Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

raf1al

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez raf1al

  1. Co może być powodem twardego sprzegla i brudnego plynu ?
  2. No ok bo narazie wizualnie patrzyłem tylko, i w nowej wielozawor jest wyzej montowany bliżej tego dekielka o prawie 2cm bałem się że nie przykręcę dekla bo zawor będzie wystawa.
  3. Posiadam obecnie butle stako 630x204 i wkręcony wielozawor brc. Butle musze wymienić ,tylko czy ten wielozawor Brc będzie pasował do butli elpigaz 630x200 ? Nieco wyszej jest ta flansza przyspawana co przykręca się zawor elpigaz niż w stako.
  4. TAk udało mi sie . uszczelniłem ta puszkę z elektryka , jak piszesz ta śmieszną blachę co serwo jest przykręcane(wyjołem całe serwo i nie ukręciłem rurek ) do niej a całość do karoserii, kretyński patent ale cóż.... oraz tam przez maglownice tez się lało, bo tam tez jest ta śmieszna uszczelka oraz jakiś dodatkowy plastik wkręcany w karoserie. nowy filc i teraz jest sucho z przodu i nie paruje nie śmierdzi zostały tylne lampy bo miedzy nimi a karoseria tez musi byc uszczelka gąbkowa dałem nowe ale dalej cos tamtędy leci ehh
  5. Mam kolejny problem, odkryłem ze w klapie jest centralny zamek myślałem ze tylko w drzwiach do tej pory. problem jest taki ze zamek nie działa w pełni tzn przy otwieraniu auta z pilota zamek otwiera klape ale przy zamykaniu juz nie zamyka dziala tylko w jedna strone siłownik ( na krotko działa w obie) centralny działa z pilota i z kluczyka domykanie szyb działa z kluczyka . kable całe, wiec gdzie jest problem??
  6. Witam problem jest taki ze woda wlewa sie przez przejscie krzyżaka od kolumny kierownicy. dokładnie otworem gdzie z przekładni przechodzi wałek do wnętrza kierownicy do którego sie przykręca krzyżak. i nie wiem czy brakuje jakiejś uszczelki czy czegoś tam . nie mogę nigdzie w googlach znaleźć konkretnych fotek czy odpowiedzi wszędzie piszą o typowych przeciekach wody w oplach (może nie potrafię ) może ktoś posiada jakieś foty od środka jak i od spodu tych miejsc gdzie przekładnia wchodzi do wnętrza kabiny w korsie C? lub wie jak uszczelnić dokładnie to miejsce? ktos demontował przekładnie i wie co tam jest dokładnie zamontowane do uszczelnienia? na foto zaznaczyłem którędy się wlewa potwierdzone podczas deszczu i szlaufem help
  7. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford
    no jak uwazasz ale to nie 1.9 TDI marne 100km bez turbo
  8. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford
    czym tu sie scigac 1.6 :D normalna przepsowa jazda powyzej 100
  9. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford
    czyli bosch nie bedzie złym wyborem o 50 tanszy od ATE
  10. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford
    najtanszy bosch ale słyszałem ze ate najlepszy z tych 3 chodzi o to by sie tarcze nie skrzywiły po 100km!
  11. witam co polecacie na przod do focusa 1 zestaw tarcze i klocki ATE Bosch czy Brembo:)
  12. Posiadam dwupłaszczowy wymiennik 140litrowy i mam takie szybkie pytanie jaka tam wsadzic grzałke 2KW czy 3KW co bedzie lepszym rozwiazaniem ?
  13. Posiadam dwupłaszczowy wymiennik 140litrowy i mam takie szybkie pytanie jaka tam wsadzic grzałke 2KW czy 3KW co bedzie lepszym rozwiazaniem ?
  14. raf1al odpowiedział Miromat na temat - Motokącik
    > W kazdym silniku mozna wypalic zawory przy LPG kiedy masz zly sklad mieszanki (zbyt uboga > mieszanka) lub zle ustawiony luz zaworowy. > I tu jest ten problem z honda, ze nie ma tam hydraulicznej regulacji zaworow, tylko sa srubki. > Konieczne jest pilnowanie luzu zaworowego. Konieczna jest regulacja co 20-25kkm (koszt ok > 150zl). w focusie mam podobnie teraz mam juz 50kkm na LPG pojechałem ustawiać luzy i....... odesłali mnie z kwitkiem bo nie bylo co ustawiac wszystko ok .. pojechałem do innego magika i to samo:) a podobno 1.6 zle znos gaz w fordzie mk1
  15. no i wkleili szybę nawet poszło z 20 minut odtłuszczane później primer (20 minut odczekane by podsechł dobrze ze go mało było bo bym z osiem razy malował, a tak to na styk) dałem na szybę na cały ten czarny pasek żeby z klejem trafić , na karoserie wycisnolem klej , dobrze sie wyciskał w stożek ale dobrze ze miałem dwie tubki bo brakło około 10 cm szybka położona i lekko dociśnięta tak ze równo leży z wszystkim plastikami wewnątrz i na zewnątrz wewnątrz klej odrobinę wyszedł poza rant tak po 1mm, 2mm. teraz czekam minimum 24 godziny na efekty co do wklejania to 3 noce nie spalem a to takie proste teraz
  16. > Stosuje się go, żeby klej trzymał się epicko. > Przeokropnie to za słabo. i chroni przed UV podobno
  17. spoko jeszcze tylko przyssawki załatwić muszę i druga obawa ze jedna tubka to mało będzie z szyba źle może nie wyszło bo noweczka będzie panelu szkoda pól pokoju rozbierać trzeba
  18. szyba niewielka jak w corsie c ogladalem filmik i mniej więcej wiem o co kaman szybę mam nowa bo ta która wyciolem oparłem sobie na fotelu na chwile i mi sie zesunęła powodując dziurę i pękniecie szyby udało mi sie kupić Nowke szybę nordgalss za 100zł czyli spokojnie zastosować zestaw Boll na szybę i na karoserie primer po wcześniejszym odtłuszczeniu i wklejać? nic innego nie stosować /.??
  19. > Nie dajesz aktywatora, jeśli klej kładziesz na warstwę starego kleju. Wystarczy odtłuścić benzyną > ekstrakcyjną. > Acetonu raczej bym nie stosował (rozpuszcza poliuretan i choć klej jest stary, to może go ruszyć). wiec tak czym dobrze odtłuscic pod primer ?? i wyczyscilem cały stary klej wraz z primerem z tej warstwy ceramicznej na szybie o dziwo nie uszkadzając jej wiec primer na szkło i na blachę pojdzie czy zestaw Boll'a będzie dobrym rozwiązaniem jedna tubka starczy??? moze zamiast primera kupic to http://e-katalog.intercars.com.pl/#/prod...ju-do-szyb.html okolo 30 dychy
  20. no ok ale czy jest potrzeba stosowania aktywatora czy wystarczy odtłuścić jakimś acetonem?? a na pomalowana blachę dać sam primer i klej a klej na szybie przyciąć na 1mm odtłuścić i tak kleić bo na szybie to trzyma sie niemiłosiernie
  21. klej na szybie czy na rancie karoserii nie ma znaczenia jeden czort chodzi mi czy ten primer nakładać na stary klej jak jest czy tylko go odtłuścić dobrze a primer na czysta blachę tylko. bo co to ten cały aktywator jest .. poniżej link jest primer i aktywator http://jktools.pl/55-kleje-i-srodki-montazowe
  22. No filozofi nie ma. Ale czy tym gruntem primerem smaruje sie tez stary klej na szybie czy wystarczy odtluscic acetonem lub ekstracyjna czy jakis aktywator musi byc bo na czysta zdrowa blache polakierowana to wiem ze primer. A na klej stary to podobno primer sie nie daje chyba ze szyba nowa i bez kleju.
  23. Moze sie ktoś tym zajmuje na AK bo potrzeba porada ale nie wyczytana z Google czy YouTube!!
  24. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford
    a jak nie posiadam takiego sprzetu?
  25. raf1al odpowiedział raf1al na temat - Ford

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.