Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

> KoNIK, OZI - apel do Was o info nt. Waszych projektów - ostatnio coś jest mało do oglądania i

> czytania ...

> Żeby nie było, że bez obrazka:

> Źródło: 125 by yamp

Apel niby nie do mnie, ale niedługo wrzucę temat o moim Złombolowozie, czyli o Polonezie Caro 1.6 GLE zlosnik.gif

Od dziadka, 38kkm w chwili kupna (teraz 55kkm), el. szyby, c. zamek, el. lustra, Inter Grocliny, epokowe radyjo, stabilizator z kombi, tempomat itd zlosnik.gif

Ale najpierw muszę go odebrać od speca, u którego stoi smile.gif

A w Moto PRL'u jest mój topic dotyczący prezentu urodzinowego, czyli Fiata 126p FL '93, który jeździł od moich urodzin jeden dzień i już został rozebrany i idzie do remontu zlosnik.gif

A w kolejce do prezentacji jest jeszcze PN 1.5 SLE (już blisko) i DF 1.5 ME (jeszcze trochę roboty zanim go pokazę) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> KoNIK, OZI - apel do Was o info nt. Waszych projektów - ostatnio coś jest mało do oglądania i

> czytania ...

> Żeby nie było, że bez obrazka:

> Źródło: 125 by yamp

Co to za kretyńska moda nazywania wszystkiego "projektem"?. Skąd wy to bierzecie? Z korporacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z definicji mówi, iż "mianem projektu można określić przedsięwzięcie realizowane w ramach określonej organizacji, które jest przedsięwzięciem nowym, nietypowym, odmiennym od działań rutynowych, takim, z jakim dana organizacja nie miała nigdy wcześniej do czynienia."

I wg mnie z takimi właśnie przedsięwzięciami mamy właśnie do czynienia ...

> Co to za kretyńska moda nazywania wszystkiego "projektem"?. Skąd wy to bierzecie? Z korporacji? offtopic.gif

Z drugiej strony, jakiego Ty byś użył w tym miejscu określenia?

Z trzeciej - jakież frustracje kierują Twoją wypowiedzią?

Z czwartej - co owa wypowiedź wniosła do sprawy?

Tak więc proponuję - zakończmy ten wątek wątku w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jedna z definicji mówi, iż "mianem projektu można określić przedsięwzięcie realizowane w ramach

> określonej organizacji, które jest przedsięwzięciem nowym, nietypowym, odmiennym od działań

> rutynowych, takim, z jakim dana organizacja nie miała nigdy wcześniej do czynienia."

i kluczowe dla definicji: projekt ma jasno określony początek i koniec smile.gif bo bez tego jest procesem smile.gif

> I wg mnie z takimi właśnie przedsięwzięciami mamy właśnie do czynienia ...

> Z drugiej strony, jakiego Ty byś użył w tym miejscu określenia?

> Z trzeciej - jakież frustracje kierują Twoją wypowiedzią?

> Z czwartej - co owa wypowiedź wniosła do sprawy?

> Tak więc proponuję - zakończmy ten wątek wątku w tym miejscu.

mi jakos do glowy inny synonim "projektu" nie przychodzi w kontekscie odbudowy/przebudowy auta. nie wiem o co chodzi koledze smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> proszzzz

thx, i tak oto zrodziła się nowa miejska legenda o ... niebieskiej Wołdze wink.gif

Zawsze mnie pasjonowały zegary w tym samochodzie - szczególnie prędkościomierz

Tu trochę współczesna wariacja na temat wnętrza GAZ M-21:

Volga-Cayenne-10.jpg

Źródło: autokult.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> thx, i tak oto zrodziła się nowa miejska legenda o ... niebieskiej Wołdze

> Zawsze mnie pasjonowały zegary w tym samochodzie - szczególnie prędkościomierz

> Tu trochę współczesna wariacja na temat wnętrza GAZ M-21:

> Źródło: autokult.pl

co jest w podłokietniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko to, co nie zmieściło się na desce ...

> Więcej o tym projekcie (a co mi tam, zaryzykuję użycie tego słowa) znajdziecie np. na stronie

> trinixy.ru

ale to siana musiało kosztować hehe.gif

tylko te staliny z boku mi się nie widzą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to siana musiało kosztować

> tylko te staliny z boku mi się nie widzą

Biorąc pod uwagę, że:

a) bazą jest to:

Volga-Cayenne-13.jpg

b) a nadwozie jest tylko stylizowane na Wołgę - chyba jest "ciut" większe - długość urosła podobno o 30 cm

Volga-Cayenne-14.jpg

Volga-Cayenne-17.jpg

tu jeszcze trochę obrazków poglądowych

Ale już wcześniej były podobne, równie szalone, projekty realizowane, np. kilka na bazie BMW

Choć do mnie bardziej przemawia taka wizja - szalona kabina (pamiętacie GAZ'a, którym jeździł Wichura w Czterech pancernych?):

sborka_final-01.jpg

źródło

lub nowszy projekt:

volga-caddy.jpg

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Biorąc pod uwagę, że:

> a) bazą jest to:

> b) a nadwozie jest tylko stylizowane na Wołgę - chyba jest "ciut" większe - długość urosła podobno

> o 30 cm

> tu jeszcze trochę obrazków poglądowych

> Ale już wcześniej były podobne, równie szalone, projekty realizowane, np. kilka na bazie BMW

> Choć do mnie bardziej przemawia taka wizja - szalona kabina (pamiętacie GAZ'a, którym jeździł

> Wichura w Czterech pancernych?):

> źródło

> lub nowszy projekt:

> źródło

całkiem fajna stylizacja, chociaż mnie się bardziej podoba oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko to, co nie zmieściło się na desce ...

> Więcej o tym projekcie (a co mi tam, zaryzykuję użycie tego słowa) znajdziecie np. na stronie

> trinixy.ru

Kontrowersyjny "tjunink" na zewnątrz, ale uważam, że kawał dobrej roboty został wykonany... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.