-
kwiatuszek obserwuje zawartość Zmiany związane z LPG od 1 stycznia 2022 , Uniroyal winterexpert vs kleber krisalp hp3 , Barum Polaris 6 ? i 4 innych
-
Kto ma terenowke?
A mnie wytrzymałość na dalekich tułaczkach....
-
kwiatuszek zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Opony Goodride SW608 zimowe
I jak te Goodride się sprawują u Autora ??? Kupiłeś ???
-
Opony zimowe rozmiar 205/80R16
-
SUV 4x4 - test na rolkach - napęd i kontrola trakcji
Robicie jeszcze jakieś testy ??? Może klasyczna Grand Vitara I 2.5V6 w automacie ??? Mogę udostępnić do testu
-
Chemia samochodowa, wyciszacz popychaczy.
Ktoś ma jakieś ''nowe'' doświadczenia z tzw. wyciszaczem popychaczy od Liqui Moly ???
-
Kto ma terenowke?
A to już moja druga Grandzia 2.5V6 Automat 04r. tym razem 5D 😃 Lift 4",koła 30'' i 31'' ,snorkel, wydech przelot i takie tam [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG]
-
Kto ma terenowke?
Mam i ja 🥰 Ze dwa lata ale mam 🥰
-
Kto ma terenowke?
Dokładnie 👌
-
Kto ma terenowke?
Grand Vitara 2005r 1.6 16v 97KM koła 30" Sahara,stalowy przedni most z koszem z Vitary 2.0 ,lift 4" ,snorkel 😁 w moich łapkach ponad 2 lata 🥰
-
Dystanse
> Ostatnio często jestem coś w Radomiu... Kiedy wracasz? O 13 ląduje w Modlinie więc w Rdm będę po 15
-
Dystanse
> Przy tym ET i 7" z tyłu nawet pewnie nie dokręcisz koła dobrze, bo felga oprze się o belkę raczej, > tak przynajmniej miałem przy 15" felgach. Lepiej jak sie oprze niz bym musial poszerzac bude Dystansy mam pod dostatkiem Majker widać słabo obserwujesz mój wątek na Unofanach hehe Hankook K107 195/40R16 Średnicowo koło będzie tylko 5mm większe od dotychczasowego 185/55R14
-
Dystanse
Ciekawe jak będzie przy feli 7''/ET37 16'' ,do tej pory jezdzilem na 185/55R14 tylko kompletnie nie wiem nic o parametrach starych felg...
-
Śruby pływające...
Witam Koledzy czy miał ktoś z Was doświadczenia ze śrubami pływającymi ? Ponieważ chce założyć felgę 4x100 a mam rozstaw 4x98 ? Będę wdzięczny za konstruktywne rady
-
głośna praca wentylatora nawiewu
A zakładał ktos zamiast ori wentylatora wentyl od Poloneza ?? Podobno pasuje...
-
Zespół nagrzewnicy Uno/Siena
> Jak zdemontowałeś już wszytsko co się dało pod deską (a raczej po jej demontażu ) to sam zespół > trzyma się ściany grodziowej na 4 nakrętkach... po ich odkręceniu musi wyjść... może być lekki > opór jeśli się skleiło trochę uszczelnienia i wygłuszenia ze sobą Te nakrętki będą widoczne?