Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Seban_I

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Wydział Komunikacji, Policja, CEPiK? Tam chyba sprawdzisz, czy pojazd jest zarejestrowany? WK na pewno Ci powie czy na podstawie posiadanych dokumentów zarejestrują Ci pojazd.
  2. Bardzo się cięszę na tą Alfę, ale jak na razie... stylistycznie jestem rozczarowany, bo za bardzo kojarzy mi się z Infiniti...
  3. Fajny, lubię FIATy z tamtych czasów. Na marginesie, nigdy nie zrozumiem formy i slangu ogłoszeń... !!!!!!!!!!! Lubię FIATy !!!!!!!!!!!! --------- FIATy z tamtych czasów są fajne -------- !!!!!!!! BARDZO MI SIĘ PODOBA TO AUTKO !!!!!!!!
  4. > Tak Zawsze chciałem mieć takie dalekosiężne, ale białe
  5. > Ja bym bezwzględnie przerobił przód na klasycznego borewicza . To nie jest trudne ani drogie. > Były przez chwilę takie wersje w 87, więc kundel nie będzie . Miałem takiego i to nawet 1988
  6. > Wartburg 353s 0.9L 2T 50KM 1988r > można narzekać i wytykać Fajny 1988 to już nowy przód i "biegi w podłodze"?
  7. > Pewnie ze względu na podwozie MB. Dokładnie to od modelu Vario 818D (info ze zdjęcia) Tak Pamiętajmy, że Autosan był częścią Holdingu Sobiesława Zasady, a więc do techniki Mercedesa nie było tak daleko.
  8. Tutaj gość wykonał znacznie lepszą robotę. AUTOSAN
  9. Świetnie napisałeś. Jesteśmy chyba rówieśnikami, bo wszystko co napisałeś doskonale "czuję" Zarówno 131, jak i 132, to tez były moje typy, a książki Podbielskiego czytałem tak samo szczegółowo, jak badania drogowe w Motorze. To był faktycznie TEST samochodu, gdzie tekstu było tyle, co w całym dzisiejszym Auto Świecie...
  10. > a może nie fiat był za słaby tylko drogi był g...e > no i warto pamiętać przy tych zachwytach na ładą, że to jednak włosi wymyśli fiata 124 To nie kupili licencji od Rosjan?
  11. > dośc ciekawe porównanie: > http://totalcarmagazine.com/classicandbeloved/2014/04/29/fiat_124_vs_lada_shiguli_1200/ To było zgoła inaczej niż z PF 125p. Rosjanie ulepszyli projekt, gdzie mogli i dostosowali do swoich warunków (większy prześwit, lepszy silnik), my w nowoczesnym nadwoziu umieściliśmy starsze podzespoły, żeby było taniej i żeby nasz przemysł to udźwignął.
  12. Przecież to nie skrzydlak, to robi w muzeum lotnictwa?
  13. > Fiat Argenta? też tak sobie pomyślałem
  14. Stoisko z Citroenami chyba najciekawsze w aranżacji
  15. Seban_I odpowiedział pawel182 na temat - Motokącik
    Martwię się o przyszłość FIATA i to nie w kontekście tego modelu...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.