-
Odpowietrzniki zbiornika paliwa sc 1.1 spi
Tylko aż tak ? Stężenie jak na stacji a nie widać żeby gdzieś coś podciekało
-
Odpowietrzniki zbiornika paliwa sc 1.1 spi
Korek akurat nie ori ale zacieku nie ma z zewnątrz..Dzisiaj nic nie zaciągało.Dziwna sprawa.
-
Odpowietrzniki zbiornika paliwa sc 1.1 spi
Waha nie cieknie a zbiornik pod koniec tamtego roku był ok i go konserwowałem z całą podłogą i profilami.. Muszę tam zajżeć.Jak gasze auto to też trochę śmierdzi wahą w okolicach wydechu czyli po przeciwnej stronie wlewu
-
Odpowietrzniki zbiornika paliwa sc 1.1 spi
Panowie mam taki nietypowy problem.Czasem podczas jazdy i otwarciu okna czuć wahą w środku.Przy tankowaniu często wybija pistolet a w baku połowa..Pewnie odpowietrzniki się zatkały .Da radę to przeczyścić bez ściągania zbiornika ?
-
Uszczelka pokrywy zaworów sej 1.1 -szybkie pytanie
Ok.Dzięki panowie
-
Uszczelka pokrywy zaworów sej 1.1 -szybkie pytanie
Pany dawać to na sylikon czy tylko rowki podpiłować w pokrywie , dać nową uszczelke i poskładać ?
-
Wosk na nowy lakier
Butter jest świetny ale trwałość ma nie za dobrą xD .O tyle fajnie że można go aplikować w pełnym słońcu a i tak docieranie to bajka .Przy minimalnym nakładzie , dobry efekt aż czasem żałuje że dziada sprzedałem
-
Wosk na nowy lakier
..i zajb..cie ciągnie kurz jak i collinite tak i morning dew niestety a i morning ma kaprysy przy nakładaniu na dużej wilgotności bo się marze po lakierze,choć efekt po nim jest. Collinite 476s jest dobry ale na zimę bo na lato nie wnosi niestety nic do połysku i wszystko przyciąga do siebie, a za jego cenę można mieć inne ciekawe woski od Poorboys,Dodo juice czy choćby i Meguiars Gold carnauba plus
-
Strzela, szarpie na LPG jak wilgotno
Nie powinna. Zobacz czy nie jest gdzieś pęknięta
-
Wosk na nowy lakier
Crystal coat też w podobnej cenie. Zobacz sobie zestaw bodajże duragloss 601 i na to duragloss 111
-
Wosk na nowy lakier
Soft fusso coat 12 month bierz albo po całości leć i machnij kwarc tylko to ceny rzędu 3 stówek. Z pancernych wosków jeszcze finish kare 1000p ale jest sezon to szkoda szmalcować długodystansowcami.Osobiście polecę Ci coś co sam używam aktualnie czyli Blackfire crystal seal-fajny szklisty look i dobre odpychanie kurzu ,którego jest w opór teraz.Nie wymaga polerowania ,jedynie przetarcia tam gdzie za dużo nałożysz i tyle.Mega wydajny i raz na miesiąc styknie psiknąć. Nie pchaj się w sonaxy,k2 i autolandy co po pierwszym myciu mówią papa . Z marketowych ewentualnie turtle wax +ptfe Ściernych jako tako nie ma bo ta opcja należy do politur,cleanerów i ALL in one (AIO).Ze ściernych delikatnie to tylko soft new scratch mi się nasuwa.
-
SC 1.1 problem coś wyje z przodu
Ściągnięcie skrzyni około 300-350 zł
-
Radio-Antena-szumy-problem
Coś tam było bo darrkus gadał .Auto z niemiec więc może było ori ..ale to nie zmienia faktu gdzie tu szukać przyczyny Edit. Cudowne uzdrowienie ...dzisiaj działa normalnie...chyba pomogło rozkręcenie
-
Radio-Antena-szumy-problem
Pany potrzebuje lekkiego naprowadzenia. Od pewnego czasu radio nie może złapać czystego brzmienia-szumi jak stary telewizor.Podsufitka podcieknięta koło lampki od zakupu czyli pewnie woda była grana z anteny. Dostałem się do kostki przy dachu i mam gwoździa.Sejo to schumacher i w dachu w tejże kostce znajdują sie 3 przewody wlutowane do jakieś płytki , która przykręcona jest torxem z deka zardzewiałym pewnie do anteny.Podejżewam że żółty to jakiś moduł którego i tak nie używam bo radio jest nie ori.Jak sprawdzić co padło ,chyba że szukać gdzie indziej ? Płytka dostała pewnie wilgoci i może to ona jest winna?. Dostęp daremny-trzeba by całą podsufitkę wytargać pewnie.Da rady jakoś obejść tę płytkę czy antena wtedy do wymiany... W cienkim to kurde jeden przewód był antenowy a tu taka technologia xD
- Polerken machen