Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bemol

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bemol

  1. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > to jest MM z mojego silnika > dla temp masa i iat a dla ciśnienia +5v, masa i map dzieki
  2. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > proszęęę > tylko numery pinów u Ciebie będą inne. wyglada jak wtyczka do boshowego mapa - ciekawe czy MM ma tak samo ps. a potrafisz powiedziec ktore dwa zostawic dla temp , a ktore dwa dac do mapa? pzdr
  3. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > zaworek przed turbiną będzie za małe podciśnienie. zmiań map-a na > zwykłego i zostaw serie działającą jako czujnik temp. jezeli dam rade dowiedziec sie ktore kable z wiazki ida do mapa a ktore odpowiadaja za temp to tak zrobie
  4. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    w oszukaniu podcisniowego map sensora? wezyk z zaworem jednostronnym czy puszczenie go przed turbina gdzie jest podcisnienie? map sensor zintegrowany z czujnikiem temp instalacja sterowana dodatkowym wtryskiem z czujnika nadcisnienia
  5. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > czesi od ponad roku reszta sie nie bawi w fejsy od pepików a jak wyglada sprawa zewnetrznych kompow typu piggyback? pamietam ze smt-6 se nei radziła z tymi nowymi kompami poradzili juz sobei z tym?
  6. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > wywalić fmu, zasadzić wtryskiwacz od poldasa, map sensor, zrobić > program i zapomnieć. a ktos juz ogarnia kompy zelowe ? (te małe , w punto2 8v)
  7. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > niebardzo bo spływ musi być grawitacyjny więc trochę to trudne przy > podstawce z uno. > zrobienie miski nie jest jakiś wielkim wyzwaniem. wiem , raz juz zrobiłem ale tym razem chciałbym jaknajmniej druta
  8. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    istnieje inny sposób na podlaczenei smarowania turbinki? głównie chodzi mi o powrót np. poprzez jakas podstawke pod filtr oleju? np. z uno turbo chłodzenie oleju z wyjetym termostatem? Patent nei może przekraczac 200zł
  9. > Jeżeli chcesz sprawdzić wyposażenie ze stanem faktycznym auta to > możesz sobie kliać tutaj albo też tutaj . > Ale jeśli chcesz sprawdzić serwisowanie to tylko w ASO , w niektórych > dochodzi do paradoksów że trzeba za to płacić a w innych nie > zrobią wogóle a w jeszcze innych "mówisz - masz". w tym drugim linku wyszło ze jezdze fordem , nie fiatem
  10. > tandetny ten link u mnie tylko producenta zdekodowal a reszta albo > blednie (model) albo brak danych to przyklad , od groma znalazlo rezultatow
  11. > Da sie to zrobic gdzies w sieci? > Czy pozostake tylko ASO? > Pracuje tutaj ktoś w ASO VW mnostwo stron jest - pierwszy link z googli po wsoisaniu vin http://www.autobaza.pl/ab/pl/web/productaa0100
  12. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Zmiesci sie?? przydalby sie jakis punkt odniesienia - komorke postaw obok np
  13. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Turbina jak na razie to GT12, co do mocy to marzy mi się 130KM ale to > się okaże. Jak robiłem próbę olejową to przed zalaniem "tego > czegoś" wyszło mi na 1,2,3 po 9 i na 4 tłoku było 9,5. Teraz > turbina ładuje 0,45 wg wskaźnika i tak się zastanawiam czy jak > bym nic nie dłubał tłoków, głowicy tylko wymienił to co mam > wymienić tj. pierścienie, panewki itp. to o ile się poprawi jada > i czy na tym doładowaniu wyskoczy na hamowni 100KM przy turbinie > GT12 na silniku w/w tj. 1,2 8v ona nie nadaje sie do wiekszego dmuchania i jest do soft turbo , ktore maja ciagnac od dołu wiec mysl o czyms wiekszym jak chcesz 130
  14. bemol odpowiedział tomiwroc6 na temat - Centomania
    proponuje wszystko umieszac w jednym watku , zeby łatwiej było odnalesc info i zeby nie przegapic jakiegos odcinka
  15. > o mamo juz teraz duzo mi chla > pozdr. Ty bys chciał , zeby mial wiecej mocy i mniej palił jednoczesnie
  16. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Hmm, mam głowice splanowaną o 0,6.... chce pompować lajtowo > 0,4-0,5... Twierdzisz, ze nie musze zwalać głowicy i dawać > przekładki?? To by mi troszku ułatwiło sprawe
  17. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > a czym sie różni np. 40Nm wkręcanych w galaretkę od 40Nm wkręcanych w > beton? iloscia obrotów
  18. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Z tego co widziałem ta głowica ma wyżej gniazda zaworowe, czyli chyba > lepiej tym sposobem odprężać? to by oznaczalo ze albo ma inny doł albo tłoki/korby i teraz pytanie czemu fiat mialby to zmieniac w stosunku do puntoII/seicento 1.1 mpi?
  19. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Po co chcesz rozwiercać do 1.2? Nie łatwiej i taniej będzie założyć > głowice z Pandy 1.2 60KM? a co ona ma dac? i czemu proownujesz to do rozwiertu?
  20. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Koledzy moze mi powiecie ile może dmuchnąć max turbina GT12 ?? Bo > chce dać 0,4 bara nią na silnik podoła temu ?? bartekk dmuchal wiecej niz 0,4 bara , ale pojawiało sie stukowe
  21. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Co do spływu to ja zrobiłem tak : > Pokażcie swoje spływy ma działac nie wygladac
  22. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > Za niedlugo nowym ulubionym tematem bedzie "Silnik mi wybuchl" bardzo łatwo chocby spalic furke - sam jestem tego przykładem trojnik w przewodzie paliwowym dałem 30barowy , ale polaczenia dałem z przezroczystego , bardzo grubego przewodu + obejmy byłem pewien ze zachowałem 100% bezpieczesntwa , bo przewod był z tych wytrzymałych nie przewidzialem tego , ze nie był odporny na benzyne - po tygodniu zmiekł i jak przekrecilem kluczyk 3bary zrobiły swoje - pekł jak balonik zalewajac mi silnik wacha dobrze ze silnik był zimny i nie doszło do zapłonu człowiek uczy sie na błędach i teraz wiem , ze tylko specjalne do wachy przewody używac (sa wzmacniane materiałem w srodku) - ale jak cos robisz pierwszy raz ciezko ustrzec sie błędów ... które moga skonczyc sie kompletnym zniszczeniem furki
  23. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > zamiast góry z palio z blachy można dosyc łatwo wykonac nową kopółkę > za przysłowiowe grosze. mozna bo tak myslisz , czy wiesz kto robi takie za grosze?
  24. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    > No w końcu wszystko w jednym miejscu > Czyli tym sposobem można osiągnąć 110KM i 155Nm z 1.1 bez odprężania > silnika ? > Z 900 też by się tak dało, czy ten silnik za słaby jest do turbo ? raczej z 1.2 - z 900 bym sie nie bawił
  25. bemol odpowiedział Tommi na temat - Centomania
    ja jestem osobiscie na ostatnim etapie wkładania soft turbo wszystko juz podlaczone , tylko kolektor z turbinka zostało zalozyc (kolektor , dp itp zlozone w jedna całosc) Koszt w jakim sie zamkne to 1300zł ps. ktos pisał czy warto do NA wstawiac IC - odpowiadam ze od 2tyg jeżdze na IC ze sprintera i orurowaniem długim i autko zamulone pzdr

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.