-
Reflektory Golf 7 - bi-ksenon - problem
> Czy słyszeliście coś może o pękających reflektorach w Golfach 7? > Dzisiaj zauwazyłem zaparowany jeden reflektor i pęknięcie z boku ok 1,5cm. > Na drugim pęknięcie jest mniejsze ale dokładnie w tym samym miejscu. > Samochód nie ma roku i przebieg 20 tys. km. Reflektory nie mają żadnych odprysków czy uszkodzeń od > kamyków w miejscach pęknięć. > Spotkaliście się może z czymś takim. > Jutro jade do serwisu a chciałbym wiedzieć jaka gadka mnie gram czeka. nie mielismy jeszcze takich przypadkow na servisie
-
caddy zderzak tylny
> Można zdjąć też samą plastikową "skorupę" zderzaka. Odkręcasz po dwa torxsy z jednej i drugiej > strony od nadkola i od spodu w profilu belki zderzaka są dwa wkręty na torx 30. Dalej > wystarczy mocno szarpnąć i belka zostaje a "skorupa" schodzi. to zycze powodzenia w zalozeniu zderzaka
-
caddy zderzak tylny
> witam. może ktoś wie albo wie gdzie szukać jak jest mocowany tylny (plastikowy) zderzak? > pacjent to wv caddy z 2007 roku, krótki, z tyłu klapa podnoszona do góry. zderzak schodzi razem z belka ktora jest pod zderzakiem ,odkrecasz srubki przy nadkolach na torxa i 8 albo 7 nakretek od belki na 13 klucz
-
Grupa VW - potrzebny nr katalogowy części/typ silnika.
> Nie wiem o czym piszesz. Koledzy już dostali wszystko co wiem, włącznie z vinem. wystarczy sam vin do sprawdzenia jaki masz silnik zamontowany
-
Ramka lewarka zmiany biegów - golf V
> A możesz pokazać która to ramka jest mi potrzebna ? http://allegro.pl/mieszek-galka-vw-golf-v-jetta-6-biegow-i2936827711.html tutaj masz ramka przymocowana do mieszka i dopiero to wciskacz w ta ramke z chromem , nie moge znalezc fotki samej ramki , samej ramki raczej nie kupisz poniewaz oryginalnie ramka jest razem z mieszkiem , jak wyciagniesz swoj mieszek to zobaczysz o jaka ramke mi chodzi , jak bede w pracy rozbierał jakies golfa z takim mieszkiem to zrobie Tobie fotke tutaj masz od caddego ale chociaz mniej wiec zobaczysz o co mi chodzi http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-vw-caddy-od-2004-i2920511204.html
-
Ramka lewarka zmiany biegów - golf V
tutaj masz golfa z taka ramka http://allegro.pl/vw-golf-v-2008r-1-9tdi-90km-1-wl-salon-pl-f-vat-i2883160517.html musiabys miec jeszcze tą plastikowa ramke ze starego mieszka bo od tego twojego mieszka nie bedzie pasowac w ta ramke i przymocowac tak jak jest oryginalnie przymocowane czyli zszywkami
-
VIN Passat
> Nikt...nic > B5 jakbys sie troche wysilił i przejrzał forum to bys znalazł to co cie interesuje ...
-
Passat B5 z klimatronkiem - problem
> Witam, > sprawdź czy działa wentylator klimy. U mnie w pasku się tak działo jak uszkodził się przewód od > wentylatora klimy i się nie załączał a climatronik sygnalizował błąd i nie załączał > klimatyzacji. wentylator klimy i tak sie nie załącza przy takich temperaturach
-
Passat B5 z klimatronkiem - problem
> Przy odpalaniu migają kontrolki na małym wyświetlaczu klimatronika. Raz działa raz nie chodzi tu o > klime i nawiew. potrafi przestać działać po 20 minutach. > Da si to jakoś zdiagnozować. Czego sie spodziewać? http://forum.vw-passat.pl/threads/54-Kody-klimatronic
-
Sprawdzenie historii serwisowej aut VAG
> Ciekawe dlaczego. Przecież informacja o tym kiedy i przy jakim stanie licznika były przeglądy nie > powinna być żadną tajemnicą. > Krawiec od tego ma klient ksiazke serwisowa , a ta cała baza historii samochodów są dla serwisów i dealera
-
Sprawdzenie historii serwisowej aut VAG
> Witam > Użytkownikom forum oferuję usługę weryfikacja historii serwisowej samochodu grupy VAG na podstawie > dostarczonego numeru VIN. > Szczegóły: > http://sprawdz.auto.pl/sprawdzenie-przebiegu-po-numerze-vin/ ciekawe co na to importer vw jesli jest zakaz podawania takich informacji
-
golf III hamulce tył
Myśle ze to ci pomoże http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=118939 nie bierz pod uwage 7 pkt
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
> Witam, > Czy po wymianie czujnika jakoś się go kalibruje? > Musiałem zakupić nowy , bo jakiś ...... ukradł mi zaślepkę wraz z czujnikiem i wtyczką. Kolega > przylutował kabelki, zalał klejem i zaizolował . Po włączeniu na wyświetlaczu pojawiła się > temperatura 43 , w czasie jazdy spadło do 37. > A może się uszkodził podczas lutowania? nic nie trzeba kalibrowac
-
wymiana kierownicy golf V
> kierownice juz mam > pytam o wymiane odłaczasz aku , wyciagasz poduszke ,odkrecasz kiere ,zakladasz nowa i skladasz wszystko
-
[A4 1,9TDI] Stuka przy włączaniu "trójki".
zawieszenie silnika , skrzyni , zawieszenie sprawdzałes ?