> Panowie,
> przy zamykaniu trzeba konkretną wektorową przyłożyć. Jest jakiś sposób na szybką regulację
> zamka/klapy ?
Ale coś wyraźnie trze, jest nie tak? Było tak od zawsze czy się stało ostatnio? Pytam, bo u mnie od niedawna również trzeba było użyć większej siły, ale pogoda nie sprzyjała i zaglądać mi się nie chciało. Trwało to do momentu, aż klapa przestała się zamykać. Szybkie oględziny potwierdziły, że zamek się nie blokuje - winne było cięgło pod tapicerką, które się nie cofało. Podejrzewam, że wcześniej gdy użyło się większej siły cięgło się odblokowywało i było po sprawie. Odrdzewiacze, smarowacze itp pomogły - teraz działa leciutko.