Skocz do zawartości

Redukcja masy


chojnik

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, wiem ze moze temat przerabiany wieelee razy, ale na razie póki nie kupie jakiegoś drugiego dupowozu nie wywale wszystkiego od a do z, ale trochę muszę powalczyc z masą.

Piszcie co waży dużo i jest nie potrzebne zlosnik.gif

Pytanie do Was - pewnie glebowicze będą wiedzieć co i jak - czy nadkola z przodu plastikowe moge wywalić ? Mam wątpliwości dotyczące wody, kałuż pasków i alternatora. Nic się nie będzie działo ? I jak zimą w śniegu ?

Wiadomo, masa wrogiem osiągów, a najtańszy i najlepszy tuning to właśnie redukcja masy wink.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok, wiem ze moze temat przerabiany wieelee razy, ale na razie póki nie kupie jakiegoś drugiego

> dupowozu nie wywale wszystkiego od a do z, ale trochę muszę powalczyc z masą.

> Piszcie co waży dużo i jest nie potrzebne

> Pytanie do Was - pewnie glebowicze będą wiedzieć co i jak - czy nadkola z przodu plastikowe moge

> wywalić ? Mam wątpliwości dotyczące wody, kałuż pasków i alternatora. Nic się nie będzie

> działo ? I jak zimą w śniegu ?

> Wiadomo, masa wrogiem osiągów, a najtańszy i najlepszy tuning to właśnie redukcja masy

> Pozdrawiam

Te nadkola sa lekkie i sa potrzebne. IMO gra nie warta swieczki.

Jak chcesz sie troche pobawic, to pousuwaj z karoserii wygluszenia bitumiczne, ktore troche waza. Fotele zastap kubelkami z laminatu. Mozesz pomyslec o lzejszym akumulatorze motocyklowym.

Z rzeczy za darmo to wlasnie te wygluszenia no i wydmuszka calego wnetrza (kanapa tylna, elektryka drzwi, podsufitka, kolo zapasowe i wszystko z bagaznika) - ale zalezy do czego uzytkujesz samochod i ile komfortu wymagasz. Ekstremalnie to ludzie tez wierca zderzaki, ale to bym zostawil na sam koniec. Maska i klapa z laminatu tez jest spoko, ale wszystko kwestia kasy.

A ja jestem ciekaw, czy jest jakas duza roznica w masie pomiedzy buda seicento i cinquecento?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.