-
smutny tydzień
Pożegnałem sie z dwoma autkami (no prawie) 1er - przekazałem córce nawet wypełniłem formalności i już będzie tylko na nią, a że córka sie wyprowadziła to nie często ją będę widział 5er E60 sie udało sprzedać wprawdzie zostaje "w rodzinie" ale nie będę jej widział czyli smuteczek z BMW został mi tylko kiosk (X5 - hybryda) oraz elektryczek - i4
-
-
Miał ktoś styczność z Mercedesem CLA 250+
mam pytania: jak się tym jeździ ładowanie na 400V działa, bo są różne opinie (salon twierdzi , że działa) a internety , że trzeba coś za prawie 700€ dokupić jakie to ma realne zużycie
-
dostałem odłamkowym
to było rok temu mnie osobiście nic - poszło z OC sprawcy ale powyżej 15000
-
HUBy Greenway 400 kW
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
wiem, że to zbyt wcześnie, ale które auto (z Twoich aktualnych) jest wg Ciebie lepsze? I dlaczego?
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
tak ale ja odbierałem do testów w Łodzi a tu są tylko samoobsługowe (jeździłem 3) - hamulce mnie negatywnie zaskoczyły
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
Nie pokazuje Ci dojazdu? moja pokazuje i na desce i w aplikacji.
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
max na godzinę dają na weekend bym chętnie przygarnął
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
na forum elektrowóz potwierdzili, że pokazuje tylko zużycie na jazdę, dopiero głębiej się można doklikać do całkowitego - ogólnego co to za jednostki? mi/kWh zmień na ludzkie kWh/100 km
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
na forum elektrowóz potwierdzili, że pokazuje tylko zużycie na jazdę, dopiero głębiej się można doklikać do całkowitego - ogólnego
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
Tak Tesla jest oszczędniejsza. Ale wiesz o tym, że u mnie to jest całkowite zużycie (łącznie z klimatyzacją, audio ... podgrzewaniem baterii....), a nie tak jak podaje Tesla tylko na jazdę. Za chwilę kończę leasing i4 i zastanawiam się nad zmianą na i3 lub Tesla
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
jak każde BMW jakieś dane zładowania, zużycia, odczucia? mój całokształt
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
Witamy w klubie elektro BMW a coś więcej, o tej perełce?
-
AAA Auto - sprzedawal im ktos auto?
Nic Autko fajne sprawne, tylko chyba mi zbyt dużo zapłacili , ja nie narzekałem. Ale potem tak jak pisałem się dosyć długo bujali z tym autkiem. A dostałem od nich ponad średnią
-
AAA Auto - sprzedawal im ktos auto?
Ja sprzedawałem. Przyjechałem "z ulicy" - zaproponowali coś - temat do przemyślenia. Na drugi dzień przyjechałem zgodziłem się. Przyjmowali auto i w trakcie zaproponowali niższą cenę niż dzień wcześniej, o jakieś 5%. Zgodziłem się. I jeszcze czekałem, potem w końcu przyjęli, na kasę czekałem ponad tydzień. Z moim autem się bujali ponad 3/4 roku i ich ostatnia oferta na "moje" auto była tylko o 500 zł wyższa niż mi dali. Jak chciałem u nich sprzedać drugie auto, to też byli zainteresowani. Jak mnie wprowadzili do systemu to mi podziękowali - bez sprawdzania auta i wili się jak piskorze.