Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SzymonZ

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Wokół SAAB'a, a właściwie ostatniej firmy, która próbowała utrzymać markę przy życiu, spółki NEVS, dość poważnie kręci się Mahindra & Mahindra. Czyżby teraz indyjski kapitał miał kontynuować tą historię? Jeden z podstawowych modeli tego producenta: Mahindra Alpha Ale produkują też: Źródło informacji: biztok.pl
  2. > wg tego tekstu to 16 koła wiszą temu jednemu co złożył wniosek o upadłość, cały dług to 393tys. Wg motoryzacja.interia.pl poziom długu jest odrobinę wyższy - "Obecnie długi firmy sięgają przeszło 56,5 mln dolarów." Jest też dobra wiadomość - National Electric Vehicle Sweden przyznano ochronę przed wierzycielami, ale i zła - SAAB AB wycofał właśnie zgodę na używanie nazwy Saab w stosunku do produkowanych przez nich samochodów.
  3. "Saab znów w agonii. Długi, produkcja stoi..." Ursaab, 1947 Saab 9-3 Aero Sedan, 2014
  4. http://autokult.pl/polska-motoryzacja-xx-wieku/ a żeby nie było, że bez zdjęcia: Zegarek PZInż. Lux Sport markowany przez G. Gerlach Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i Mechaniki Precyzyjnej
  5. Łapiemy się też na coś mocno historycznego - ABC Skootamota 123ccm z 1919: > Sejm przyjął ustawę o 125 ccm dla posiadaczy prawa jazdy B > Za około 2 miesiące każdy posiadający prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat będzie mógł jeździć > motocyklem 125 ccm zarówno z automatyczną jak i manualną skrzynią biegów. Sejm właśnie przyjął > poprawkę numer dwa Senatu. > nieznany dotychczas prototyp skutera wykonany w WFM na przełomie lat 1965/66 > źródło: swiatmotocykli.pl
  6. > szkoda że nie 150 albo 250 w sumie sądziłem, że mój drugi wpis Cię bardziej zainteresuje ...
  7. > szkoda że nie 150 albo 250 a może frytki do tego? Już te 125 ccm spowoduje spory bałagan, ale to i tak będą lepsi kierowcy, niż ci na "50" jedynie na dowód, bez jakiejkolwiek znajomości przepisów ...
  8. Sejm przyjął ustawę o 125 ccm dla posiadaczy prawa jazdy B Za około 2 miesiące każdy posiadający prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat będzie mógł jeździć motocyklem 125 ccm zarówno z automatyczną jak i manualną skrzynią biegów. Sejm właśnie przyjął poprawkę numer dwa Senatu. nieznany dotychczas prototyp skutera wykonany w WFM na przełomie lat 1965/66 źródło: swiatmotocykli.pl
  9. Nie mogłem się oprzeć - warto zawiesić oko na czymś zacnym i szlachetnym ... wg opisu obrazka: 1961 Mercedes-Benz 220SE coupe W111 źródło (wtórne): wykop.pl jak ktoś skomentował: "Elegancki, ale wciąż wygląda jak nazista na galowo. "
  10. Jak podaje serwis Automotivesuppliers.pl Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu ogłosił upadłość Leopard Automobile-Mielec Sp. z o.o. w Mielcu, obejmującą likwidację majątku upadłego. źródło: moto.onet.pl
  11. > ale to siana musiało kosztować > tylko te staliny z boku mi się nie widzą Biorąc pod uwagę, że: a) bazą jest to: b) a nadwozie jest tylko stylizowane na Wołgę - chyba jest "ciut" większe - długość urosła podobno o 30 cm tu jeszcze trochę obrazków poglądowych Ale już wcześniej były podobne, równie szalone, projekty realizowane, np. kilka na bazie BMW Choć do mnie bardziej przemawia taka wizja - szalona kabina (pamiętacie GAZ'a, którym jeździł Wichura w Czterech pancernych?): źródło lub nowszy projekt: źródło
  12. > co jest w podłokietniku? wszystko to, co nie zmieściło się na desce ... Więcej o tym projekcie (a co mi tam, zaryzykuję użycie tego słowa) znajdziecie np. na stronie trinixy.ru
  13. > proszzzz thx, i tak oto zrodziła się nowa miejska legenda o ... niebieskiej Wołdze Zawsze mnie pasjonowały zegary w tym samochodzie - szczególnie prędkościomierz Tu trochę współczesna wariacja na temat wnętrza GAZ M-21: Źródło: autokult.pl
  14. > kup sobie, jak widzisz wcale nie była droga > trza się doszkolić > SEL jeździ i działa > a 5,6 czeka cierpliwie w podkładzie na dobry humor lakiernika A e12 jak się miewa?
  15. Kurcze, zazdrość mnie zżera - gratuluję z całego serca ... Jak będę duży też sobie taki kupię, a co ... Sam nie wyszedłem nigdy ponad e21, a tu się okazuje, że tyle fajnych modeli było wcześniej pod "śmiglastym" logo - muszę odrobić to zadanie domowe. Ale zdradź proszę, co słychać u wcześniejszych nabytków - co się dzieje u obu MB? > ok odpocząłem to mogę sie "pochwalić" > miało być 242 ale .... nie wyszło (miało padniętą UPG) > więc awaryjnie znalazłem na miejscu takie cuś: > BMW E3 '74 2500 - wczoraj przyjechało 1400km z Holandii > jak widać na pix, wymaga usunięcia paru purchli i polakierowania ALE za to ma kilka fajnych > ficzersów: > - zdrowa buda (kielichy, podłoga, grodź silnika - zazwyczaj wszystko zgniłe w egzemplarzach jakie > oglądałem) > - zdrowy silnik i skrzynia (chodzi jak pszczółka) - suchutki i nie wziął grama oleju mimo jazdy > 4-4,5k obrotów przez dłuższy czas > - nie zniszczone wnętrze, brak jakichkolwiek peknięć etc > - Bilstein B6 + ogólnie zrobiony zawias > - nowy wydech od początku do końca > - fajne felgi i nówki opony 195/70/14 > jestem totalnie zakochany

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.