Skocz do zawartości

Wymiana fabrycznych głośników w hondzie odyssey ?


MarcG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niestety nadszedł czas na wymianę głośników w mojej hondzie, jeden już zaczyna trzeszczeć. Po 8 latach padł ;]

Na co to wymienić ? W drzwiach pewnie 165 i jakieś wysoko-tonowe w desce pod szybą.

Nie chcę za dużo wydawać bo pewnie za 2 lata sprzedam ten samochód.

Warto przy wymianie głośników wygłuszyć też drzwi ? Samochód jest bardzo głośny, wszystko od kół i z zewnątrz, silnik raczej mocno cichy.

Dam rade sam to ogarnąć ?

A jeszcze mi się przypomniało radio jvc 4x50W bez wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radę dać powinieneś, czemu by nie :)

Wygłuszyć warto.

W drzwi zapewne problemu nie będzie z dobraniem głośników, tak w podszybiu trzeba upewnić się co można włożyć zamiast seryjnych i jak je przygotować do montażu.

Kwestia jest jeszcze typu jaki budżet i do jakiej muzyki poszukujesz nagłośnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DoLeCk napisał:

Radę dać powinieneś, czemu by nie :)

Wygłuszyć warto.

W drzwi zapewne problemu nie będzie z dobraniem głośników, tak w podszybiu trzeba upewnić się co można włożyć zamiast seryjnych i jak je przygotować do montażu.

Kwestia jest jeszcze typu jaki budżet i do jakiej muzyki poszukujesz nagłośnienia.

Ceny raczej budżetowe ;] nie mam zamiaru za dużo pakować w samochód na 2-3 lata.

Co do muzyki to ostatnio głownie RMF Classic w drodze do roboty ;]

I tak pomyślałem, że jak już się rozbierze drzwi to można by je przy okazji wyciszyć bo mocno szumi w środku.

Amerykańskie wynalazki to raczej głośne są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DoLeCk napisał:

No dobrze czyli może być ta pierwsza grupa np te hertze.

Zajmujesz się tym ? Chodzi o zamontowanie głośników i jakieś wygłuszenie drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DoLeCk napisał:

Tak co :D?

A nic tak tylko pytałem ;]

W przyszłym tygodniu jak będę wracała z roboty to podjadę (do której jesteś na miejscu ?)

Może jak uda się grata wyciszyć to zostawię go na dłużej ;] Nic nowego lepszego nie kupię ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.