-
Da się zarejestrować motor mając fakturę zakupu z GS-u 1989r ?
Wydział Komunikacji, Policja, CEPiK? Tam chyba sprawdzisz, czy pojazd jest zarejestrowany? WK na pewno Ci powie czy na podstawie posiadanych dokumentów zarejestrują Ci pojazd.
-
Alfa Romeo is back
Bardzo się cięszę na tą Alfę, ale jak na razie... stylistycznie jestem rozczarowany, bo za bardzo kojarzy mi się z Infiniti...
-
fajny fiacik do nabycia
Fajny, lubię FIATy z tamtych czasów. Na marginesie, nigdy nie zrozumiem formy i slangu ogłoszeń... !!!!!!!!!!! Lubię FIATy !!!!!!!!!!!! --------- FIATy z tamtych czasów są fajne -------- !!!!!!!! BARDZO MI SIĘ PODOBA TO AUTKO !!!!!!!!
-
Polonez MR88
> Tak Zawsze chciałem mieć takie dalekosiężne, ale białe
-
Polonez MR88
> Ja bym bezwzględnie przerobił przód na klasycznego borewicza . To nie jest trudne ani drogie. > Były przez chwilę takie wersje w 87, więc kundel nie będzie . Miałem takiego i to nawet 1988
-
pochwale się ;)
> Wartburg 353s 0.9L 2T 50KM 1988r > można narzekać i wytykać Fajny 1988 to już nowy przód i "biegi w podłodze"?
-
Ciekawie zrobiona strona ... o polskiej motoryzacji
> Pewnie ze względu na podwozie MB. Dokładnie to od modelu Vario 818D (info ze zdjęcia) Tak Pamiętajmy, że Autosan był częścią Holdingu Sobiesława Zasady, a więc do techniki Mercedesa nie było tak daleko.
-
Ciekawie zrobiona strona ... o polskiej motoryzacji
Tutaj gość wykonał znacznie lepszą robotę. AUTOSAN
-
PRLans czyli co miał sąsiad w latach 80-tych
Świetnie napisałeś. Jesteśmy chyba rówieśnikami, bo wszystko co napisałeś doskonale "czuję" Zarówno 131, jak i 132, to tez były moje typy, a książki Podbielskiego czytałem tak samo szczegółowo, jak badania drogowe w Motorze. To był faktycznie TEST samochodu, gdzie tekstu było tyle, co w całym dzisiejszym Auto Świecie...
-
2101 vs Fiat 124
> a może nie fiat był za słaby tylko drogi był g...e > no i warto pamiętać przy tych zachwytach na ładą, że to jednak włosi wymyśli fiata 124 To nie kupili licencji od Rosjan?
-
2101 vs Fiat 124
> dośc ciekawe porównanie: > http://totalcarmagazine.com/classicandbeloved/2014/04/29/fiat_124_vs_lada_shiguli_1200/ To było zgoła inaczej niż z PF 125p. Rosjanie ulepszyli projekt, gdzie mogli i dostosowali do swoich warunków (większy prześwit, lepszy silnik), my w nowoczesnym nadwoziu umieściliśmy starsze podzespoły, żeby było taniej i żeby nasz przemysł to udźwignął.
-
Buick Riviera 1964
Przecież to nie skrzydlak, to robi w muzeum lotnictwa?
-
Pomóżcie, szukam nazwy auta
> Fiat Argenta? też tak sobie pomyślałem
-
Motor Show Poznań nostalgicznie
Stoisko z Citroenami chyba najciekawsze w aranżacji
-
Fiat Avventura
Martwię się o przyszłość FIATA i to nie w kontekście tego modelu...