Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

rafal2188

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. rafal2188 odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Ojciec ma na sprzedanie swoją 307mkę ... od 2006 roku w rodzinie ... Cena do negocjacji Wszystko w opisie ... zainteresowanych zapraszam do dzwonienia http://olx.pl/oferta/peugeot-307-1-6-16v-CID5-ID7JZCF.html
  2. > A dokładnie o 18mm blok 1.2 jest wyższy od 1.1 Potwierdzam u mnie portki były najniższym punktem samochodu ( niżej od stabilizatora)
  3. rafal2188 odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witam jak w temacie sprzedam komplet opon letnich na których kupiłem mojego Puga Uniroyal Rain Expert z 5 tygodnia 2013 roku... Wszystkie informacje w ogłoszeniu : http://olx.pl/oferta/opony-letnie-uniroyal-rain-expert-195-65-r15-2013-rok-CID5-ID7mlP7.html Cena 500 do negocjacji
  4. rafal2188 odpowiedział micha- na temat - Francowate
    Witam ponownie Jakiś czas temu witałem się z 307mką ojca a teraz sam poszedłem w stronę lwa Kupiłem sobie 308 SW Także witam raz jeszcze
  5. Nazwa użytkownika: Rafal2188 Samochód: Fiat SC Jednostka: 1.1 Spi z głowicą od 1.2 MPI Skrzynia: S-ka Przy 2 powtórkach max wyszło: Max HP: 66,4 KM @ 5959 rpm Max moment: 85,3 Nm @ 3327 rpm ( podobny dostępny od 2k do 6k rpm ) szczegóły: Seryjny dół z 1,1 SPI z seryjną górą 1.2 MPI z punto I , Komputer z Palio IAW 18F.B4 Dolot kwasiak home made ze stożkiem i dolotem ze zderzaka Wydech - seryjne portki 4-2-1, przelotowy zamiast kata i wydech przelotowy MagSportu fi wew 43.
  6. > Pomyliłem... 7j ma 14 lub 15 a 8j bankowo ET4 > rafal2188 w takim razie muszę takie sobie sprawić dostanę na allegro czy to jakiś rodzynek Na allegro bez żadnego problemu a i w motoryzacyjnych jest tego na pęczki
  7. > z malucha ma chyba rafal818 ale glowy nie dam A no mam Od góry kawałek oryginału a w wahacz wkręcony odbój z malucha ( przedni z resora, docięty na wymiar) ... ugięcie max 1cm (między pustym tyłem a pełnym załadunkiem 5 osób+ bagaż ) Taki coś http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/76/19/20/4076192015
  8. A takie pytanko ... pomijając BK i Ekologię ... Silnik 1.1 z górą 1.2 seryjne 4-2-1 a dalej plecionka i pytanie dawać katalizator czy nie ... w jakiej opcji będzie troszkę lepiej końcowy do przelot fi wew 43 węglarskiego
  9. Panowie pomocy byłem pomierzyłem i sam już nie wiem .... wyjście z 2 rurki mam na fi45 więc taką plecionkę muszę kupić ... później robi się problem .... chciałem zostawić Ultera ale seryjna rura ma tylko fi 35mm ... jak to połączyć ? Myślałem o czymś takim Uniwersalny tłumik przelotowy - robią go na zamówienie i mogą mi robić wlot fi 45 /wylot fi40 ... ale dalej brakuje do ultera 5mm .... Macie jakiś pomysł ?
  10. Odkopię troszkę temat silnik jak w pierwszym poście ... 1.1 z górą 1.2 75 Kolektor i portki z 1.2 75 i tu pytanie ... Jaką dać plecionkę ( obecnie nie posiadam ) oraz jaki tłumik środkowy ? Wywalam katalizator a na końcu mam Ultera - którego chcę zostawić ... Jakie średnice i jakie mniej więcej wymiary ( plecionki i tł. środkowego) ... całość ma nie przekraczać 100dB
  11. coś się dzieje z autem czy temat utknął ?
  12. > w SC średnice wydechów 900 i 1.1 są takie same > sam miałem w 900 na końcu wydech 125p a potem ten wydech poszedł do kumpla do 1.1 i bezproblemowo ! Czyli rozumiem że długość, haki itd też są identyczne ? Dzięki wielkie za szybką odpowiedź
  13. > w CC owszem jest roznica, ale w SC ja montowałem do 1,1 tłumik z 900 i pasi... tyle ze nie ma tego > tłumiczka w srodku ale to akurat nie przeszkadza Mi też się wydawało że w SC i do 900 i do 1100 były te same średnice ... Czyli jest 2:2 ... Ktoś to rozstrzygnie ?
  14. > 900 ma mniejszą średnice wydechu hmmm ... ale Ulter do 900 i do 1.1 jest taki sam ? czy tylko mi się wydaje Dużo mniejszy i będzie to odczuwalne ?
  15. Jak w temacie ... Czy wydech od sc 1.1 SPi jest długością taki sam jak wydech od 900 ? Czy są między nimi jakieś różnice poza tym że w 1.1 jest środkowy tłumik a w 900 go nie ma .... 900 1108 SPI Bo chciałbym do 1.1 wsadzić rurę z wydechu z 900 i na końcu dospawać ultera ... tylko nie wiem czy przeróbki to będzie tylko cięcie i spawanie puszki czy może od strony kata też będzie trzeba rzeźbić ...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.