Skocz do zawartości

Citroen C3 Aircross jaki klucz do korka oleju


stilo_kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym samodzielnie zmienić olej po pierwszych 1500 km (docieranie silnika) w aucie Citroen C3 Aircross 1.2 110 koni.

 

Zrobiłem zdjęcie korka oleju. Jaki klucz/nasadkę będę potrzebował?

 

PS co sądziwecie o olejach TOTAL? Warto je stosować czy wybrac Motula/Millersa / Liquy Molly?

 

 

IMG_20190217_154456.jpg

IMG_20190217_154549.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imbus, a te zazwyczaj są w kompletach :)

A co Ci zaleca producent ? :) tak ja wiem jest moda na Motula/Millersa/Liquy Molly u niektórych :) tylko żaden z tych olei nie jest nigdzie OEM :) dlaczego ? skoro takie idealne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imbus, a te zazwyczaj są w kompletach
A co Ci zaleca producent ?  tak ja wiem jest moda na Motula/Millersa/Liquy Molly u niektórych  tylko żaden z tych olei nie jest nigdzie OEM  dlaczego ? skoro takie idealne ?
Z tego samego powodu jak to ze lepsze klocki, lepsze tarcze, lepsze opony i lepsze inne elementy ukladanek nie sa oem.
Cena zakupu i podpisane umowy. Nie kazda firma chce sie bawic w bycie oem, i przy okazji sciagac gacie z cena.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WaWeR napisał:

Z tego samego powodu jak to ze lepsze klocki, lepsze tarcze, lepsze opony i lepsze inne elementy ukladanek nie sa oem.
Cena zakupu i podpisane umowy. Nie kazda firma chce sie bawic w bycie oem, i przy okazji sciagac gacie z cena.

Hmmm, tylko że np. TRW uznawane za te lepsze ostatnimi czasy w klockach i tarczach są OEM w PSA :) i czy to im obniża jakoś cenę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tylko że np. TRW uznawane za te lepsze ostatnimi czasy w klockach i tarczach są OEM w PSA  i czy to im obniża jakoś cenę ?
 
Znasz ceny jakie placa koncerny? Wooow.
Poza tym. Trw jest z tych lepszych, ale czy najlepsze?
Kolejna sprawa, ilosc podróbek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2019 o 17:09, WaWeR napisał:

Znasz ceny jakie placa koncerny? Wooow.
Poza tym. Trw jest z tych lepszych, ale czy najlepsze?
Kolejna sprawa, ilosc podróbek.

Nooo tak, bo te ...Motula/Millersa/Liquy Mollsą zawsze 100% oryginały .... ich się nikomu nie opłaca podrabiać ...

Dobra, temat rzeka, bez przyszłości na rozstrzygnięcie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.