Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

raszek007

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez raszek007

  1. Oznaczenie E w nazwie oznacza obniżone opory toczenia. Mieszanka jest optymalizowana pod tym względem w tej oponie.
  2. czyli najlepiej oddać do serwisu żeby dobrali właściwą część. Zastanawiam się jeszcze nad opcją zakupu całego alternatora, bo pewnie jak ten rozbiorą to jeszcze będzie coś wymienić. A tak byłby nowy. Czy można użyć tego Valeo zamiennie z Boschem (mam numer 9646321880)? 150A 14V http://allegro.pl/alternator-citroen-peugeot-1-4-1-6-2-0-hdi-150a-i3904474564.html
  3. dzięki za odpowiedzi. Dzisiaj rozmawiałem z mechanikiem (nie Peugeot) i Pan twierdzi, mimo że jest to Bosch to i tak mogą występować dwa typy sprzęgła (różniące się szerokością). Jeśli to prawda to straszne zróżnicowanie jest. Czy ktoś może potwierdzić w/w?
  4. Witam, muszę pomyśleć o wymianie sprzęgła alternatora w P 308 1.6 hdi (90km; 2008r). Chce kupić sam część i oddać samochód do mechanika na samą wymianę. Udało mi się zorientować, że występuje w tym silniku alternator Bosch lub Valeo. Sprawdziłem w aucie i jest to bosch. Może ktoś wie czy jest jeden typ sprzęgła czy też są różne do tego alternatora? I pozostaje zakup części po zdemontowaniu/sprawdzeniu? Dzięki z góry za odp.
  5. raszek007 odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witam Moj samochodzik to Megane 1.5 dci 5-drzwiowy z 2004 roku p.s. jeszcze awatora nie zdazylem zmienic

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.