Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Jerzyk_

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Jerzyk_

  1. byłem i powiedzieli że tylko szambo no i git
  2. jest sobie działka przy głownej drodze taki prostokąt 4000 m do głownej drogi przylega ok 25 m czyli krótszy bok a dłuższy jest na 4 działki podzielony 3 działka która mnie interesuje jest poniżej głównej drogi o ok 5-6 metrów czy podłączenie do takiej kanalizacji to problem ? czego i gdzie trzeba się dowiedzieć czy będzie problem ?
  3. moze byc ogolnie zadowolony
  4. Jerzyk_ odpowiedział milos1 na temat - Centomania
    nawet jak wszystko naraz zrobisz ze swojej listy to niewiele poczujesz ... jeśli skrzynię biegów masz tzw S-kowa to zmiana na 6 bieg ze Stilo daje fajną równicę zmiana silnika na 1.2 MPI 75KM muszę przyznać, że nie wiem w jakich pieniądzach i stanie da się to kupić bo ostatnio się w to bawilem prawie 20 lat temu
  5. Jerzyk_ odpowiedział bielaPL na temat - Zrób to sam
    to załóż odwrotnie i zobacz pamiętaj żeby łańcuch nie byl naprężony jak struna, pilnuj oleju do smarowania dopóki nie złapiesz wprawy sprawdzaj co kilka minut naciąg łańcucha
  6. robię ocieplenie domu styropianem 20cm i przyklejam go dookoła okna na boczne narożniki dam listwę z siatką czy od góry okna dać kapinos czy też listwę ?
  7. @PawelWaw a paczałeś na darmowe projekty link
  8. to mniej więcej tak wygląda
  9. mam drewniany strop z belek 13cm szerokie, 17cm wysokie kilka belek się lekko skręciło, więc względem innych belek jest zgubiony poziom czyli jedną belkę na jakimś odcinku trzeba by zeszlifować 5mm, inną 10mm, 15mm tak na oko ok 10m bieżących do wyrównania (lub więcej) wydaje mi się że dobry byłby taki strug elektryczny do wyrównania link ale chętnie posłucham podpowiedzi ma być szybko i tanio, efekt nie musi być idealnej gładkości bo na to wszystko nabijam płyty OSB i bym chciał przed tym zabiegiem złapać poziom na całym stropie
  10. jaka jest dopuszczalna jakość tynków gipsowych wszystko równe jak stół dopuszczzalne niewielkie "fale dunaju", ubytki, niedociągniecia sa jakieś normy, zdjęcia lub film który pokaże co dopuszczalne a co nie ?
  11. dach nie ocieplony, nad murlatą duza przerwa ...
  12. dom w budowie,bez ogrzewania zaczęli tynki wewnętrzne i w przyszlym tygodniu mają skonczyć czy taka pogoda zabije te tynki czy aż tak się nie stresować ?
  13. Jerzyk_ odpowiedział Jerzyk_ na temat - Zrób to sam
    możesz jakąś polecić ?
  14. Jerzyk_ odpowiedział Jerzyk_ na temat - Zrób to sam
    jakie minimalne parametry ma mieć do komfortowej pracy ? chodzi o wkręcanie ok 10cm wkrętow w deski i belki
  15. Jerzyk_ odpowiedział Jerzyk_ na temat - Zrób to sam
    a jaki polecasz ?
  16. Jerzyk_ odpowiedział Jerzyk_ na temat - Zrób to sam
    w sumie na baterie jest wygodnie ale na kabel działa zawsze, nie trzeba ładowac, zawsze ta sama moc kabel nie specjalnie mi bedzie przeszkadzac
  17. będę miał grubsza robotę do zrobienia przykręcenie desek podłogowych (3-4 cm) do belek stropowych i tak sobie myślę nad wkrętarką na kablu jaka moc powinna być żeby "kręciło jak wściekłe" ?
  18. nie wiem a polecisz cos z doswiadczenia ? glównie chodzi o koszty eksploatacji
  19. musze dla kogoś na Ukrainie kupić bojler elektryczny osoba 70+, została sama w domku jaka jest sugerowana pojemność bojlera dla jednej osoby: prysznice, mycie, zmywanie ? oraz jaki kupić żeby był w miarę oszczędny w użytkowaniu ?
  20. na co zwrócić uwagę co wazne a co nie jakie parametry krytyczne a jakie są tylko marketingowe ?
  21. kotwa ma pewne wady które należy uwzględnic wszytskie kołki trzeba zrobić naraz, bo kotwa się utwardza w kilka min. i mieszadło jest do wyrzucenia jeśli wsadzisz kołek w dziure z kotwą, a nie będzie żałował chemi to kotwa może się dostać do kołka i wtedy nie wkracisz w niego śruby, można rozwiercać ale pie...lenia jest dziure przed kotwą warto zwilżyć
  22. a to główny VIN ?
  23. dmuchawa działa, opornik dmuchawy sprawny ale ułamała się ośka od pokrętła (Doblo 1) próbowałem rozebrać i wymienić włącznik, ale chyba trzeba by deskę wyjać - zerowe dojście i sobie wymyśliłem, przestawić przełącznik na 4 (da sie szczypcami) i wpiąć przed wentylator takie cuś https://allegro.pl/oferta/cyfrowy-regulator-pwm-obrotow-silnika-dc-6-60v-30a-18063864065 wtedy regulowałbym płynnie obroty potencjometrem czy to zadziała ?
  24. Jerzyk_ odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    ciekawy jestem bo zwrotnic nie widać, a jakis powód na wydanie kasy był
  25. Jerzyk_ odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    te zwrotnice to piaskujesz i malujesz dla ozdoby ? to przecież żeliwo to samo nie zgnije

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.