Zawartość dodana przez marcinstyk
-
Oleje
Taniej nie znaczy lepiej Co do Valvoline posiadam taki u siebie i wczoraj po 9 tyś na tym oleju sprawdziłem na bagnecie ile tam jeszcze go zostało oleju oczywiście mniej bo miałem wycieki ale olej jest nadal przeźroczysty i śmiało go moge polecić pojeźdze jeszcze 6 tyś i następny będzie valvoline 5w40 mimo ze teraz mam 10w40
-
Astra 1,6 16V ( x16xel) a BLOS
> Witam, mam pytanie takie jak w temacie wątku, czy ktoś próbował > zamontować Blosa do tego modelu silnika ( Astra F ) , > zastanawiam sie nad taką ewentualnością- ale nie wiem czy to w > ogóle możliwe ze względu na kształty rury dolotowej > Będę wdzięczny za wszelkie informację > pozdrawiam Ja się przymierzałem się z 15 razy ale zmieniłem wkońcu silnik Myśle ze przy x16xel jedyne wyjście to zamontować kolektor ssący z przepustnicą i tak dalej od astry f x14xe i dopiero blos
-
Oleje
No troszke tego oleju zużyłem w starym silniku i w sumie aż takich rzeczy to się nie działo. Moze kiedyś Gm był dobry albo jest nadal a ja kupiłem podróbke i sa efekty Co myślicie zeby zmienić olej na 5w50??
-
Oleje
> dobrze jeździ? > silnik nie bierze za duzo oleju? > to lej to samo > cudów chyba nie oczekujesz po zmianie oleju Jeździ dobrze Oleju nie bierze tylko cieknie zimeringiem wału od strony skrzyni a to zaczeło cieknąc dopiero po wymianie zimeringu Silnik chodzi głośniej i klepią popychacze czego poprzedni właściciel nie miał a zalewał 10w40 Mobil. U mnie efekt wallących popychaczy był widoczny w sumie po tygodniu od zalania oleju :| Oczekuje od oleju ze przestaną klepać poppychacze przy rozruchu silnika Bo silniczek naprawde w super stanie wszystko chodzi jak trzeba ciśnienie trzyma rózne na wszystkich cylindrach
-
Oleje
Witam wszystkich ponownie Zbliża mi się zmiana oleju i który wybrac? Jaki będzie najlepszy do mojego c18xe.? Dodam ze poprzednio zalałem 10w40 GM
-
Żarówki
> Szczerze polecam VisionPlus +50%, albo do lamp soczewkowych zestaw > HID, czym się pewnie narażę wielu osobom, ale w soczewkach jest > to naprawdę okej Jak najbardziej popieram w soczewki zestaw HID
-
Oleje
> Wcześniej jeździłem na oleju 10w40 GM ostatnio zmieniłem na 10w40 BP > visco-gdyż polecono mi go i robi go Castrol. To co zauważylemto > to że nie robi się od razu czarny oraz zawory mniej klepią > Zatem jestem zadowolony > Pozdrawiam no to chyba i ja zaleje jakiegoś innego Castrola czy coś lepszego
-
Oleje
> skoro jest czarny, znaczy że ma dużo dodatków czyszczacych. > ps. nikt ci nie każe jeździć na tym oleju. wlej innego i zobacz czy > będzie różnica w hałasie na plus No ok ale mam w zapasie jeszcze 15 litrów
-
Oleje
> skoro, jak sam piszesz, od bardzo długiego czasu używasz tego oleju i > widzisz, że silnik jeszcze jeździ i do tego ma się dobrze to > chyba sam powienieneś wpaśc na to, że ten olej nie może być > marnej jakości, bo pewnie cos by juz wysiadło w silniku ok ale olej po 2 tyś km robi się już czarny i znajomy był w sklepie i znajomy sprzedawca mówił zeby bronić się rękami i nogami przed tym olejem chyba ze sie sprzedaje samochód. Używam od dawna i taki super zadowolony nie bardzo jestem do x16xel jedynie tanie dolewki były. A teraz silnik nic oleju nie bierze ale po 2 tyś własnie olej już jest czarny i zaczeły klepac popycze a silnik nigdy nie widział LPG
-
Oleje
> W tym wątku umieszczamy zapytania o oleje, chwalimy się swoimi oraz > dyskutujemy na temat wyższości jednych nad drugimi. > Zakładane wątki poza tym będą natychmiast usuwane. > Pozdroofka Ja od bardzo długiego czasu używam oleju 10w40 GM ale znów słyszałem opinje ze jest on bardzo kiepskiej jakości co o tym myślicie.?