Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koNik

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez koNik

  1. Taaaa pomijajac wyglad i potwarz dla starej Vitary, to wlasnie wydawaly sie najbardziej normalne wsrod superstardestroyerow
  2. Dobrxe to wiedziec bo doradzilem starym Vitare 2 lata temu. Maha zamiar jezdzic 10 lat. Stary zalał ja woskiem kompleksowo po zakupie wiec jak u Ciebie nie wyszlo to mam nadzieje ze i u niego da rade ;)
  3. Czym sobie zaszkodzilem ze oznaczacie mnie w tematach o samochodach od ktorych pękają oczy?
  4. Widac nie jezdzisz do Rumunii
  5. Ja juz nie chce auta ktore jest duza szansa ze ktos jedzie takim samym obok mnie
  6. koNik odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Nie no ja ostatnie co akceptuje designem to tak E32/E34.
  7. koNik odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Oczywiscie ze tak, ale przynajmniej jest stonowany a nie chamsko efekciarski niczym wlosy tego glupka z Ich Troje
  8. koNik odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Ja to wszystko rozumiem ale ochłońmy troche i jeszcze raz popatrzmy na tego peżota, to tania wydumka ktorej design zestarzeje sie w 5 lat jak wszystkich wspolczesnych pezotow, wystarczy popatrzec na modele sprzed 5-10 lat ktore wygladaja jak zuzyta prezerwatywa ze to wszystko tanie tandetne chwyty a nie cos interesujacego co kupuje sie sercem Ostatni fajny Peżot ktorego nie wstyd posiadac to chyba 106 potem byla rownia pochyla ktorej final latwo przewidziec - stopniowe slabniecie marki az do jej znikniecia ;)
  9. koNik odpowiedział Jaruga na temat - Motokącik
    Wyobrazam sobie jak ide do salonu Pezota i drzacymi rekami kupuje tego szkaradnego pokemona sercem
  10. Muj borze grill tez jest bardziej obslugowy niz mikrofalowka takze zycze Ci smacznego przy jedzeniu tej szybko i nowoczesnie usmazonej karkówki moze nawet z podgladem na aplikacji z telefonem i szacunkiem ile mniej wydzieliles CO2
  11. Kup gdziekolwiek jak bedzie mialo 30 lat to Ci zalatwie zolte
  12. Bardzo duzo zalezy co sie kupi, jak kupisz wyserwisowany niezgbity egzemplarz to to sie nie psuje jakos ponadnormatywnie. Ogarnie to przecietny mechanik tylko tu hint *jak mu sie bedzie chcialo, bo teraz wiekszosc warsztatow po prostu odmawia serwisu takich aut albo odstawia woz na parking sztywnych na wieczne stanie... a znow specjalizowane to koszty za h niemal jak ASO.
  13. Nie ma takiego obowiazku, ale w201 jest akuratvprzykladem wozu ktory nie bardzo jest za co lubic szczegolnie jak sie ma wiecej niz 175cm wzrostu
  14. Wyglada troche jak Zero
  15. W 201 to ciasne niewygodne g.. przy e32. Mialem to wiem i to zeswapowana na m104 3.2 w manualu co akurat bylo fajne. Ale to nie ta klasa zupelnie wozu. Aczkolwiek trzeba przyznac uczciwie ze znow w140 jest o wiele wygodniejsze niz e32 ;)
  16. 735i z manualem albo 740 z automatem. Ja jezdzilem daily takim BMW 730i z manualem 3 lata a 750 mialem kilka lat (za duzo nie jezdzilem bo wtedy mialem mniej pieniedzy na paliwo) plus jezdzilem wiele lat 530 v8 e34 ktore jest w zasadzie tym samym samochodem tylko ciasniejszym. Ale na standarty AK to raczej trzeba nie miec zeby sie wypowiadac wiec ide do jamki . Dodam tylko ze dosc czesto mnie kusi zeby znow kupic ale w kategorii dupowozu a nie kolekcjonowania bo jest to auto dosc proste np porownujac do vetty c4 z tych lat. Jedyne problemy to ruda choc rzadko konstrukcyjna, raczej kosmetyczna czyli doly drzwi pod listwami, okolice wlewu paliwa czy tylny pas. No i elektronika typu panel klimatronika, komputer pokladowy walacy bledy zarowek, jakies tam inne pierdoly elektroniczne dosc upierdliwe ale raczej niegrozne do zwalczenia. Skrzynie biegow automatyczne szczegolnie 5biegowe potrafia sie psuc ale glownie po duzym przebiegu. Silnik m30 jest wspanialy szczegolnie 3.5l ale jak ktos zaniedbywal wymiany oleju to potrafi miec wytarte koniki na rozrzadzie i chodzic jak stara k... plus miec np 30% mniej mocy. Dodatkowo przeplywomierze klapowe czesto juz maja wytarte sciezki z racji wieku i przebiegu ale to akurat mozna zalatwic świnia albo kitem do konwersji sygnalu na przeplywomierz z M60. Zawieszenie czy hamulce a takze silnik prostacki w obsludze jak ktos nie jest totalnym lewusem. Jezdzi sie nimi wspaniale. Po prostu. Majac do wyboru jakiegos hujadaja czy inne g... przecietnej klasy wspolczesnej zawsze biore takie e32 w ciemno. Autorowi doradzam jedynie aby wzial 735i w manualu bo to jedno z niewielu aut tej klasy gdzie naprawde fajnie jest moc zakrecic tą dużą 6 barona falkenhausena ktora moim skromnym zdaniem jest najwspanialszym silnikiem BMW ever. Mialem ja jeszcze w E3 i E12 na dwoch gaziorach w E3 alez to gadalo. Tylko dla dzwieku warto miec ten samochod. Eh chyba se zaraz kupie szczegolnie ze mam juz upatrzone 735i ale Wam nie pokaze A to moje piekne byle v12, jak ktos chce kolekcjonowac i jezdzic na zloty kopac w kolo to jedyny sluszny wybor 730 troche zmulone ale i tak je milo wspominam Nieodzalowane wspaniale E3 Pamietam jak przyjechalrm nim w 10h z Amsterdamu do Krakowa. Sam nie moglem uwierzyc jak wspaniale mozna nim jezdzic mimo wieku. Niestety one gnija gorzej niz wyroby PRL wiec na dupowoz sie nie nadaja totalnie. e12 z m30b35 na getragu 265, eh ja nienwiem jak to sie stalo ze nie mam zadnego BMW teraz
  17. Przypomnial mi sie moj wartburg
  18. koNik odpowiedział Set na temat - Motokącik
    Dobrze przylozysz to w 20min bedzie po temacie ;)
  19. koNik odpowiedział Set na temat - Motokącik
    Dokladnie, impulsator reczny i jazda po obwodzie
  20. koNik odpowiedział Set na temat - Motokącik
    Tylko i wylacznie, Lucyfer widac ze jednak ma to doswiadczenie o ktorym wszyscy wiedza A ogolnie to kto zostawia auto na kilka miesiecy na recznym
  21. Od kiedy pamietam co sezon sa takie sensacyjne artykuly
  22. koNik odpowiedział ochkarol na temat - Motokącik
    O muj borze jakie to strachliwe
  23. Nieee zadzwonilem do nowej polisy i ja przestawili o 1 dzien do tylu

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.