> beznadziejnie
Bez przesady
> jest jeszcze 1.2 75km. kumpel go miał i po mieście na sekwencji mu łykał 10l gazu/100. ja mam 1.6
> na instalce ll gen i tez mi łyka dyche, a dynamika o wiele lepsza
No co Ty nie powiesz - 10L w palio 1.2 to mi żre na nie ustawionym reduktorze (na bogato), na ustawionym 8-9Lmax na 2gen.
> padają cewki. od mechaników wiem, ze notorycznie. u mnie padły juz dwie w ciągu dwóch lat
13 rok i ani jedna nie padła 200kkm
> ponoć pękają obudowy altka, a u mnie jakoś tyle lat nie pękła
lubią pęknąć - ja raz zmieniałem
> auto generalnie wygodne i niezle sie jezdzi, ale jakbym miał teraz kupować, to raczej bym odpuścił
za tą cenę nic lepszego nie kupisz - niestety