Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kartonik

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tych roczników to już chyba poprawili mocowanie tego cięgna. VW już ma zestaw naprawczy, dwie podkładki i spinki za ~ 300 zł
  2. Jak nie słyszysz terkotania/grzechotania z komory silnika to temat olej. Może masz to już poprawione.
  3. Takie coś zamontowałem w 1,5 TSI i przestało terkotać i dodatkowo zdeaktywowałem (wymysł szatana) ATC
  4. W Skodzie nie muszą być wycieraczki ustawione na auto, po 5 machnięciach wycieraczek automatycznie załączają się światła mijania.
  5. Z tym nie powinienem mieć problemu, sąsiad tam pracuje, zajmuje się jakąś papierkową robotą.
  6. Tak przy okazji polecasz ten serwis?
  7. kartonik odpowiedział klo na temat - Motokącik
    Hejka. Zauważyłem dzisiaj, że dolna część kolanka łącząca przepustnice z dolotem jest zapocona olejem silnikowym. Mam się tym martwić i coś działać czy jeździć obserwować
  8. Nie wiem jak jest w Kona ale w Tipo można przełączyć wskazania ile przejedzie kilometrów na 1l paliwa. Może to jest ustawione
  9. kartonik odpowiedział klo na temat - Motokącik
    Znajomy pracującym w warsztacie specjalizującym się w WAG-ach mówił mi, że 1.5 TSI ma ten sam problem z niskim ciśnieniem oleju co np. 3.0 TDI. Ktoś spotkał się z tym tematem? W sieci jakoś nic o tym nie znalazłem, w przeciwieństwem 3.0 TDI.
  10. kartonik odpowiedział klo na temat - Motokącik
    O przepraszam, jeżdżę dostojniej ale bez kapelusza
  11. kartonik odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Czyli dopiero się uczy
  12. kartonik odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Mnie to nawet wkurza jak się turlam po mieście
  13. kartonik odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Ja bym raczej zadowolił się samym wyłączeniem działa ATC. Na stronie Cinsoftu nic nie pisze, że deatywuje ATC . 15 lat temu u Marcina podnosiłem moc w 1,9 MJ i byłem zadowolony z usługi
  14. kartonik odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    Masz już na oku jakiegoś tunera na śląsku, który to ogarnia? Mnie też to wkurza i chętnie bym to wyłączył.
  15. Moja skodzina dobija do 90tyś km, to pomyślę o wymianie tej odmy. Taka będzie ok? https://allegro.pl/oferta/oddzielacz-oleju-odma-audi-vw-1-5-tfsi-05e103495ae-14288377290?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=supercena&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_vehicle-parts_moto-acc_pla_pmax_sc&ev_campaign_id=20986706350&utm_keyword=&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIrszHzcqligMVjwqiAx1zZwEsEAQYAyABEgLsmfD_BwE

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.