Skocz do zawartości

Rabat na nowe BMW


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Rado_ napisał:

Dlatego te auta powstały,  bo są inne, a wiadomo, ze to wiekszy zarobek dla producentow. Mi się x4 podoba, bo wyglada jak coupe na sterydach, a nie jak zwykly kioskowaty SUV. Gusta sa tak różne,  że wszyscy szukają jakiejś niszy. Nawet taka Multipla się sprzedawała.  Gdyby X3 miało pneumatykę, to pewnie bym się nie zastanawiał.  X5 i podobne i tak jest na nasze potrzeby za duze, ale jest bardziej komfortowe. Zawsze cos, ciężko jednak cos wybrać, by wszystko pasowało. 

Skoro ma być mniejszy niż X5, potrzebna pneumatyka, ma być dla kobiety... to jak nic... 😄 Bierz X4, w szczególności, jeżeli ma mieć faktycznie tak mocnego diesla pod maską. Jeżeli nie zależy CI na czasie, to ja bym poczekał na nowe GLC Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Zdecydowanie nie jest. Nadal układ sił w temacie jakości wnętrza wygląda następująco... Q7, X5, GLE. W nowszych Audi mocno przyoszczędzili ale że Q7 to jednak stary model jest, nadal trzyma poziom. GLE skrzypi, trzeszczy a jak nam diler podstawił pod dom GLE na testy, to wlew paliwa był zaklejony zwykła taśmą bo się zatrzask zepsuł, rączka od klapy podłodze bagażnika została mi w ręce, zwyczajnie wyrwałem ją (na szczęście przy pracowniku), elementy wnętrza skrzypiały a samochód po wjeździe na wertepy trzeszczał. Może też być, że jakoś poprawili ale to co do nas przyjechało było słabe.  

 

 

Tu jest fajne i bardzo trafne porównanie. :oki:

 

 

 

nie rozumiem czemu do takieog testu nie postawia jeszcze np tesla Y ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prawoimotoryzacja napisał:

Skoro ma być mniejszy niż X5, potrzebna pneumatyka, ma być dla kobiety... to jak nic... 😄 Bierz X4, w szczególności, jeżeli ma mieć faktycznie tak mocnego diesla pod maską. Jeżeli nie zależy CI na czasie, to ja bym poczekał na nowe GLC Coupe.

Ale x4 nie ma pneumatyki. Co prawda ma adaptacyjne, ale nie wiem, czy jest komfortowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Piszesz o tej bez pneumatyki? 

Tak tą co widziałaś na zdjęciu czarna, ta z pneumatyką ma produkcję w tym tygodniu ma nadany vin więc już nie sądzę że będą opóźnienia. Srednie spalanie z 8700KM to 9,5 diesla więc wychodzi bardzo uczciwie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, buch napisał:

Tak tą co widziałaś na zdjęciu czarna, ta z pneumatyką ma produkcję w tym tygodniu ma nadany vin więc już nie sądzę że będą opóźnienia. Srednie spalanie z 8700KM to 9,5 diesla więc wychodzi bardzo uczciwie

 

jestesmy na MK.

jakie KM ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelWaw napisał:

 

jestesmy na MK.

jakie KM ???

ok 

X5 z 3 litrowym silnikiem pali ok 9,5l diesla na 100km i jest to średnia na podstawie 8700km zrobionych po naszych drogach, co jest wynikiem jak dla mnie godnym

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Łukasz___F napisał:

Ale odróżni w którym jest wiekszy komfort 

 

14 godzin temu, Rado_ napisał:

Ale komfort jazdy odróżni i tylko o to chodzi.

 

trzeba by zrobić test czy na pewno, ja mam wrażenie że dla większości będzie to niezauważalne, a jeszcze jak powiesz że na autostradę ma sobie włączyć tryb A a na podmiejskich drogach B to w ogóle będzie to miała gdzieś ;] i skończy się jazdą w jednym trybie wszędzie

  • Skonfundowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X4 i X6 to w mojej ocenie jedne z brzydszych aut. X4 nie jest tak wulgarne jak X6, ale jest wyjątkowo nieproporcjonalne. Audi poszło podobną drogą, bo Q5 w wersji Sportback też wygląda słabo:
Audi-Q5_Sportback-2021-1024-01.jpg
 
Volvo CC40 też całkiem nieźle wygla. Natomiast funkcjonalność do XC40 to przepaść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
21 minut temu, Geodeta napisał(a):

Witam Koledzy 🙂 jestem tu nowy i zacząłem przeglądać trochę stronkę, ponieważ chcę kupić nowego X3 i stąd moje pytanie gdzie uderzyć albo w jaki sposob żeby ugrać dobry rabat i czy w ogóle jest możliwość dostania większego rabatu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Przeczytałeś to wiesz jakie są rabaty.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

Witam Koledzy 🙂 jestem tu nowy

 

Witamy.

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

zacząłem przeglądać trochę stronkę,

 

Przepraszamy. 

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

chcę kupić nowego X3

 

 

Zazraszczamy. 

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

gdzie uderzyć

 

 

Do salonu ewentualnie w twarz. 

 

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

w jaki sposob

 

Uberem, Taxi, pieszko, biegiem, rowerem, Seicento lub zwyczajnie pięścią. 

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

czy w ogóle jest możliwość dostania większego rabatu.

 

 

Nie, my dostajemy największy i nikt większego nie dostaje. 

 

 

W dniu 17.09.2023 o 21:10, Geodeta napisał(a):

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

 

Nie ma sprawy. 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2023 o 08:25, G.O.A.T. napisał(a):

 

Witamy.

 

 

Przepraszamy. 

 

 

 

Zazraszczamy. 

 

 

 

Do salonu ewentualnie w twarz. 

 

 

 

Uberem, Taxi, pieszko, biegiem, rowerem, Seicento lub zwyczajnie pięścią. 

 

 

 

Nie, my dostajemy największy i nikt większego nie dostaje. 

 

 

 

 

Nie ma sprawy. 

 

 

 

 

No i pozamiatane 😋

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.