Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

joa21

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. joa21 odpowiedział joa21 na temat - Kącik 4x4
    Dziekuję Wam za odpowiedzi Padło na mitsu - jesteśmy teraz w trakcie załatwiania formalności podzielę się wrażeniami
  2. może nowy odrębny temat zadziała, bo jak się podpiełam pod jeden wątek, to nikt nie odpowiedział zastanawiam się nad zakupem mitsubishi outlandera chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o wadach i zaletach różnych wersji, bo w zasięgu mam samochody z 2011/2012 roku, interesuje mnie wersja mocniejsza, czyli te 170 koni i nie wiem czy diesel czy benzyna oraz waham się nad automatem ktoś ma i może coś więcej opowiedzieć? na razie była jazda testowa dieslem 2.0 w manualu z opcją 4x4 i jestem zaskoczona, ze był bardzo zwinny jak na tak duży samochód pytanie co z benzyną i co z automatem i c z silnikami 2.2? gdzieś też wyczytałam, że skrzynie padają przy 200tys - prawda to? jakie są jeszcze standardowe potencjalne usterki lub na co zwracać uwagę przy oglądaniu? gdzieś doczytałam, że silnik 2.2 jest francuski i jest ok, ale 2.0 jest to volksvagen i to już porażka... ? i pytanie ostatnie do znawców car audio - czy ten sprzęt rockforda montowany w wyższych wersjach jest wart zapłacenia trochę więcej za samochód? po oglądaniu różnych innych tego typu samochodów wyszło mi, że mogę brać pod uwagę również Subaru Forester o podobnych parametrach, ale jeszcze nie jeździłam nim i nic nie wiem... na razie mi się po prostu podoba jakie macie za lub przeciw temu autku? pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info i przemyślenia joa21
  3. a ja się podepnę pod tego mitsubishi outlandera zastanawiam się nad kupnem i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o wadach i zaletach różnych wersji, bo w zasięgu mam samochody z 2011/2012 roku, interesuje mnie wersja mocniejsza, czyli te 170 koni i nie wiem czy diesel czy benzyna oraz waham się nad automatem ktoś ma i może coś więcej opowiedzieć? na razie była jazda testowa dieslem w manualu z opcją 4x4 i jestem zaskoczona, ze był bardzo zwinny jak na tak duży samochód pytanie co z benzyną i co z automatem? gdzieś też wyczytałam, że skrzynie padają przy 200tys - prawda to? jakie są jeszcze standardowe potencjalne usterki lub na co zwracać uwagę przy oglądaniu? i pytanie ostatnie do znawców car audio - czy ten sprzęt rockforda montowany w wyższych wersjach jest wart zapłacenia trochę więcej za samochód? pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info i przemyślenia joa21

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.