może nowy odrębny temat zadziała, bo jak się podpiełam pod jeden wątek, to nikt nie odpowiedział
zastanawiam się nad zakupem mitsubishi outlandera
chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć o wadach i zaletach różnych wersji, bo w zasięgu mam samochody z 2011/2012 roku, interesuje mnie wersja mocniejsza, czyli te 170 koni i nie wiem czy diesel czy benzyna oraz waham się nad automatem
ktoś ma i może coś więcej opowiedzieć?
na razie była jazda testowa dieslem 2.0 w manualu z opcją 4x4 i jestem zaskoczona, ze był bardzo zwinny jak na tak duży samochód
pytanie co z benzyną i co z automatem i c z silnikami 2.2?
gdzieś też wyczytałam, że skrzynie padają przy 200tys - prawda to?
jakie są jeszcze standardowe potencjalne usterki lub na co zwracać uwagę przy oglądaniu?
gdzieś doczytałam, że silnik 2.2 jest francuski i jest ok, ale 2.0 jest to volksvagen i to już porażka... ?
i pytanie ostatnie do znawców car audio - czy ten sprzęt rockforda montowany w wyższych wersjach jest wart zapłacenia trochę więcej za samochód?
po oglądaniu różnych innych tego typu samochodów wyszło mi, że mogę brać pod uwagę również Subaru Forester o podobnych parametrach, ale jeszcze nie jeździłam nim i nic nie wiem... na razie mi się po prostu podoba
jakie macie za lub przeciw temu autku?
pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info i przemyślenia
joa21