-
Duży Fiat u Junaka
kilka świeżych fotek mojego Kanta
-
Duży Fiat u Junaka
dziś duży dostał zegarek
-
Duży Fiat u Junaka
> Po pierwsze gratki za ślicznego Kanta > Mam bardzo podobnego, biały, rocznik 1986, nalot 112kkm. > Pytanko. > Czy chromowane wycieraczki i lusterka(o) to chodziły jeszcze 1 85/86 roku? Czy to Twoja fantazja > (zresztą bardzo na + ) > Bo ciągle się waham na co postawić w swoim ... wycieraczki na jakies lakierowane, więc idą na > śmietnik, a lusterka tak samo I nie wiem co kupić ... Wycieraczki jak i lusterko czy kratki na słupkach w chromie to moja wizja kanta, po prostu lubię chrom a tymi elementami się go poprostu nie zepsuje zresztą w każdej chwili można go przywrócić do orginału czyli nudnej czerni
-
Duży Fiat u Junaka
nowe pokrowce w dużym
-
Duży Fiat u Junaka
Mam takie urządzonko zamontowane na desce Amperomierz, woltomierz, temperatura i obroty
-
Duży Fiat u Junaka
> W takim razie pomyśl o ponownym lakierowaniu, bo jeśli na żywo wygląda to tak jak na zdjęciu to > jest słabo. Na wiosnę jest w planach malowanie, A tu obiecane fotki silnika:
-
Duży Fiat u Junaka
tak tylne prawe drzwi były malowane przez pierwszego właściciela, nie ma rdzy na rantach drzwi, zaprawki w niektórych miejscach są, rdzy jedynie trochę jest pod uszczelką bagażnika, ale żadnych bąbli na nim nie ma, albo przynajmniej ja nie znalazłem a auto pod tym kątem oglądałem wiele razy. Fiat ponoć 8 lat przestał w garażu nie ruszany, podwozie ma czyste i na nim także nie znalazłem ognisk korozji. Także trafił mi się moim zdaniem dobry egzemplarz
-
Duży Fiat u Junaka
> Ciekawe blachy 1.5C i skrzynia "piątka"? Wyposażenie fabryczne, czy wymieniana? Mnie również > ciekawi czy silnik AA/AB, czy 115C. blachy specjalnie poprosiłem żeby mi takie dali , silnik fiatowski 115C, skrzynie ja osobiście wymieniłem na 5, oryginalna 4 leży schowana, na skrzyni jak i na liczniku miał plomby. Jutro wrzuce fotke silnika
-
Duży Fiat u Junaka
> Coś jest nie tak z tylnym pasem pod zderzakiem/światłem cofania? Na fotce z ramką jakieś takie > krzywe? jest tam wgniotka po pierwszym właścicielu, ale nie ruszam jej narazie bo na fiacie jest jeszcze fabryczny lakier Dla mnie ideał to właśnie czerwony, takiego chciałem mieć
-
Duży Fiat u Junaka
W ubiegłym roku spełniłem swoje marzenie i kupiłem klasyczne auto, wybór padł na 125p, rocznik 85, silnik 1500, skrzynia 5, przebieg fabryczny w momencie zakupu 32 tys w dniu zakupu jeden z pierwszych zlotów w Zielonej Górze wpadł też napis na ramce pod rejestracją: potem dokupiłem mu halogeny wymieniłem amortyzatory bo okazało się na przeglądzie że jeden ma wylany a teraz zimuje sobie spokojnie razem z Jawą i Komarkiem w tle maluszek kolegi I oficjalnie mogę powiedzieć że dzień zakupu był moim najszczęśliwszym dniem w życiu , i nie żałuję wyboru ani trochę Tu jest jeszcze jego stronka na FB https://www.facebook.com/malyiduzyzsulechowa
-
Kupiłem Jawe
a oto i nowe fotki Jawy :mrgreen:
-
Kupiłem Jawe
> Rozumiem że papiery już kupiłeś. żeby mieć papiery musiałęm ją wyszykować, w środę przyjeżdża rzeczoznawca, będzie zarejestrowana na unikat. a teraz zdjęcia z dalszych prac, złożony przód, i założone emblematy na boczki:
-
Kupiłem Jawe
pomalowane
-
Kupiłem Jawe
to pozamiatane chyba bo dowód ma ścięty róg, czyli zostaje tylko unikat
-
Kupiłem Jawe
jak narazie jawy nie chcą mi zarejestrować bo była wyrejestrowana, wyrok z sądu w podobnej sprawie nic nie dał, chyba zostanie mi tylko rejestracja na unikat, tylko czy taką jawę da się w ten sposób zarejestrować?