test był robiony w dwóch autach. tzn w mojej Asterce mam Osramy, a golob philipsy. Ja mam uszkodzona regulacje lewego reflektora i widac na zdjęciach, że jest on nieco za nisko. Jak naprawię to powtórzymy fotki Jesli postawi sie dwa auta obok siebie to różnica jest na korzyść philipsów, ale jakby je tak osobno postawić bez porównywania to pewnie w codziennym użytkowaniu różnicy mocno by się nie odczuło, co nie zmienia faktu, że mimo wszystko philips lepiej świeci oczywiście IMO Ja nie żałuje, że kupiłem osramy, oby tylko przesadnie szybko nie padły i będzie bardzo OK