Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kwiatuszek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A mnie wytrzymałość na dalekich tułaczkach....
  2. kwiatuszek zmienił swoje zdjęcie profilowe
  3. I jak te Goodride się sprawują u Autora ??? Kupiłeś ???
  4. Jeździ ktoś z Was na ZIMÓWKACH 205/80R16 ???
  5. Robicie jeszcze jakieś testy ??? Może klasyczna Grand Vitara I 2.5V6 w automacie ??? Mogę udostępnić do testu
  6. Ktoś ma jakieś ''nowe'' doświadczenia z tzw. wyciszaczem popychaczy od Liqui Moly ???
  7. A to już moja druga Grandzia 2.5V6 Automat 04r. tym razem 5D 😃 Lift 4",koła 30'' i 31'' ,snorkel, wydech przelot i takie tam [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG] [IMG]https://images89.fotosik.pl/433/0b4e6c8579ae40d4med.jpg[/IMG]
  8. Mam i ja 🥰 Ze dwa lata ale mam 🥰
  9. Dokładnie 👌
  10. Grand Vitara 2005r 1.6 16v 97KM koła 30" Sahara,stalowy przedni most z koszem z Vitary 2.0 ,lift 4" ,snorkel 😁 w moich łapkach ponad 2 lata 🥰
  11. kwiatuszek odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > Ostatnio często jestem coś w Radomiu... Kiedy wracasz? O 13 ląduje w Modlinie więc w Rdm będę po 15
  12. kwiatuszek odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    > Przy tym ET i 7" z tyłu nawet pewnie nie dokręcisz koła dobrze, bo felga oprze się o belkę raczej, > tak przynajmniej miałem przy 15" felgach. Lepiej jak sie oprze niz bym musial poszerzac bude Dystansy mam pod dostatkiem Majker widać słabo obserwujesz mój wątek na Unofanach hehe Hankook K107 195/40R16 Średnicowo koło będzie tylko 5mm większe od dotychczasowego 185/55R14
  13. kwiatuszek odpowiedział kamilmm na temat - Uno
    Ciekawe jak będzie przy feli 7''/ET37 16'' ,do tej pory jezdzilem na 185/55R14 tylko kompletnie nie wiem nic o parametrach starych felg...
  14. Witam Koledzy czy miał ktoś z Was doświadczenia ze śrubami pływającymi ? Ponieważ chce założyć felgę 4x100 a mam rozstaw 4x98 ? Będę wdzięczny za konstruktywne rady
  15. A zakładał ktos zamiast ori wentylatora wentyl od Poloneza ?? Podobno pasuje...
  16. > Jak zdemontowałeś już wszytsko co się dało pod deską (a raczej po jej demontażu ) to sam zespół > trzyma się ściany grodziowej na 4 nakrętkach... po ich odkręceniu musi wyjść... może być lekki > opór jeśli się skleiło trochę uszczelnienia i wygłuszenia ze sobą Te nakrętki będą widoczne?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.