Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wito99

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez wito99

  1. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > JA wytrzymalem tak chyba 2 miesiace, i wymienil mechanior przy okazji wymiany klamotow > eksplotacyjnych Ja już cierpię 6 miechów i mam dość.
  2. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > tył > przód > jak Ci nie zależy na takich samych to możesz pokombinować jakiś tekst Allegro już przerobiłem zanim napisałem posta, nurtuje mnie to, czy te z Alfy będą pasowały bo wydaje mi się że tak. W poniedziałek sprawdzę to organoleptycznie. Mam już praktycznie wszystkie do wymiany co w sumie daje już znaczne koszty za coś co powinno kosztować grosze. Już Audi ma te rzeczy tańsze.
  3. Witam. Już od dłuższego czasu ograniczniki dają o sobie znać. Czyszczenie itp. pomaga na krótko. Dzwoniłem dzisiaj do ASO i cena mnie przeraziła 129zł/szt. na przód i 119zł/szt na tył. Może ktoś wymieniał nieszczęsne ograniczniki? Oglądałem na fotkach z innych modeli aut (są znacznie tańsze) i wg mnie najbardziej zbliżony wyglądem są z Alfy 156, cena 49zł/szt. I teraz pytam, czy może ktoś właśnie zmieniał na te z innych modeli aut?
  4. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > w innym wątku piszesz że czyściłeś czujniki ABSu - czy aby nie uszkodziłeś któregoś? Właśnie wróciłem z garażu i po podpięciu Fesa żadnych błędów w centralce ABS nie ma. Przeprowadziłem wszystkie dostępne w FES-ie testy i jest ok. W tym wypadku wykluczam uszkodzenie czujnika, no chyba że w trakcie testów Fes nie pokaże błędu.
  5. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > moze puszcza ci ktorys przewod hamulcowy? sprawdzales? masz abs z ebd? > tarcze i klocki rozumiem ze rowno sie ztarly? Sprawdziłem raczej wszystko. Tak mam ABS z EBD, czy to coś zmienia? Klocki równo zebrane wzrokowo.
  6. wito99 dodał temat w Stilo
    No i jedno zrobione a tu następne w kolejce. Dziś podczas sprawdzania błędów wywalony był błąd P0500 Czujnik prędkości pojazdu i U1602, ten drugi bez opisu . Co to może być? Gdzie tego czujnika szukać i czy konieczna będzie wymiana, czy może inne opcje.
  7. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Rozebrać, wyczyścić przy okazji można wymienić gumki. Jest manual na to Dzisiaj wyczyściłem, wymieniłem gumy i nasmarowałem smarem do zacisków. Poprawa jest ale hamowanie nie jest do końca równe. Byłem odrazu na stacji kontroli sprawdzić rezultaty mojej pracy i wyszło koło lewe 2,89kN, koło prawe 2,48kN.
  8. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Prawie na pewno problem z zaciskiem, zapieczony tłoczek, trzymające prowadniczki. To może ktoś podpowie co zrobić jeśli tłoczek jest faktycznie zapieczony? Nigdzie jakoś nie znalazłem rozwiązania.
  9. Wiekie dzięki. Jutro sobota więc się pobawię.
  10. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Prawie na pewno problem z zaciskiem, zapieczony tłoczek, trzymające prowadniczki albo > zapowietrzony. > Na 2 miejscu stawiam zanieczyszczone czujniki ABSu... nie do końca wiem jak to się ma do sytuacji > gdzie ABS nie reaguje, ale u mnie przeczyszczenie poprawiło równomierność hamowania Płyn był wymieniony w październiku. Jutro sobota to wezmę się za czyszczenie ii mam nadzieję że powmoże.
  11. > poszukaj schematu w google lub daj elektrykowi niech ci zamontuje Siedze już 2 godziny i nic konkretnego nie znalazłem, niestety. Zawsze staram się robić w autach sam.
  12. > Sprawdź napiecie na żarówce i na akumulatorze, jeśli będą spore różnice to można pokusić się o > założenie przekaźnika/przekaźników. U mnie jest to różnica 0.1/0.2V więc nie ma sensu. Dzisiaj sprawdziłem napięcie i co się okazało, spadek napięcia pomiędzy aku a napięciem na żarówkach jest spory i wacha się na poziomie 1,65V. Jeszcze prośba o to w jaki sposób wstawić przekaźniki. Czyli gdzie jaki kabelek itp.
  13. Witam i o radę pytam. Dzisiaj podczas gwałtownego hamowania zauważyłem że lewy przód hamuje mocniej. Po powrocie podjechałem na stację diagnostyczną i fakt, lewe hamuje mocniej niż prawe. Diagnosta już zamykał i nic więcej mi nie sprawdził. Dlatego pytam tu, co może być przyczyną takiego efektu hamowania.
  14. > tak jest inna wtyczka taka jak tu jakiś tekst > ja też zmieniłem u siebie z H4 na nowe H1 i dołożyłem od razu przekaźniki No to jeszcze łopatologicznie jak się zabrać za instalację przekaźników, bo widzę z opini użytkowników że to jednak pomaga.
  15. > Sprawdź napiecie na żarówce i na akumulatorze, jeśli będą spore różnice to można pokusić się o > założenie przekaźnika/przekaźników. U mnie jest to różnica 0.1/0.2V więc nie ma sensu. Jutro to sprawdzę. Natomiast jeśli chodzi o lamyp H1 to pewnie trzeba trochę pomodzić, one tak jak widziałem na zdjęciach mają inną wtyczkę.
  16. > kupić porządne żarówki, a także możesz zrobić światła na przekaźnikach Żarówki raczej nie byle jakie bo PHILIPS X-treme Vision. Rozwiń temat odnośnie przekaźników, co to zmienia itp.
  17. Witam. Od pewnego czasu moja narzeka na przednie światła. Wymieniłem już jej lampy na nowe firmy . Niestety, dziś sam sprawdziłem i fakt są kiepskie. Poradźcie mi w jakie lampy najlepiej zainwestować żeby mogła bezpiecznie śmigać punciawką. Widziałem na Allegro lampy na 2xH1, może te były by lepsze. No chba że jest jakiś inny sposób poprawy świateł.
  18. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > nie ma Czyli pozostaje zakup oryginalnego do tech-a
  19. Witam. Klilka dni temu wymieniłem sterownik w moim Stilo z ESGI 1 na LPG Tech 218. Po poprzednim został mi kabelek właśnie taki . Moje pytanie dotyczy, czy jest możliwość modyfikacji ww kabelka żeby można było się połączyć z Techem.
  20. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > Pozwolisz że się dołączę do twojego wątku...mam podobny problem... > Kurcze...zacząłem uważniej przyglądać się wielkości spalaniu mojego blue velvet czyli UNO 1.0....i > wychodzi na to że pali mi to jeździdło całe 10L/100km LPG.....jazda głównie w trasie....ale > lubię wysokie obrotki > to normalne w tym wozidle żeby to to tyle paliło? jeśli tak to chyba chrzanię to całe LPG i > przechodzę na PB > instalacja to pewnie I generacji, albo II....trudno mi laikowi ocenić.... > wg was, jest ok że taki silniczek spali tyle gazu czy coś jest spieprzone? Ciężko jest mi powiedzieć czy twoje spalanie jest duże ale u mnie wcześniej na trasie mieściłem się w 7 litrach. Być może to wina instalacji I generacji. Najlepiej podjechać do gazownika i sprawdzić, ewentualnie doregulować. U mnie winna jest zużyta listwa wtryskowa. Dzisiaj jestem umówiony na wymianę. Natomiast twojego spalania musi wypowiedzieć się ktoś kto ma pojęcie w tej dziedzinie. Wcześniej miałem Palio 1.2 i tam byłea II generacja ale też 10 litrów nie spalał.
  21. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Sprawdź czy pojawi się jak pojeździsz na noPB, jeśli w tym momencie się nie pojawi a pojawi się > później przy jeździe na LPG to będziesz wiedział, że LPG do regulacji. > Pozdrawiam BAS Zrobiłem na noPb blisko 1000km i dzisiaj podłączyłem się do auta i żadnych błędów nie stwierdzono. Na piątek jestem umówiony z gazownikiem na wymianę listwy wtryskowej, teraz będzie Hana. Mam nadzieję że znikną wszelkie dolegliwości z tym związane.
  22. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > te 4 wtryskiwacze sa najbardziej sensownymi rozwiazaniami. nic innego sie nie oplaca brac. Tak myślę, tylko mi chodzi o sam montaż, czy spokojnie zrobie to sam. I czy trzeba coś kopać w instalacji elektrycznej.
  23. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > z valteka na hane na pewno trzeba bedzie kupic przejsciowki, dostepne w zestawach, na reszte to nie > wiem Dzięki za info, poczekam, może jeszcze ktoś się wypowie odnośnie montażu listwy. Innej niż valtek oczywiście.
  24. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > omvl reg fast > wgs - poslkie wtryskiwacze jakiś tekst > barracuda - kopia hany jakiś tekst > hana h2000 Jeśli zakupię wtryskiwacze, te z proponowanych, to czy jestem w stanie sam wymienić? Czy trzeba zmieniać okablowanie itp.?
  25. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Hej, > warto zobaczyć ustawienia LPG, tzn. mapę wtrysku gazu. > Pozdrawiam > kubussss Chyba wszystko można zobaczyć w tym temacie. Natomiast co do mapy wtrysku gazu to nie wiem czy mój sterownik coś takowego pokaże, bo ja nie znalazłem takiej opcji.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.