Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pigmej

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. No właśnie dziś wróciłem po prawie 3 miesiącach pobytu w Chile i Kolumbii. Jak zdjąć ten próg? To przedwojenna, solidne konstrukcja
  2. Jest sobie mieszkanie do remontu. Różnica wysokości podłóg między pomieszczeniami to kilka cm. W jaki sposób/czy ściąć próg tak, żeby zrobić rampę/najazd dla robota odkurzającego? Podłoga po prawej jest na równej wysokości z górą progu. Po lewej jest niższa o 3,5cm. Chciałbym więc zrobić to jakoś "skośnie".
  3. Faktycznie to jest zamiennik. Gaz "węglowodorowy".
  4. Tak, możesz dobić przy użyciu tego samego gazu. Puszka 1234yf kosztuje 129,99 zł na sobotę acfix.pl
  5. Ja użyłem tego w USA w Fordzie Explorer z chyba 2007 roku. Działa do dzisiaj, ale musiałem użyć dwóch puszek jedna to był zwykły czynnik chłodzący a druga z jakim niby uszczelniaczem. Po pierwszej lidze klima działa kilka dni, po drugiej działa do dziś. Czyli musiała być jakaś mała nieszczelność. Płaciłem na stacji benzynowej 19,99 USD
  6. Pigmej odpowiedział Danielpoz. na temat - Motokącik
    Jest jakaś odczuwalna różnica w poziomie głośności w kabinie?
  7. Na OLX znalazłem usługę fazowania płytek. Gość niej jedyne za jakieś 8k PLN i zajebiste dobre tarcze. Robił mi to na poczekaniu
  8. Pigmej odpowiedział Chalek na temat - Motokącik
    Generalnie te auta są dobrze rozpracowane przez entuzjastów marki a na grupach facebookowych są ludzie, którzy ściągają całe auta z Anglii na części. Mojego kombiaka kupiłem chyba w 2016 roku za 24 tyś. Służy nam na trasy w 4 osoby po 1000-2000km w jedną stronę. To auto jest GENIALNE na trasy. Po mieście pali dużo, bo to ponad 1700kg. Ale jakość wykonania wnętrza, przestrzeń, wyciszenie, audio (harman-kardon) jest na bardzo wysokim poziomie. Jeśli masz kumatego i uczciwego mechanika, to koszty Cię nie zjedzą. Przykład: Skrzynia szarpie, przeciąga biegi, nie da się jechać. Hamuje dziwnie. ESP, ABS nie działa. Do tego nie dało się używać SBC-Hold ani SBC-Stop. Autem szarpało, jakby most albo wał był uwalony. Mój mechanik: Oho! To na 99% klaska- obracający się pierścień ABS-u (w tym aucie jest taki magnetyczny, nie ząbkowany). 80 zł plus wymiana.
  9. Pigmej odpowiedział Chalek na temat - Motokącik
    Tylko przedlift. Ja akurat bardzo sobie chwalę SBC
  10. Pigmej odpowiedział Chalek na temat - Motokącik
    Mam W211 kombi od jakiś 7 lat. Nie jest to skarbonka. 3.2 CDI R6 przedlift z pneumatycznym zawieszeniem Airmatic. Zrobiłem nim ponad 160 tys km. Obecnie na liczniku 320 tyś. Czy prawdziwe? Nie wiem. Z drogich remontów to 4,5 tys zł za regenerację skrzyni i dwóch wtryskiwaczy. Zawieszenie NIE jest drogie w serwisowaniu. Przez ten czas raz tylny miech za 590 zł z gwarancją 2 lata i raz przedni amor za 1,1k PLN
  11. Cześć, Mam takie biurko. Wiem, że trzeba zedrzeć papierem do gołego drewna ale czym to potem pokryć? Lakier? Bejca? Politura? Lakiero-bejca?
  12. Chciałbym otynkować tę ścianę frontową tak, żeby zachować klimat "wiejskiej chatki". Czyli tym nie musi być gładki k najlepiej, żeby był w kolorze powiedzmy kremowym. Nie chcę rynku typu baranek czy kornik. Raczej coś jak w domach ze słomy - glina nakładana ręcznie. Co możecie polecić?
  13. No i można wyjechać jeden schodek wyżej odwożąc dziecko do szkoły szkoły😍
  14. Mieszkasz w dużym mieście, w centrum, w bloku (tzn apartmę) i dlatego potrzebujesz SUV-a?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.