> A ja wczoraj taką wydumkę spotkałem:
> Nie miałem możliwości zrobienia zdjęcia z innej perspektywy więc uwierzcie mi na słowo, że ta ławka
> miała na pewno ponad pół metra szerokości
moze to cos na styl mojego zderzak w marei??
do siadania lub jako stolik robi
tak wiem wiem za chwile mnie tu zjecie ze taki niedobry jestem i w ogole
ale sprawa jest prosta
Mam pod opieka oprocz mojej padaki ( MW 1,6 16V 1999/2000 bez OBD2) jeszcze jedna (Palio wekend 1,6 16V 2002 tez bez OBD2)
prosze niech mi ktos powie jaki kabel do tych aut potrzebuje 9 link na PW wystarczy)
druga rzecz czy na forum FES znajde wszystkie ddatki do fejsu??
typu spolszczenie lub opis bledow po polsku??