Skocz do zawartości

Auto z DE (autohus)


Gregor_BS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś kiedyś kupił samochód z autohus.de z niemiec ?

Większość to wiadomo polizingówki z nakulanym przebiegiem , ale widziałem tez auta z przebiegiem 60 tys itd.

Cenowo wiadomo że droższe jak od niemca z pod domu i turka, ale może pewniejsze?

 

Czy jestem w stanie kupić tam samochód bez znajomości języka niemieckiego ( po angielsku się dogadam)?

Czy ktoś od nich jest w stanie załatwić mi tablice i ubezpieczenie tak żebym mógł wracać autem na kołach bez konieczności jazdy po urzędach itp?

Czy auta pomimo przebiegu są w miarę pewne ( czyli nie kręcone i nie zatajona historia napraw)?

Jakie macie doświadczenia z tym komisem?

 

Dzięki

Greg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ale z przebiegiem 220tyś km. Z tym że to było z naście lat temu😂

 

Wszystko załatwisz prawie na miejscu. 

To firma która ma setki jak nie tysiące aut i nikt tam nie bawi się w jakieś kręcenie liczników czy inne duperele. 

Edytowane przez Danielpoz.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Ja kupiłem ale z przebiegiem 220tyś km. Z tym że to było z naście lat temu😂

 

Wszystko załatwisz prawie na miejscu. 

To firma która ma setki jak nie tysiące aut i nikt tam nie bawi się w jakieś kręcenie liczników czy inne duperele. 

 

Cos Ci wyszło po drodze, jakieś grubsze naprawy ?

Chociaz to pewnie od farta zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregor_BS napisał:

 

Cos Ci wyszło po drodze, jakieś grubsze naprawy ?

Chociaz to pewnie od farta zalezy.

Dostalem na maila raport o stanie auta. Wszystko sie zgadzalo.  

 

Kupujac stare auto zawsze cos moze wyskoczyc ale nic tam nie jest zatajane czy pudrowane. To taka troche inna liga auto handlu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 18:23, Gregor_BS napisał:

Czy ktoś kiedyś kupił samochód z autohus.de z niemiec ?

Większość to wiadomo polizingówki z nakulanym przebiegiem , ale widziałem tez auta z przebiegiem 60 tys itd.

Cenowo wiadomo że droższe jak od niemca z pod domu i turka, ale może pewniejsze?

 

Czy jestem w stanie kupić tam samochód bez znajomości języka niemieckiego ( po angielsku się dogadam)?

Czy ktoś od nich jest w stanie załatwić mi tablice i ubezpieczenie tak żebym mógł wracać autem na kołach bez konieczności jazdy po urzędach itp?

 

Kupowałem samochód z DE z autohausu ale akurat nie tego. Poleasingowy z przebiegiem przyzwoicie niskim (ok. 120 kkm) jak na 4 lata jazdy. Wyszło oidp minimalnie drożej jak z naszego rynku ale samochód lepiej wyposażony i moim zdaniem pewny (raport tzw. Gutachten, sprawdzona historia w serwisie marki).

Co do samego kupowania korzystałem z pomocy człowieka z forum marki i uważam, że warto kogoś takiego znaleźć kto siedzi w DE i za niedużą opłatą udziela wsparcia (w moim przypadku od oględzin aż po podpisanie kwitów i rejestrację samochodu). Ja tylko pojechałem, podpisałem kwity i powrót do PL na kołach. Jeżeli chciałbyś wziąć żółte tablice 5-dniowe (sporo tańsze niż czerwone) to mogą być trudności bez pomocy takiej osoby, bo wiele urzędów wymaga poręczenia przez obywatela DE. Urzędu nie ma się co bać, bo rejestracja samochodu w DE to przyjemność w porównaniu z PL.

Na 50 kkm oprócz standardowych serwisów i wymian (oleje, filtry, klocki, tarcze) musiałem jedynie wymienić zawór podciśnieniowy turbo i jeden zacisk hamulcowy.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.