Skocz do zawartości

Astra K


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

co się da włączyć?

bo mam astre k w enjoy  z pakiet biznes...

follow me home da sie

jest tez taka opcja, ze jak otwierasz auto to wlaczaja sie swiatla, takie follow to car hehe

I wlacza sie to gdzie? W kompie czy trzeba miec program lub ewentualnie ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli sie przymierzam i mam w zwiazku z tym pytanie. Czy tu jak w VW da sie niektore opcje wlaczyc przez kompa np doswietlanie zakretow, jakies follow mi home, following lights itp? Czy jednak jak nei bedzie mialo od poczatku to pozamiatane?

Oglądałem i mam wrażenie, że to auto jest dość ciasne. Jestem dość wysoki i było mi bardzo niewygodnie. Do tego jak odsunąłem fotel to z tyłu miejsce za mną było symboliczne. Nie masz takiego wrażenia ?

Wysłane ze zmywarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i mam wrażenie, że to auto jest dość ciasne. Jestem dość wysoki i było mi bardzo niewygodnie. Do tego jak odsunąłem fotel to z tyłu miejsce za mną było symboliczne. Nie masz takiego wrażenia ?

Wysłane ze zmywarki

 

Biorąc pod uwagę wymiary zewnętrzne, to jest potwornie ciasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i mam wrażenie, że to auto jest dość ciasne. Jestem dość wysoki i było mi bardzo niewygodnie. Do tego jak odsunąłem fotel to z tyłu miejsce za mną było symboliczne. Nie masz takiego wrażenia ?

Wysłane ze zmywarki

Ja mam 173 w kapeluszu, kobita 163 wiec ciezko mi ocenic. Jest podobnie jak w ceed1. Z tym, ze ja nic nie woze w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 173 w kapeluszu, kobita 163 wiec ciezko mi ocenic. Jest podobnie jak w ceed1. Z tym, ze ja nic nie woze w bagazniku.

 

Jezdzilem zarowno Astra J i K i w zadnym wypadku nie powiedzialbym, ze te auta sa ciasne.

moze jak ktos ma 120kg i 2m to tak, ale dla mnie miejsca bylo az nadto.

Przy czym mnie tylna kanapa kompletnie nie interesuje, bo nikogo tam nie woze i sam tez nie jezdze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem pomacac w sobote. Ta wersja z duzym ekranem i innym sterowaniem kompa (nie jak w Cruze) jest bardzo przyjemna. Nie podoba mi sie otwieranie bagaznika i brak haczykow w bagazniku do montazu siatki. No i szkoda, ze srodek ciemny. A takto jestem na tak :phi: Niski ale szeroko w srodku i jak ustawilem sobie siedzenie pode mnie to z tylu duzo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pomacac w sobote. Ta wersja z duzym ekranem i innym sterowaniem kompa (nie jak w Cruze) jest bardzo przyjemna. Nie podoba mi sie otwieranie bagaznika i brak haczykow w bagazniku do montazu siatki. No i szkoda, ze srodek ciemny. A takto jestem na tak :phi: Niski ale szeroko w srodku i jak ustawilem sobie siedzenie pode mnie to z tylu duzo miejsca.

witaj

haczyki kosztuja 5 zł sztuka;), a szybny do czego je montujesz nazywaja sie jaos FLEX coś tam i kosztuja 415 zł

dolozylem to u siebie

najechane mam 26 tysiecy i smiga sie przyjemnie,

cicho w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj

haczyki kosztuja 5 zł sztuka;), a szybny do czego je montujesz nazywaja sie jaos FLEX coś tam i kosztuja 415 zł

dolozylem to u siebie

najechane mam 26 tysiecy i smiga sie przyjemnie,

cicho w srodku...

No tak ale ja nie bede zamawial auta do produkcji tylko biore to co na placu stoi. Wiec jak nie bedzie to troche lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.