Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ralfik77

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzięki za info, w takim razie może będę musiał sprawdzić też uszczelkę pod kolektorem ssącym. Jest już podejrzenie pęknięcia kolektora wydechowego, może warto zajrzeć też do ssącego. Dla zainteresowanych mój problem opisałem pod adresem: https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/427143-z18xe-dziwny-poranny-rozruch-i-wolne-obroty/ Może ktoś będzie miał jakiś pomysł.
  2. W jaki sposób doszedłeś do tego że to uszczelka pod kolektorem ssącym?
  3. Na urlop to jadę do Bułgarii, także z tym telefonem do ASO to nie tak łatwo, to najbliżej miejsca zamieszkania wskazało właśnie 650 zł - 450 kluczyk i 200 programowanie. Ale temat rozwiązany, winną okazała się jednak cewka (podobno to też transponder), pomimo tego że dawała trochę ponad 30 ohm, po przelutowaniu nowej kluczyk odżył. Koszt usługi 100 PLN. Pozostało mi jeszcze z czytanie błędów i ewentualne wyeleminowanie usterek powodujących mryganie kluczyka z samochodem. No cóż mam jeszcze 2 tygodnie na dalszą walkę.
  4. Ja mam przedlifta, także kluczyk ma inny kształt i na 3 przyciski, podjadę jeszcze dzisiaj do innego magika od spraw elektronicznych (miał swój zakład), a jak nie to znalazłem jeszcze warsztat w którym mówią, że za 450 zł będę miał na gotowo. Zawsze 200 do przodu.
  5. Cewka po zmierzeniu wydaje się być ok, ma ponad 30 ohm. Przelutowanie nic nie pomogło, także chyba czeka mnie wymiana kluczyka w serwisie. Umówiony już jestem na piątek. Po rozeznaniu cenowym wychodzi na to że będę lżejszy o jakieś 650 zł.
  6. Gdzie ja taką cewkę kupię? Może po prostu podjechać tam gdzie naprawiają kluczyki, może przelutowanie pomoże. Najgorsze jest to że mam mało czasu, bo wyjazd się zbliża.
  7. Aku był odpinany, nie pomaga.
  8. Hmm, o tym nie pomyślałem, ale jakby bateria była na wymarciu to nie otwierałby centralnego chyba.
  9. Witam, Podczas próby odpalenia samochodu pojawia mi się na wyświetlaczu auto z kłódką i zero reakcji na przekręcenie kluczyka tj. w ogóle nie reaguje rozrusznik. Pilot do centralnego normalnie działa. Drugim kluczykiem normalnie odpalam samochód ale w momencie rozruchu potrafi pojawić się błąd silnika, który po sekundzie znika z deski rozdzielczej (jeszcze go nie zczytywałem). Co o tym sądzicie? Z tego co wyczytałem to problem z immobilizerem i kluczyk do wymiany, ale czy pozostaje tylko ASO? Poza tym czy błąd silnika może mieć jakiś związek z drugim kluczykiem? Przed całą sytuacją nic się nie działo. Silnik 1.8 benzyna Z18XE
  10. 230V Sprawa załatwiona, winnym okazał się poluzowany przewód przy włączniku ciśnieniowym.
  11. Wzywam elektryka, sam stycznik drga i iskrzy na fazach, tak jakby cewka cały czas przeskakiwała, do silnika dochodzą 3 fazy, po odłączeniu kabli idących do pompy za stycznikiem i sam stycznik drga ale już nie iskrzy.
  12. Wydaje mi się że dochodzą wszystkie fazy, sprawdzę to co opisujecie jak wrócę do domu.
  13. Mam podłączony ten czujnik ciśnieniowy, który w zależności od ciśnienia wody załącza, lub rozłącza pompę.
  14. Witam, Mam taki problem, mianowicie w obwód do pompy wody przy hydroforze mam wpięty stycznik TSM1, który połączony jest z przełącznikiem, który to w zależności od ciśnienia w instalacji załącza pompę, lub wyłącza pompę. Problem polega na tym, że stycznik zaczął iskrzyć i nie chce się załączyć pompy. Pojechałem do sklepu żeby dowiedzieć się ile takie ustrojstwo kosztuje, sprzedawca powiedział że w nich siadają cewki i że wymiana samej cewki powinna pomóc, zakupiłem cewkę wymieniłem ale nic to nie dało, nadal iskrzy i nie załącza silnika pompy (silnik cały czas wariuje próbuje ruszyć i w tym samym momencie staje), kupiłem drugi stycznik co prawda używany, i na nim jest to samo. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, może coś ktoś podpowie. Dodam jeszcze że przed stycznikiem jest wyłącznik, który całkowicie odcina prąd, może w nim leży przyczyna. Jak to sprawdzić?
  15. Możesz spróbować wymienić same bolce które trzymają drzwi w zawiasach, ale jeśli same otwory w których siedzą te tuleje są już dosyć "rozwiercone" to wymiana tulei nie wiele da.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.