Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

wito99

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Zawartość dodana przez wito99

  1. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Gaz na ulicach
    > Żółte Valteki jak już mają przebieg, bo z doświadczenia wiem, że może z nimi być po prostu krucho? > Kalibracja, wymiana zestawów naprawczych+ kalibracja lub wymiana na coś ambitniejszego. > Generalnie idzie chyba za dużo gazu, bo czasy wtrysku benzyny dość krótkie, jak na "pełną" > sekwencją. Jakie są w identycznej sytacji na benzynie? Jak wymienić to na jakie? Check się nie zapala, natomiast pojawia się błąd P1172. Pisałem o nim na kąciku stilo.
  2. Witam. Od dłuższego czasu zauważyłem zwiększone spalanie. W związku z tym, proszę o pomoc. Zamieszczem screeny z programu, może coś pomogą. Wymieniłem już filtry. Nie mam pojęcia gdzie jeszcze szukać przyczyny. I jeszcze moja konfiguracja odczytana ze sterownika. Konfiguracja sprzętowa: 2012-12-28/13:08:00 Wersja programu PC: ESGI - V 0.87 Wersja urządzenia: d.4 Liczba cylindrów: 3-4cyl. Wersja oprogramowania urządzenia: S.38 Numer seryjny 65535 Dane samochodu: data montazu : ˙˙˙˙/˙˙/˙˙ nr rejestracyjny : ddz x555 układ cylindrów : r - rzędowy liczba cylindrów : 4 pojemność silnika : 1,20 L srednica dysz wstryskiwaczy : 2,00mm Opis Dodatkowy: ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ parametry : rodzaj wtryskiwacza valtek żółty rodzaj ukladu zapłonowego cewka / cyl maksymalny czas wtrysku gazu 28,2 [ms] minimalne otwarcie wtrysku gazu 2,6 [ms] temperatura przejścia na gaz 35 [°C] obroty przejścia na gaz 1500 [obr./min] nakł. paliw - liczba wspólnych cykli 1 [cykle] wzbogacanie mieszanki gaz +12 [%] mapa obciążeniowa korekta czasu wtrysku biegu jałowego +0,01 [ms] maksymalne obroty silnika 6500 - wyłączone [obr./min] rodz. szkiełka rezerwy rezerwa odświeżanie oczka 15,0 [sek] sonda lambda 1 odłączona sonda lambda 2 odłączona Czujnik temp. reduktora S podciśnienie reduktora odłączone rodzaj wtrysku benzyny 0 [ms] ciśnienie powrotu na benzynę 0,70 [bar] opóznienie powrotu na benzynę 1,00 [sek] syg. dźwiękowy poniżej ciśn 0,75 [bar] rozgrzewanie wtryskiwacza wyłączone - małe rozgrzewanie wył. od niskiej temp. gazu gazu brak wył. od niskiej temp. gazu reduktora brak opóźnienie przejścia na gaz 3,00 [sek] pełne otwarcie wtrysku 3,50 [ms] procentowe podtrzymanie 33,0 [%] opóź. zał. wtrysku gazu do benz 1,90 [ms] filtrowanie ciśnienia normalne włączony dodatkowa korekta czasu wtrysku biegu jałowego +0,00 [ms] delta obr./min
  3. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Sprawdź czy pojawi się jak pojeździsz na noPB, jeśli w tym momencie się nie pojawi a pojawi się > później przy jeździe na LPG to będziesz wiedział, że LPG do regulacji. > Pozdrawiam BAS Dodam jeszcze że odnośnie gazu pisałem na forum LPG ale jakoś temat padł. Pisałem bo jakoś dużo mi pali jest to tu jakiś tekst
  4. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Istnieje taka możliwość. > Pozdrawiam BAS Ok. Pośmigam kilka dni na noPb a później na LPG i zobaczę czy błąd się pojawi. Moje spostrzeżenia opiszę.
  5. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Skasuj błąd i sprawdź za jakiś czas czy się pojawi. > Pozdrawiam BAS Skasowałem. Teraz chcę pojeździć na benzynce żeby mapy się zebrały. Myślisz że to wina LPG?
  6. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Masz LPG? > Pozdrawiam BAS Tak mam.
  7. wito99 dodał temat w Stilo
    Witam. Byłem przed chwilą zrobić adaptację. Najpierw jednak sprawdziłem błędy, i znowu coś . Błąd jak w temacie, co może powodować taki błąd. Co prawda jest opis ale w języku mi nie znanym. Na załączonym foto widać dokładnie. I jeszcze praca sond lambda.
  8. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Zapinasz wężyk na odpowietrzniku, sprowadzasz go w dół, odkręcasz wlew płynu(pamiętaj o pilnowaniu > poziomu)wysuwasz lekko spinki do góry, następnie odsuwasz wężyk doprowadzający płyn do > siłownika i płyn sobie zlatuje. > Inna opcja to szmata zamiast wężyka. > Pozdrawiam BAS Wielkie dzięki. Idę walczyć. dla Ciebie.
  9. Witam. Wymieniłem dziś płyn hamulcowy w moim wozidełku, hamulce odpowietzyłem, natomiast zostało mi sprzęgło. Moje pytanie brzmi, jak dobrze odpowietrzyć nie posiadając urządzenia 1.806.097.000 opisanego w ZTS? Za porady z góry dziękuję.
  10. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Mam to samo, z tego co zauważyłem dzieje sie tak najczęściej jak jest niska temperatura.... pomaga > przytrzymanie manetki tuż przed przełaczeniem na "długie" kiedy świecą poprawnie. Tak jak by > się cos nagrzać musiało... ale nie wiem czym to jest spowodowane... kiedy temperatura jest > powyzej 10 stopni na plusie nie ma tego objawu.... Dokładnie tak samo jak u mnie. Dzisiaj wymieniłem przkaźnik, zobaczymy czy to coś da, bo puki jest ok ale temperatura znacznie na plusie. Czarna magia
  11. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > tak się dzieje jak masz włączone przednie światła przeciwmgłowe, u mnie jest tak samo Wiem że tak się dzieje lecz p/mgielne nie były włączone .
  12. Witam. Wczoraj wracając z pracy zauważyłem, że podczas przełączania świateł z mijania na drogowe gasną światła mijania. Wcześniej tego nie było. Co się mogło stać i gdzie szukać przyczyny? Dodam że kilkukrotnej zmianie świateł problem na chwilę znika. Za wszelkie porady będę wdzięczny.
  13. Witam. Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Otóż poszukuje instrukcji programowania sterownika ESGI 1, wszędzie są, lecz do ESGI 2. Z góry dziękuję za pomoc. Już zdobyłem. Do zamknięcia.
  14. wito99 odpowiedział wito99 na temat - Stilo
    > Mialem podobny blad.Musialem wymienic sonde.Nie zauwazyles u siebie podwyzszonego spalania??? Fakt, spalanie wzrosło. Nie wiem jak na benzynie ale na LPG wrosło na 100%. Nawet na sobotę ustawiłem się na sprawdzenie instalacji.
  15. wito99 dodał temat w Stilo
    Witam i o porade pytam. Co kilka dni wywala mi błąd jak w temacie. Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu, czy to może już sonda umiera czy może coś innego. W jaki sposób ewentualnie sprawdzić sondę multimerem. Z góry dzięki za pomoc. [url=http://forum.autokacik.pl/files/286495767-b%B3ad.jpg
  16. wito99 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > No i w końcu migacze działają przy otwieraniu i zamykaniu auta Tak zapytam, kolega ma alarm fabryczny czy dokładany w ASO, bo ja próbowałem i niestety nie udało mi się uruchomić mrugania
  17. wito99 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Witam mam problem z uruchomieniem FES 2.0 włączam na 2 sek pokazuje sie loading i wyskakuję Data > file error. OCB Uruchom program jako administrator i będzie ok, miałam to samo w Win7
  18. wito99 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    Witam. Mam pytanie, czu u Was po instalacji program uruchamia się normalnie? Niestety u mnie wywala błąd Data file error. Co może być przyczyną? Problem rozwiązany, Program po instalacji w Win7 trzeba uruchamiać jako Administrator.
  19. wito99 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > Była dyskusja na forum fiatecuscan = > Pozdrawiam BAS Tylko niestety nie każdy jest biegły z angielskiego a tłumaczenie translatorami daje często niezbyt ciekawe efekty i dlatego pytanie moje i Hansa padło na tym forum. Jeśli możesz wstaw bezpośredni link do tej dyskusji. Będziemy tłumaczyć OK znalazłem ten temat Dyskusja
  20. wito99 odpowiedział lopez306 na temat - Stilo
    > wywala błędy na wyświetlaczu z urządzeń do których aktulanie się > podłanczacie ?? Podłączę się do pytania kolegi. Mi również wyświetla błędy jak lączę się np. z ABS lub TRW, ma ktoś podobne doświadczenia i jak to ewentualnie wyeliminować

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.