Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

marcinstyk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    Taniej nie znaczy lepiej Co do Valvoline posiadam taki u siebie i wczoraj po 9 tyś na tym oleju sprawdziłem na bagnecie ile tam jeszcze go zostało oleju oczywiście mniej bo miałem wycieki ale olej jest nadal przeźroczysty i śmiało go moge polecić pojeźdze jeszcze 6 tyś i następny będzie valvoline 5w40 mimo ze teraz mam 10w40
  2. > Witam, mam pytanie takie jak w temacie wątku, czy ktoś próbował > zamontować Blosa do tego modelu silnika ( Astra F ) , > zastanawiam sie nad taką ewentualnością- ale nie wiem czy to w > ogóle możliwe ze względu na kształty rury dolotowej > Będę wdzięczny za wszelkie informację > pozdrawiam Ja się przymierzałem się z 15 razy ale zmieniłem wkońcu silnik Myśle ze przy x16xel jedyne wyjście to zamontować kolektor ssący z przepustnicą i tak dalej od astry f x14xe i dopiero blos
  3. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    No troszke tego oleju zużyłem w starym silniku i w sumie aż takich rzeczy to się nie działo. Moze kiedyś Gm był dobry albo jest nadal a ja kupiłem podróbke i sa efekty Co myślicie zeby zmienić olej na 5w50??
  4. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > dobrze jeździ? > silnik nie bierze za duzo oleju? > to lej to samo > cudów chyba nie oczekujesz po zmianie oleju Jeździ dobrze Oleju nie bierze tylko cieknie zimeringiem wału od strony skrzyni a to zaczeło cieknąc dopiero po wymianie zimeringu Silnik chodzi głośniej i klepią popychacze czego poprzedni właściciel nie miał a zalewał 10w40 Mobil. U mnie efekt wallących popychaczy był widoczny w sumie po tygodniu od zalania oleju :| Oczekuje od oleju ze przestaną klepać poppychacze przy rozruchu silnika Bo silniczek naprawde w super stanie wszystko chodzi jak trzeba ciśnienie trzyma rózne na wszystkich cylindrach
  5. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    Witam wszystkich ponownie Zbliża mi się zmiana oleju i który wybrac? Jaki będzie najlepszy do mojego c18xe.? Dodam ze poprzednio zalałem 10w40 GM
  6. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Szczerze polecam VisionPlus +50%, albo do lamp soczewkowych zestaw > HID, czym się pewnie narażę wielu osobom, ale w soczewkach jest > to naprawdę okej Jak najbardziej popieram w soczewki zestaw HID
  7. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > Wcześniej jeździłem na oleju 10w40 GM ostatnio zmieniłem na 10w40 BP > visco-gdyż polecono mi go i robi go Castrol. To co zauważylemto > to że nie robi się od razu czarny oraz zawory mniej klepią > Zatem jestem zadowolony > Pozdrawiam no to chyba i ja zaleje jakiegoś innego Castrola czy coś lepszego
  8. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > skoro jest czarny, znaczy że ma dużo dodatków czyszczacych. > ps. nikt ci nie każe jeździć na tym oleju. wlej innego i zobacz czy > będzie różnica w hałasie na plus No ok ale mam w zapasie jeszcze 15 litrów
  9. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > skoro, jak sam piszesz, od bardzo długiego czasu używasz tego oleju i > widzisz, że silnik jeszcze jeździ i do tego ma się dobrze to > chyba sam powienieneś wpaśc na to, że ten olej nie może być > marnej jakości, bo pewnie cos by juz wysiadło w silniku ok ale olej po 2 tyś km robi się już czarny i znajomy był w sklepie i znajomy sprzedawca mówił zeby bronić się rękami i nogami przed tym olejem chyba ze sie sprzedaje samochód. Używam od dawna i taki super zadowolony nie bardzo jestem do x16xel jedynie tanie dolewki były. A teraz silnik nic oleju nie bierze ale po 2 tyś własnie olej już jest czarny i zaczeły klepac popycze a silnik nigdy nie widział LPG
  10. marcinstyk odpowiedział lelek na temat - Opel
    > W tym wątku umieszczamy zapytania o oleje, chwalimy się swoimi oraz > dyskutujemy na temat wyższości jednych nad drugimi. > Zakładane wątki poza tym będą natychmiast usuwane. > Pozdroofka Ja od bardzo długiego czasu używam oleju 10w40 GM ale znów słyszałem opinje ze jest on bardzo kiepskiej jakości co o tym myślicie.?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.