Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Grzesiox

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Grzesiox

  1. Grzesiox odpowiedział Piotr_T na temat - FIAT
    > beznadziejnie Bez przesady > jest jeszcze 1.2 75km. kumpel go miał i po mieście na sekwencji mu łykał 10l gazu/100. ja mam 1.6 > na instalce ll gen i tez mi łyka dyche, a dynamika o wiele lepsza No co Ty nie powiesz - 10L w palio 1.2 to mi żre na nie ustawionym reduktorze (na bogato), na ustawionym 8-9Lmax na 2gen. > padają cewki. od mechaników wiem, ze notorycznie. u mnie padły juz dwie w ciągu dwóch lat 13 rok i ani jedna nie padła 200kkm > ponoć pękają obudowy altka, a u mnie jakoś tyle lat nie pękła lubią pęknąć - ja raz zmieniałem > auto generalnie wygodne i niezle sie jezdzi, ale jakbym miał teraz kupować, to raczej bym odpuścił za tą cenę nic lepszego nie kupisz - niestety
  2. Potraktowałem wszystkie styki, wtyczki, gniazda i złączki "kontaktem" w sprayu i licznik zaczął chulać Dzięki za pomoc i pozdrawiam
  3. no mam nadzieje że się uda to odratować. może jutro zdążę to zrobić to zdam relacje
  4. Witam ponownie Mam problem z okresowym brakiem wskazań prędkościomierza a co za tym idzie licznika. Sprawdzałem czy linka ma jakieś problemy i okazało się że mam jakąś wersję, której nigdzie nie opisali. Jest to Punto I 60KM '99 z licznikiem elektronicznym. Pierwszy pomysł padł na czujnik, ale okazuje się, że czasem jak się walnie od góry w kokpit to licznik zaskakuje (aczkolwiek coraz rzadziej). Ogólnie to jest tak, że nie działa na starcie a po kilku lub kilkunastu kilometrach działa już poprawnie. Pytanie czego szukać, gdzie i kto ma jakiś schemat instalacji z takim licznikiem? Bo w moich opisach są tylko liczniki z linką, a nie ma nic o elektronicznym.
  5. > jak na IC to wg mnie ceny są OK, ja stojąc przed takim samym wyborem i mając pewne doświadczenia i > inne zasłyszane opinie wybrałem sachs Jeśli chcecie taniej częsci niż na IC to pisać

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.