Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Junak_1991

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. kilka świeżych fotek mojego Kanta
  2. dziś duży dostał zegarek
  3. > Po pierwsze gratki za ślicznego Kanta > Mam bardzo podobnego, biały, rocznik 1986, nalot 112kkm. > Pytanko. > Czy chromowane wycieraczki i lusterka(o) to chodziły jeszcze 1 85/86 roku? Czy to Twoja fantazja > (zresztą bardzo na + ) > Bo ciągle się waham na co postawić w swoim ... wycieraczki na jakies lakierowane, więc idą na > śmietnik, a lusterka tak samo I nie wiem co kupić ... Wycieraczki jak i lusterko czy kratki na słupkach w chromie to moja wizja kanta, po prostu lubię chrom a tymi elementami się go poprostu nie zepsuje zresztą w każdej chwili można go przywrócić do orginału czyli nudnej czerni
  4. nowe pokrowce w dużym
  5. Mam takie urządzonko zamontowane na desce Amperomierz, woltomierz, temperatura i obroty
  6. > W takim razie pomyśl o ponownym lakierowaniu, bo jeśli na żywo wygląda to tak jak na zdjęciu to > jest słabo. Na wiosnę jest w planach malowanie, A tu obiecane fotki silnika:
  7. tak tylne prawe drzwi były malowane przez pierwszego właściciela, nie ma rdzy na rantach drzwi, zaprawki w niektórych miejscach są, rdzy jedynie trochę jest pod uszczelką bagażnika, ale żadnych bąbli na nim nie ma, albo przynajmniej ja nie znalazłem a auto pod tym kątem oglądałem wiele razy. Fiat ponoć 8 lat przestał w garażu nie ruszany, podwozie ma czyste i na nim także nie znalazłem ognisk korozji. Także trafił mi się moim zdaniem dobry egzemplarz
  8. > Ciekawe blachy 1.5C i skrzynia "piątka"? Wyposażenie fabryczne, czy wymieniana? Mnie również > ciekawi czy silnik AA/AB, czy 115C. blachy specjalnie poprosiłem żeby mi takie dali , silnik fiatowski 115C, skrzynie ja osobiście wymieniłem na 5, oryginalna 4 leży schowana, na skrzyni jak i na liczniku miał plomby. Jutro wrzuce fotke silnika
  9. > Coś jest nie tak z tylnym pasem pod zderzakiem/światłem cofania? Na fotce z ramką jakieś takie > krzywe? jest tam wgniotka po pierwszym właścicielu, ale nie ruszam jej narazie bo na fiacie jest jeszcze fabryczny lakier Dla mnie ideał to właśnie czerwony, takiego chciałem mieć
  10. W ubiegłym roku spełniłem swoje marzenie i kupiłem klasyczne auto, wybór padł na 125p, rocznik 85, silnik 1500, skrzynia 5, przebieg fabryczny w momencie zakupu 32 tys w dniu zakupu jeden z pierwszych zlotów w Zielonej Górze wpadł też napis na ramce pod rejestracją: potem dokupiłem mu halogeny wymieniłem amortyzatory bo okazało się na przeglądzie że jeden ma wylany a teraz zimuje sobie spokojnie razem z Jawą i Komarkiem w tle maluszek kolegi I oficjalnie mogę powiedzieć że dzień zakupu był moim najszczęśliwszym dniem w życiu , i nie żałuję wyboru ani trochę Tu jest jeszcze jego stronka na FB https://www.facebook.com/malyiduzyzsulechowa
  11. a oto i nowe fotki Jawy :mrgreen:
  12. > Rozumiem że papiery już kupiłeś. żeby mieć papiery musiałęm ją wyszykować, w środę przyjeżdża rzeczoznawca, będzie zarejestrowana na unikat. a teraz zdjęcia z dalszych prac, złożony przód, i założone emblematy na boczki:
  13. to pozamiatane chyba bo dowód ma ścięty róg, czyli zostaje tylko unikat
  14. jak narazie jawy nie chcą mi zarejestrować bo była wyrejestrowana, wyrok z sądu w podobnej sprawie nic nie dał, chyba zostanie mi tylko rejestracja na unikat, tylko czy taką jawę da się w ten sposób zarejestrować?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.