widziałem obok kierownicy przełącznika do napędów ,więc tak jak piszecie chyba bez AWD nawet nie gadałem z sprzedawcą , to co zobaczyłem zniechęciło mnie skutecznie ps. ciotka uparła się ,że nie chce diesla - dziękuję za propozycję na prv
  5. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    No autko fajne nawet.dlatego ciotka chce 2gie.pozycja za kolkiem i widocznosc na plus.do tego na lodzkich drogach suv sie sprawdza.Obejrze jutro to z komisu i napisze co i jak. Ps.poza tym kolem pasowym zwrocic szczegolnie uwage na cos jeszcze? Check lista na dzis: Rdza Naped Wycieki Papiery.czyli akcyza i inne Lpg Kolo pasowe Co do przebiegu :ta kierownica powinna tak sie blyszczec jak psu klejnoty? Tap tap tap
  6. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Ostatecznie papiery zlozone 5stycznia (6swieto bylo) 7pojawilo sie w systemie ,a odbior w wk 21stycznia
  7. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Autko nie dla mnie , tylko dla Cioci ,która uparła się na SF właśnie ,mają już jedno i stwierdziła ,że chce takie samo - oglądała już z 8 sztuk , dzisiaj pod Wawe pojechali i tylko kase wydali niepotrzebnie na paliwo,bo taki szrot tam był - na weekend wpadają w odwiedziny i wypatrzyli na necie ,że przy okazji może uda się autko kupić OK O tej butli bym nie pomyślał . Swoją drogą zaczyna mi coś śmierdzieć - butla w PL a auto nie zarejestrowane u nas jeszcze ? Dzięki za hinty
  8. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Mam nie całe 5minut drogi tam , przejadę się - poprosiła mnie ,żebym obejrzał. Rodzinie się nie odmawia Też sceptycznie podchodzę do aut z komisów (opinie o kupowaniu w Zawierciu i okolicach powoli zaczynają przypominać te z Płocka,Gniezna ... ) poszperałem trochę , wychodzi na to ,że rdzy nie powinno być nigdzie jak nie bity , zwrócić uwagę na napędy i wycieki ... czyli w sumie nie ma chyba newralgicznych miejsc jakiś na które szczególnie trzeba uwage zwrócić Co do przebiegu, to na dwoje babka wróżyła - na innym portalu to samo SF przebieg 1kkm więcej ,a data ogłoszenia wcześniejsza (i plus 200zł w cenie też więcej) pożyjemy zobaczymy
  9. Pers dodał temat w Motokącik
    Witam Proszę o ocenę auta z linku http://otomoto.pl/oferta/hyundai-santa-fe-2-4benzyna-z-gazem-lpg-skora-klimatronik-bezwypadkowy-po-oplatach-ID6ycHAZ.html Widzicie może jakiś feler lub macie jakieś porady ? Nie znam się totalnie na tej marce i na SUVach. Auto dla Cioci - ma w tej chwili Santa Fe 2004 silnik 2,4 i mazde 626 która właśnie padła i idzie na złom , a że podoba się jej i fajnie się jeździ rozgląda się za następnym SF (potrzebują 2 aut) Oglądała na fotkach i jest na TAK - ale wiadomo fotki a życie to rózna sprawa , ja też za bardzo nie wiem na co patrzeć - jako ,że autko z mojego miasta (a ciocia z Łodzi i na weekend wpada do nas w odwiedziny) to jutro podjadę obejrzeć do tego komisu co i jak . Na co szczególnie zwrócić uwagę ? Dziękuję z góry za wszelką pomoc ps. może ma ktoś na sprzedaż godne uwagi Santa Fe ? Widziałem kiedyś na giełdzie ,ale nie mogę teraz odnaleść ogłoszenia (z Częstochowy było)
  10. W niemczech maja węże przykręcane , nie na zacisk ,ale z reguły na stacjach mają adaptery (za kaucją przy kasie wydają) , ale też spotkałem się z stacjami gdzie końcówka była jak w PL . Dla świętego spokoju , możesz zakupić , ale nie jest to konieczne.
  11. Popieram pomysły na wskrzeszanie starych marek , ale to autko poza nazwą w niczym nie przypomina mi protoplasty niestety, coś jak nowe Junaki - z sentymentu ktoś kto ma za dużo gotówki może i kupi , ale zarówno wygląd jak i cena nie są atrakcyjne , więc nie przewiduję tu sukcesu niestety edit : zobaczymy jak będzie wyglądała wersja cywilna jeszcze - bo w sumie prototypy czy wersje rajdowe zawsze lepiej wyglądają od wersji produkcyjnej
  12. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Stety/niestety takie rozwiązanie odpada - czasami jadę na 3 miesiące i trzeba zabrać troche swoich rzeczy + na miejscu też potrzebuje auta.No i druga sprawa - nie lubię latać
  13. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    tak jak pisałem - słynna rurka w silniku wymieniona już , uszczelniacze zaworów porobione - za mną pierwsze 1000km i jestem zadowolony w porównaniu z e38 mam wrażenie ,że gorzej się zbiera - ale to pewnie z tego względu ,że auto cieższe , lepiej wyciszone + automat - nie ma tego poczucia przyśpieszenia a podejście do motoryzacji - zawsze podobały mi sie wielkie auta z wielkimi silnikami V8 , nie mam żony i dzieci , więc mogę sobie pozwolić finansowo na odrobinę "szaleństwa" - tylko gorzej w przyszłości będzie, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia niestety ps. dzisiejsze foto z miasta Łodzi (nie czepiać się wyglądu kamienicy
  14. Pers odpowiedział Pers na temat - Motokącik
    Uszczelniacze + rurka zrobione.na kompie błędów brak.no zobaczymy.mam nadzieję ,że będzie ok Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
  15. Wg mnie nie warto dopłacać za funkcję ,których nie będziesz używał + to pokrętło od jasności nie wygląda na zbytnio trwałe i mogą być problemy ,jedyne co to w tym drugim sama obudowa układu wygląda na bardziej trwałą + posiada miejsce na śrubki montażowe. ps. nie masz możliwości w swoim aucie zaprogramować takiej funkcji ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.