-
[KzAK] Zestaw śrubokrętów
Polecić, jak polecić ale mogę opisać swoje spostrzeżenia z użytkowania Yato - z dużego zestawu narzędziowego. Oblecą. Mam z nimi jakiś problem ergonomiczny - jakąś mi nie leżą. Jeszcze żadnego nie zjechałem / wyszczerbiłem ale do ciężkich prac to się nie nadaje. Milwaukee Chyba bardziej rozczarowujące niż Yato. Tu już udało mi się coś objechać. Ergonomicznie bardziej mi siedzą. Marketowy zestaw na plastikowym stojaczku (firmy bliżej nie określonej - musiałbym na naklejkę spojrzeć). Super... do wymiany bateryjek i szybkich napraw zabawek mojego przedszkolaka Neotools Niby miało być to samo co Yato, a jest znacznie lepiej. OK - tu mam pojedyncze sztuki i bardziej "pod jedno zastosowanie" aaale idealnie mi trzymają wkręty i dobrze leżą w dłoni. To tyle z aktualnie używanych. Pewnie jakieś Wery czy inne Wihy sprawdzałyby się lepiej ale nie mam aktualnie porównania.
- Pier#€%& kuny
-
Trump i AdBlue
Aaa to OK Mam nadzieję, że Myrchowie dopilnują żeby kwoty się zgadzały
-
Trump i AdBlue
Jakiej benzyny? Tej, po 50 zł / litr, dostępnej tylko dla przedstawicieli partii?
-
Znowu mi kuny samochód zjadły
Tak. Zresztą - od razu słychać jak sie rozładowuje. U mnie wyglądało jakby odstraszacz ją wkurzył. Przed ładowaniem - na pokrywie silnika były tylko ślady łapek. Po ładowaniu - nie zaglądałem pod maskę jakieś 3-4 tygodnie - otwieram, a tu pokrywa jakby w 1/4 zjedzona 😮
-
Znowu mi kuny samochód zjadły
Niestety - u mnie nie pomogło. Założyłem w zeszłym roku. W tym już kuna dorwała się do pokrywy silnika.
-
Nowe przepisy dotyczące oświetlenia dziennego
W Toyocie jest możliwość wybrania poziomu natężenia światła, przy jakich przełącza się z dziennych na mijania.
-
Odkurzacz piorący do domu?
Mi właśnie kurier dostarczył Karchera SE 5. Zamówiłem z dodatkową ssawką do tapicerek. Jak uda mi się poskładać - zrobię testy na tapicerce wózka spacerówki... Na filmikach wygląda to niby tak, że ssawka piorąca z jednej strony natryskuje z dyszy wodę z chemią, a z drugiej (przezroczystej) odsysa.
-
Hybryda Mercedes GLE / zuzycie paliwa…
Czyli sumując z kosztem energii elektrycznej - tak jak 7-7,5l noPB... Taki wynik mam w hybrydzie Toyoty, o podobnej wadze.
-
Odkurzacz piorący do domu?
Wyczyszczenie kanapy ze śladów działalności 2-latka. Wyczyszczenie tapicerki wózka. Dywanów nie mam - raczej tylko doczyszczenie tapicerowanych mebli.
-
Odkurzacz piorący do domu?
A takiego Ryobi ktoś testował? https://pl.ryobitools.eu/sprzatanie/odkurzacze/odkurzacze-piorace/rdc18bl/rdc18bl-0/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=&utm_adgroup=&utm_term=&utm_placement=&gad_source=1&gad_campaignid=20511716333&gclid=CjwKCAjwkbzEBhAVEiwA4V-yqkBrVEXpLyQPc0faeU5UsQ8JOwoTpD0UCh0bjMBzDjQczmLnrzKhixoC9EQQAvD_BwE
-
Porsche gasi światło?
A zadzwoniłeś? My mieliśmy dwa podejścia do zakupu Mercedesa - dopiero za trzecim razem udało się - ale właśnie na telefon i trzeba było kilka km po niego pojechać. Na śląsku bez szans
-
Porsche gasi światło?
Trzeba auta przez telefon kupować Albo wciągasz gumofilc na nogę i idziesz po passata - od razu będą wiedzieli, że zdecydowany klient Nie byłem jeszcze w salonie z "chińczykami" ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z salonów - nie dziwię się, że europejskie marki mają problemy ze sprzedażą
-
Porsche gasi światło?
Za chwilę będziemy mieli do wyboru Chińczyka albo Chińczyka i jeszcze ew. Teslę A klyen t krótkich spodenkach to nawet w salonie Toyoty może sobie co najwyżej pospacerować
-
Suwmiarka elektroniczna polecicie jakąś?
Cokolwiek w budżecie jaki będziesz chciał przeznaczyć. W sensie jeśli ma być koło stówki to najtańszą kupowałem chyba za około 120 zł przy regularnej cenie ~150 zł.