-
Najcichszy kompakt około 5 letni
myślę ze dyskusja jest bezzasadna...dla mnie oczywistym wyborem bedzie auris hybrid, ewentualnie prius jesli budzet nie daje rady
- Duży Van.
-
pierwsze 4x4
a co byscie powiedzieli na ponizsze propozycje? http://allegro.pl/hyundai-galloper-3drzwi-innovation-2-5-tdi-zarejes-i6034584750.html http://otomoto.pl/oferta/land-rover-discovery-2-5-tdi-300-trophy-2-osobowy-klimatyzacja-nowe-opony-sprowadzony-ID6yiK8z.html no i to: http://allegro.pl/mitsubishi-pajero-i6037847910.html wydaje mi sie ze ostatni ma odpowiednie wyposazenie dla mnie -mysle ze moglby sobie poradzic w terenie na poczatek czy tem model jest ok?
-
pierwsze 4x4
a co byscie powiedzieli na to: http://otomoto.pl/oferta/toyota-land-cruiser-pilnie-sprzedam-ID6y3GRt.html#c1405dbd2d
-
pierwsze 4x4
- pierwsze 4x4
witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)- pierwsze 4x4
witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)- pierwsze 4x4
witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)- Co kupić zamiast VW T4
doblo maxi ? trudno mi sie wypowiedziec co do starej wersji ale nowe doblo/combo maxi jest naprawde duze ewentualnie scudo- auto firmowe do wyboru
i na nic informacje ze VW oszukiwał klientów ... ciekawe jak by Was w markecie oszukali- pewnie byście poszli się wykłucać o kilka złotych zaraz ktoś napisze że przecież oszukiwali w dieslach - to w benzynie można im zaufać tak?- fotoradar na Swiatłach
mi tez - szczegolnie jesli znaczek na jego przodzie to scania dmc 40 t- fotoradar na Swiatłach
czy mieliście już przyjemnosc otrzymać zdjecie z fotoradaru na swiatlach czy janosik informuje o wszystkich tego typu urzadzeniach? brawo dla wrocławia w ktorym sygnalizator pokazuje za ile sekund zmieni sie swiatlo gdyby wszedzie tak bylo nie mialbym nic przeciwko fotoradarom na swiatlach- Toyoty znowu do serwisów
jezdze od 5 lat avensisem - ponad 200 tys km i co jakis czas jezdzilem na jakas akcje serwisową -toyota sie prZyznaje w przeciwienswtwie do niemieckiej konkurencji, dlatego kolejne auto tez bedzie z japonii gdy mialem 98 tys serwis stwierdzil ze delikatnie poci sie tylny amortyzator wiec wymienia kpl - ciekawe ktory producent przyznalby sie 2 tys przed koncem gwarancji. gdy zglosilem ze moim zdaniem piszczy turbo to po tygodniu wymienili na nowe , jak wyskoczyl blad to wymienili wtryskiwacze- bez dyskusji. na czas wymiany auto zastepcze, oczywiscie bezplatnie pozdrawiam uzytkownikow aut ktorych producent mami ze malo palą i są ekologiczne- tiguan maska
czy maska od tiguana przed 2011 pasuje do poliftowego? i odwrotnie- segment
- pierwsze 4x4
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.