-
BMW 735i e38
M60B40 + Getrag 420G Fajne autko , sprawnie się odpycha Problem z dostępnością części do skrzyni , jak się zepsuje to koszt większy niż poliftiwego autka w dobrym stanie. U mnie 315kkm przebiegu , 1994 rok Wysłane z mojego moto g(9) plus przy użyciu Tapatalka
-
Nasze Auta AD 2017
- Do wróżbitów BMW
-
KzAK Santa Fe
Autko obejrzałem i tak jak pisaliście opony do wymiany przerysowany bok z zawiechą też coś nie bardzo (jakoś krzywo stał - może mi sie zdawało ...) tarcze zardzewiale jakby z rok niejeżdzony auto tak ustawione ,że na ew jazdę próbna trza by kilka godzin czekać (mały plac i totalnie zastawione) do tego nie widziałem obok kierownicy przełącznika do napędów ,więc tak jak piszecie chyba bez AWD nawet nie gadałem z sprzedawcą , to co zobaczyłem zniechęciło mnie skutecznie ps. ciotka uparła się ,że nie chce diesla - dziękuję za propozycję na prv
-
KzAK Santa Fe
No autko fajne nawet.dlatego ciotka chce 2gie.pozycja za kolkiem i widocznosc na plus.do tego na lodzkich drogach suv sie sprawdza.Obejrze jutro to z komisu i napisze co i jak. Ps.poza tym kolem pasowym zwrocic szczegolnie uwage na cos jeszcze? Check lista na dzis: Rdza Naped Wycieki Papiery.czyli akcyza i inne Lpg Kolo pasowe Co do przebiegu :ta kierownica powinna tak sie blyszczec jak psu klejnoty? Tap tap tap
-
Rejestracja auta
Ostatecznie papiery zlozone 5stycznia (6swieto bylo) 7pojawilo sie w systemie ,a odbior w wk 21stycznia
-
KzAK Santa Fe
Autko nie dla mnie , tylko dla Cioci ,która uparła się na SF właśnie ,mają już jedno i stwierdziła ,że chce takie samo - oglądała już z 8 sztuk , dzisiaj pod Wawe pojechali i tylko kase wydali niepotrzebnie na paliwo,bo taki szrot tam był - na weekend wpadają w odwiedziny i wypatrzyli na necie ,że przy okazji może uda się autko kupić OK O tej butli bym nie pomyślał . Swoją drogą zaczyna mi coś śmierdzieć - butla w PL a auto nie zarejestrowane u nas jeszcze ? Dzięki za hinty
-
KzAK Santa Fe
Mam nie całe 5minut drogi tam , przejadę się - poprosiła mnie ,żebym obejrzał. Rodzinie się nie odmawia Też sceptycznie podchodzę do aut z komisów (opinie o kupowaniu w Zawierciu i okolicach powoli zaczynają przypominać te z Płocka,Gniezna ... ) poszperałem trochę , wychodzi na to ,że rdzy nie powinno być nigdzie jak nie bity , zwrócić uwagę na napędy i wycieki ... czyli w sumie nie ma chyba newralgicznych miejsc jakiś na które szczególnie trzeba uwage zwrócić Co do przebiegu, to na dwoje babka wróżyła - na innym portalu to samo SF przebieg 1kkm więcej ,a data ogłoszenia wcześniejsza (i plus 200zł w cenie też więcej) pożyjemy zobaczymy
-
KzAK Santa Fe
Witam Proszę o ocenę auta z linku http://otomoto.pl/oferta/hyundai-santa-fe-2-4benzyna-z-gazem-lpg-skora-klimatronik-bezwypadkowy-po-oplatach-ID6ycHAZ.html Widzicie może jakiś feler lub macie jakieś porady ? Nie znam się totalnie na tej marce i na SUVach. Auto dla Cioci - ma w tej chwili Santa Fe 2004 silnik 2,4 i mazde 626 która właśnie padła i idzie na złom , a że podoba się jej i fajnie się jeździ rozgląda się za następnym SF (potrzebują 2 aut) Oglądała na fotkach i jest na TAK - ale wiadomo fotki a życie to rózna sprawa , ja też za bardzo nie wiem na co patrzeć - jako ,że autko z mojego miasta (a ciocia z Łodzi i na weekend wpada do nas w odwiedziny) to jutro podjadę obejrzeć do tego komisu co i jak . Na co szczególnie zwrócić uwagę ? Dziękuję z góry za wszelką pomoc ps. może ma ktoś na sprzedaż godne uwagi Santa Fe ? Widziałem kiedyś na giełdzie ,ale nie mogę teraz odnaleść ogłoszenia (z Częstochowy było)
-
Wycieczka za Odrę i parę pytań
W niemczech maja węże przykręcane , nie na zacisk ,ale z reguły na stacjach mają adaptery (za kaucją przy kasie wydają) , ale też spotkałem się z stacjami gdzie końcówka była jak w PL . Dla świętego spokoju , możesz zakupić , ale nie jest to konieczne.
-
Syrena Meluzyna R już do kupienia. Bedzie 25 torowych szt.
Popieram pomysły na wskrzeszanie starych marek , ale to autko poza nazwą w niczym nie przypomina mi protoplasty niestety, coś jak nowe Junaki - z sentymentu ktoś kto ma za dużo gotówki może i kupi , ale zarówno wygląd jak i cena nie są atrakcyjne , więc nie przewiduję tu sukcesu niestety edit : zobaczymy jak będzie wyglądała wersja cywilna jeszcze - bo w sumie prototypy czy wersje rajdowe zawsze lepiej wyglądają od wersji produkcyjnej
-
Wygodne do 50kzł
Stety/niestety takie rozwiązanie odpada - czasami jadę na 3 miesiące i trzeba zabrać troche swoich rzeczy + na miejscu też potrzebuje auta.No i druga sprawa - nie lubię latać
-
Wygodne do 50kzł
tak jak pisałem - słynna rurka w silniku wymieniona już , uszczelniacze zaworów porobione - za mną pierwsze 1000km i jestem zadowolony w porównaniu z e38 mam wrażenie ,że gorzej się zbiera - ale to pewnie z tego względu ,że auto cieższe , lepiej wyciszone + automat - nie ma tego poczucia przyśpieszenia a podejście do motoryzacji - zawsze podobały mi sie wielkie auta z wielkimi silnikami V8 , nie mam żony i dzieci , więc mogę sobie pozwolić finansowo na odrobinę "szaleństwa" - tylko gorzej w przyszłości będzie, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia niestety ps. dzisiejsze foto z miasta Łodzi (nie czepiać się wyglądu kamienicy
-
Wygodne do 50kzł
Uszczelniacze + rurka zrobione.na kompie błędów brak.no zobaczymy.mam nadzieję ,że będzie ok Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Moduły DRL w światłach długich - różnice w budowie
Wg mnie nie warto dopłacać za funkcję ,których nie będziesz używał + to pokrętło od jasności nie wygląda na zbytnio trwałe i mogą być problemy ,jedyne co to w tym drugim sama obudowa układu wygląda na bardziej trwałą + posiada miejsce na śrubki montażowe. ps. nie masz możliwości w swoim aucie zaprogramować takiej funkcji ?