-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Taaaa pomijajac wyglad i potwarz dla starej Vitary, to wlasnie wydawaly sie najbardziej normalne wsrod superstardestroyerow
-
Suzuki S-Cross podsumowanie
Dobrxe to wiedziec bo doradzilem starym Vitare 2 lata temu. Maha zamiar jezdzic 10 lat. Stary zalał ja woskiem kompleksowo po zakupie wiec jak u Ciebie nie wyszlo to mam nadzieje ze i u niego da rade ;)
-
XPENG X9
Czym sobie zaszkodzilem ze oznaczacie mnie w tematach o samochodach od ktorych pękają oczy?
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Widac nie jezdzisz do Rumunii
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Ja juz nie chce auta ktore jest duza szansa ze ktos jedzie takim samym obok mnie
-
Dylemat ciężki mam
Nie no ja ostatnie co akceptuje designem to tak E32/E34.
-
Dylemat ciężki mam
Oczywiscie ze tak, ale przynajmniej jest stonowany a nie chamsko efekciarski niczym wlosy tego glupka z Ich Troje
-
Dylemat ciężki mam
Ja to wszystko rozumiem ale ochłońmy troche i jeszcze raz popatrzmy na tego peżota, to tania wydumka ktorej design zestarzeje sie w 5 lat jak wszystkich wspolczesnych pezotow, wystarczy popatrzec na modele sprzed 5-10 lat ktore wygladaja jak zuzyta prezerwatywa ze to wszystko tanie tandetne chwyty a nie cos interesujacego co kupuje sie sercem Ostatni fajny Peżot ktorego nie wstyd posiadac to chyba 106 potem byla rownia pochyla ktorej final latwo przewidziec - stopniowe slabniecie marki az do jej znikniecia ;)
-
Dylemat ciężki mam
Wyobrazam sobie jak ide do salonu Pezota i drzacymi rekami kupuje tego szkaradnego pokemona sercem
-
Wybijcie mi z głowy ten samochód
- Wybijcie mi z głowy ten samochód
Muj borze grill tez jest bardziej obslugowy niz mikrofalowka takze zycze Ci smacznego przy jedzeniu tej szybko i nowoczesnie usmazonej karkówki moze nawet z podgladem na aplikacji z telefonem i szacunkiem ile mniej wydzieliles CO2- Wybijcie mi z głowy ten samochód
Tja- Wybijcie mi z głowy ten samochód
Kup gdziekolwiek jak bedzie mialo 30 lat to Ci zalatwie zolte- Wybijcie mi z głowy ten samochód
Bardzo duzo zalezy co sie kupi, jak kupisz wyserwisowany niezgbity egzemplarz to to sie nie psuje jakos ponadnormatywnie. Ogarnie to przecietny mechanik tylko tu hint *jak mu sie bedzie chcialo, bo teraz wiekszosc warsztatow po prostu odmawia serwisu takich aut albo odstawia woz na parking sztywnych na wieczne stanie... a znow specjalizowane to koszty za h niemal jak ASO.- Wybijcie mi z głowy ten samochód
Nie ma takiego obowiazku, ale w201 jest akuratvprzykladem wozu ktory nie bardzo jest za co lubic szczegolnie jak sie ma wiecej niz 175cm wzrostu - Wybijcie mi z głowy ten samochód
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.