Zawartość dodana przez bielaPL
-
Fiat TIPO 2015
Fiat zazwyczaj ładne auta robi
-
Hyosung GT 650p co o nim powiecie? A może Burgman 650?
generalnie pracownicy rometa mają problem z wiedzą jak cokolwiek serwisować, trudno znaleźć dobry serwis, warto poczytać gdzie jechać żeby ci sprzętu nie zepsuli, a najlepiej olać gwarancję i znaleźć normalny warsztat
-
Hyosung GT 650p co o nim powiecie? A może Burgman 650?
No poniżej 5 klocków ciężko coś kupić niezależnie od wieku.
-
2017 Citroen C3 ladna bestia, dostal 'air bumps' = premiera za 6h
Nie do końca tak jest. Mały silnik po prostu ma mniejszą żywotność i tyle. Bezawaryjny Yaris I 1.0 przy 300 tyś km daje już znać że domaga się remontu. Myślę że w Australii po prostu więcej jeżdżą. U nas to koło domu się krecisz plus z raz na wakacje skończysz. Wyjdzie tego z 10-15kkm to motor wytrzyma.
-
Regeneracja turbo ze zmienna geometrią łopatek - efekty?
Muszę swój sprawdzić. Na razie 99tys i działa. Przy otwartych oknach nic nie słyszałem. Oleju nie zmieniałem w niej nigdy
-
Klima autoatyczna
chyba tu tak działa, w manualnej w innym aucie leciał mróz, tutaj jak ustawie na 16 to zimniej leci, ale jak zrobie zeby bylo 25 (a na zew. 30) to dmucha zimnym ale nie zamraza, dla zdrowia to w sumie lepiej
-
Co najbardziej opłacalne z rocznika 2006-2007?
i design daewoo był zajebisty, do tego stopnia że inni go kopiują
-
Co najbardziej opłacalne z rocznika 2006-2007?
Jest to jakiś pomysł. Tylko trzeba tanio kupić i za rok opchnac żeby nowszy rocznik wziąć
-
Co najbardziej opłacalne z rocznika 2006-2007?
Nie. Marka i to ze daewoo się wyprowadzilo z pl. Kupiłem 7 latka za 8700 sprzedałem po 2.5 roku za 6500. Interes dobry a auto jechało ok.
-
Naprawa gotówkowa czy bez?
w tym przypadku raczej gotówkowa tylko z minimum raz się odwołać od 1 kwoty
-
Co najbardziej opłacalne z rocznika 2006-2007?
Witam Jakieś 10 lat temu najbardziej opłacalnym autem używanym w okolicach 10 lat był Lanos. Tani zakup, a auto w miarę wytrzymałe i na lpg tanio jeździło. Co dzisiaj może być takim autem z lat 2006-2007 (wielkościowo minimum B+)? Czyli tani zakup, sporo na wartości straciło, tanie utrzymanie (lpg), względna trwałość. Z tańszych na razie znalazłem lacetti logan stilo
-
Regeneracja turbo ze zmienna geometrią łopatek - efekty?
to coś zwalone, auto poniżej 2tys obrotów dostaje maksymalny moment 200nm, i czuć tego kopa, oczywiście nie jest to mega kop jak aut 300KM czy 200KM , ale jest i ciągnie to tak do 5tys a potem moment już spada
-
fiat zardzewiał
A na fiata jest zainteresowanie? Ostatnio miałem niskie wymagania jak kupowałem Suzuki. Ma odpalić, jechać prosto, bez widocznych oznak korozji. No i mam co chciałem
-
Łamanie prawa dla dobrych celów
czyli etyka ale jakiś paragraf by się przydał
-
Łamanie prawa dla dobrych celów
o, to dobre, skad to jest?
-
Jest JDM, jest German Style... a my coś mamy?
Jest już jakiś Polski styl tuningu aut? Prócz wieś tuning...
-
Łamanie prawa dla dobrych celów
powinno być napisane że możesz łamać wszystkie przepisy w takich momentach jeżeli nie spowoduje to zagrożenia dla innych uczestników ruchu - to by wystarczyło
-
Łamanie prawa dla dobrych celów
Post Freda https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/422557-apel-do-kierowc%C3%B3w/#entry6006456 I tak mnie naszło. Jest jakiś kodeksowo przykaz co można łamać za przepisy puszczając pojazdy uprzywilejowane?
-
Sandero Stepway 0.9TCE lpg
Fajnie. Chyba są jedyni w PL gdzie gaz fabryczny jest?
-
Sandero Stepway 0.9TCE lpg
To porob jeszcze foty jak to wygląda:) a jak spalanie? Te lpg montuja w fabryce czy w pl dokładają?
-
fiat zardzewiał
Jeep gc 4.7 na lpg i będziesz szczęśliwy.
-
Sandero Stepway 0.9TCE lpg
od razu go zabezpiecz antykorozyjnie
-
fiat zardzewiał
tylko żeby nie było że zamienił stryjek... polecam jakąś terenóweczkę, daje sporo frajdy
-
fiat zardzewiał
czyli jednak do żyda pchasz? https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/423556-fiat-bravo-14-t-jet-120km/ co będzie nowego?
-
Dziwne drżenie na kierownicy
I po operacji, 900zl zamienniki i 300 robota. Autko wróciło do życia