Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SAMIR

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. myślę ze dyskusja jest bezzasadna...dla mnie oczywistym wyborem bedzie auris hybrid, ewentualnie prius jesli budzet nie daje rady
  2. SAMIR odpowiedział lnk na temat - Motokącik
    a S-max ?
  3. SAMIR odpowiedział SAMIR na temat - Kącik 4x4
    a co byscie powiedzieli na ponizsze propozycje? http://allegro.pl/hyundai-galloper-3drzwi-innovation-2-5-tdi-zarejes-i6034584750.html http://otomoto.pl/oferta/land-rover-discovery-2-5-tdi-300-trophy-2-osobowy-klimatyzacja-nowe-opony-sprowadzony-ID6yiK8z.html no i to: http://allegro.pl/mitsubishi-pajero-i6037847910.html wydaje mi sie ze ostatni ma odpowiednie wyposazenie dla mnie -mysle ze moglby sobie poradzic w terenie na poczatek czy tem model jest ok?
  4. SAMIR odpowiedział SAMIR na temat - Kącik 4x4
    a co byscie powiedzieli na to: http://otomoto.pl/oferta/toyota-land-cruiser-pilnie-sprzedam-ID6y3GRt.html#c1405dbd2d
  5. SAMIR odpowiedział SAMIR na temat - Kącik 4x4
  6. SAMIR dodał temat w Motokącik
    witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)
  7. SAMIR dodał temat w Motokącik
    witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)
  8. SAMIR dodał temat w Kącik 4x4
    witam mysle o zakupie pierwszego 4x4 dla przyjemnosci na codzien bedzie inne auto a to ma byc na weekendowe wypady do lasu , w jakies blotko chodzi o cos do 8-10 tys zł żeby nie było zal poodzierac co byscie proponowali nie musi byc duze nie musi byc luksusowe ma byc w miare bezawaryjne i niezbyt zardzewiale teren nie bedzie zbyt ciezki bo bede sie uczyl jak jezdzic w terenie mimo wszystko nie chciałbym celować w lata 80:)
  9. doblo maxi ? trudno mi sie wypowiedziec co do starej wersji ale nowe doblo/combo maxi jest naprawde duze ewentualnie scudo
  10. SAMIR odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    i na nic informacje ze VW oszukiwał klientów ... ciekawe jak by Was w markecie oszukali- pewnie byście poszli się wykłucać o kilka złotych zaraz ktoś napisze że przecież oszukiwali w dieslach - to w benzynie można im zaufać tak?
  11. SAMIR odpowiedział SAMIR na temat - Motokącik
    mi tez - szczegolnie jesli znaczek na jego przodzie to scania dmc 40 t
  12. czy mieliście już przyjemnosc otrzymać zdjecie z fotoradaru na swiatlach czy janosik informuje o wszystkich tego typu urzadzeniach? brawo dla wrocławia w ktorym sygnalizator pokazuje za ile sekund zmieni sie swiatlo gdyby wszedzie tak bylo nie mialbym nic przeciwko fotoradarom na swiatlach
  13. SAMIR odpowiedział volf6 na temat - Motokącik
    jezdze od 5 lat avensisem - ponad 200 tys km i co jakis czas jezdzilem na jakas akcje serwisową -toyota sie prZyznaje w przeciwienswtwie do niemieckiej konkurencji, dlatego kolejne auto tez bedzie z japonii gdy mialem 98 tys serwis stwierdzil ze delikatnie poci sie tylny amortyzator wiec wymienia kpl - ciekawe ktory producent przyznalby sie 2 tys przed koncem gwarancji. gdy zglosilem ze moim zdaniem piszczy turbo to po tygodniu wymienili na nowe , jak wyskoczyl blad to wymienili wtryskiwacze- bez dyskusji. na czas wymiany auto zastepcze, oczywiscie bezplatnie pozdrawiam uzytkownikow aut ktorych producent mami ze malo palą i są ekologiczne
  14. SAMIR dodał temat w Volkswagen
    czy maska od tiguana przed 2011 pasuje do poliftowego? i odwrotnie
  15. SAMIR odpowiedział SAMIR na temat - Motokącik
    czyli skoda ma dwa auta w segmencie B? nie ruzumiem

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.