Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lotna_Bestia

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Woda nalewa się wolniej ale do pełna, po otwarciu sięga pod sam kołnierz. Pomimo pełnej zmywarki nie włącza się pompa (?) do obiegu wody w środku.
  2. Wąż wymieniłam po pierwszym serwisie, ten nowy jest dłuższy żeby był swobodny przepływ.
  3. Gdyby grzałka była zepsuta to nie wykonałaby już pierwszego mycia a ona zmyła na 55° pierwszy wsad a drugi tylko pobrała wodę, wypuściła i przeskoczyła do etapu suszenie.
  4. Na tej samej linii mam podpiętą pralkę która idzie jak burza, nigdy nie włączam ich naraz - pralka chodzi po 2/3 razy na dzień, zmywarka co drugi dzień. Natomiast zastanawiające jest to że od marca do grudnia zmywarka normalnie pracowała, po powrocie z serwisu gdzie podobno nic z nią nie robią też podjęła pracę przez pełny program (od stycznia do zeszłego tygodnia i wczoraj po przyjeździe z serwisu normalnie myła). Niestety już drugi wsad nie był zmyty - woda pobrana, wypuszczona i suszenie. Ciśnienie w całym domu jest ok, woda w wężu doprowadzającym najpierw idzie z dużą siłą a potem zwalnia i zaczyna piszczeć.
  5. No jak nie żyje to umarła. R.I.P.
  6. W marcu zeszłego roku kupiłam zmywarkę, pacjentka to Indesit '60, wolnostojąca. Stoi w tzw suszarni, pod jednym blatem z podwójnym zlewem i pralką, łączy się z kuchnią. Do sedna: w ciągu ostatnich dwóch miesięcy dwa razy była w serwisie: włączam program, nabiera wody a po kilku minutach zaczyna piszczeć i na wyświetlaczu pojawia się błąd h²o i powoli pobiera wodę dalej. Otwieram, woda sięga prawidłowo pod sam kołnierz. Po chwili słyszę że nie myje tylko spuszcza wodę i przeskakuje do suszenia. Wg serwisu problem leży w słabym ciśnieniu wody bo u nich śmiga jak trzeba. Wcześniej pracowała bez problemu do połowy grudnia, 3 stycznia wróciła z serwisu i do zeszłego tygodnia było ok. Dzisiaj znowu ją przywieźli, przeszła cały program, panowie pojechali i za drugim wsadem znowu piszczy i wyskakuje ten sam błąd. Nie mam już sił i pomysłu poza oddaniem jej do sklepu. Uprzedzając pytania: tak, filtry czyszczę na bieżąco, używam dobrych preparatów, tak, odłączyłam ją od prądu na cały poprzedni weekend żeby przemyślała swoje zachowanie - nie pomogło.
  7. Lotna_Bestia zmienił swoje zdjęcie profilowe
  8. O widzicie, w qpie siła pytanie o mostek cieplny miało być następnym Rekuperatora nie przewiduję, okna w sypialniach i salonie mam ciągle uchylone, teraz z powodu psa drzwi wejściowe również. Nie jesteśmy w domu jakoś szczególnie ciepłolubni więc nawet zimą ciągle wietrzymy....
  9. Jakiej firmy masz te drzwi? Montaż we własnym zakresie czy można zamówić w firmie?
  10. Kawa poranno-wieczorna dziołcha ze wsi, znam te klimaty OK, czyli klamka z blokadą, zatrzask i moskitiera na wieczór. Czemu nie plastik? Drewniane trzeba częściej konserwować zatrzymałam się na etapie okien drewnianych sprzed 25 lat, mogę się mylić...
  11. Nie chcę przesuwnych, przypominają mi hotelowe i nie będą pasowały do reszty domu. Nie buduję domu tylko przerabiam istniejące rozwiązania.
  12. Komary. Nie wzięłam tego dziadostwa pod uwagę w mojej idyllicznej wizji porannej kawy na tarasie
  13. Rozumiem, że nie zajmują tyle miejsca co skrzydła zwykłych drzwi ale zależy mi na wkomponowaniu ich w otoczenie
  14. Tak właśnie myślałam, latem będą otwarte na oścież
  15. Co możecie polecić w tym temacie (firmy, rozwiązania)? Drzwi potrzebne aby zrobić wyjście bezpośrednio do ogrodu - szer ok 220cm. Na co uważać a na co zwrócić szczególną uwagę? Czy ktoś przerabiał to niedawno?
  16. > Macie jakieś mało chemiczne sposoby na mszyce? Zwykle laliśmy chemią, ale w tym roku wolałbym jakiś > bardziej "ludowy" sposób. W necie każą polewać mlekiem, czosnkiem, pokrzywa, cebulą - czyli > tradycyjnymi specyfikami polecanymi też w przypadku wszystkich chorób... > Ale może mimo wszystko ktoś coś testował i wyszło, że działa? Mydliny szarego mydła - oprysk lub obmycie liści i łodyg

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.